Şimdi Ara

mp4 to DVD convert sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
860
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar şimdi ben ucuza bi dvd player aldım ama pc 'mde mp4 formatlı 50 küsur iflm var bunları hangi convert programı sayesinde dvd formatına dönüştürebilirim birde her dvd player divx formatını çalıştırırmı yoksa sadece dvd mi çalıştırırlar başka uzantıları çalıştırmazlarmı.

Birde bu dvd nin formatı nedir yani uzantısı örn: avi, mpeg uzantısı gibi bierşeymi acemiyiz işte bilmiyoruz.

birde dvd writerda dvd cd sine çekmeden önce dvd playerde oynatmak için nasıl dvd cd si yaratabiliriz

cevaplarınızı bekliyorum yardım ederseniz çok sevinirim..

• bi yardım edin öylece duruyor nasıl yapmamız gerekiyor arkadaşlar bu olayı
  • dostum o tamamen cihazın okuma secenegine kalmış dvx destekliyosa okur öyle sanıyorumki dvd 50 tane destekliyosa hiç bişey yapmadan atın birini yaz sil dvd ye okur hiç bişey yapmana gerek yok dönüştürme dersen internetten bi sürü yazılım var...... ama dedim gibi gerek yok
  • quote:

Orjinalden alıntı: baranel

dostum o tamamen cihazın okuma secenegine kalmış dvx destekliyosa okur öyle sanıyorumki dvd 50 tane destekliyosa hiç bişey yapmadan atın birini yaz sil dvd ye okur hiç bişey yapmana gerek yok dönüştürme dersen internetten bi sürü yazılım var...... ama dedim gibi gerek yok

arkadaşım zaten nero nu içinde bir dvd yarat denemeniz yeterli sanırım
    2-eğer wmp dosyalarınızı dvd formatına dönüştürmek içinse
    google gibi arama motorlarına wmp to mpeg4 yazmanız yeterli olacaktır....
    www.tomdownload.com adresinden de yararlanabilirsiniz arkadaşım

• quote:

Orjinalden alıntı: pc-system1

şimdi dostum bu dvd formatınnı uzantısı nedir onu bilmiyorum işte yine .dvd uzantılımı yoksa avi falanmı wmp yazmışsın oraya fakat wmp dvd formatınnı uzantısımı acaba?
  • quote:

Orjinalden alıntı: volki05

quote:

Orjinalden alıntı: pc-system1

şimdi dostum bu dvd formatınnı uzantısı nedir onu bilmiyorum işte yine .dvd uzantılımı yoksa avi falanmı wmp yazmışsın oraya fakat wmp dvd formatınnı uzantısımı acaba?

hocam ben örnek olarak belirttip onları ok.
    dosyanın özellikleinden zaten uzantısınız görürsünüz
  • dönüştürme programı olarak total video converter ya da xilisoft video converter ı öneririm
  • çok sağolun arkadaşlar bakalım sorunu halletmeye çalışacağız elimde boş cd yok şimdi yarın gidip alayım çektiğimde sonuçları burada yazarım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.