Şimdi Ara

MP3 PLAYER İÇİNDEKİ DOSYALARI GÖREMİYORUM!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.744
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar son 2 saattir bu durumu araştırıyorum fakat çözüm bulamadım bir türlü.Philips goraga 2gb cihaz.Özelliklerde 1.6 gb dolu olduğunu gösteriyor ancak içindeki resimlerimi sunumlarımı ve müziklerimi göremiyorum..Cihazın kendi orjin dosyaları duruyor fakat benim attıklarım yok.

Klasör seçeneklerindeki bütün o ayarları yaptım olmadı.CMD komutuyla bişeyler önermişler denedim olmadı.

http://forum.donanimhaber.com/m_10310569/tm.htm Bu link altındaki herşeyi denedim ancak olmuyor.Combofix i denedim.Googleda 'mp3 içindeki verileri göremiyorum'diye yazıp arattırdığım hiç bir sitenin çözümü işe yaramadı.Birileri lütfen bana ciddi ancalmda yardımcı olsun.Müzikler sorun değil fakat gerçekten önemli olan resim ve sunumlar mevcut içinde..Şimdiden teşekkürler.

• Eğer ki bu sunumlarının bir yedeği var ise; NTFS türünde bir formatlamanı öneririm.

Yedeği yok ise; bakabilir misin acaba dosyaların gizli olarak görünümde mi? Ve cihaz içerisinde aramayı da dener misin?
  • belki basit bi yöntem ama başka pc ye taktınız mı?
  • Başka bi pc de denedim olmadı.Dosyaları aramayı deniyorum olmuyor.Yedekleri olmadığından biçimlendiremiyorum cihazı..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.