Şimdi Ara

MP3 boyutunu Sıfır 0 Kb yapma Yada 1 saniye kesme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
71
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar MP3 boyutunu Sıfır kb yapmak istiyorum.

Bunu isteme sebebim YouTube den şarkı indiriyorum mesela 2023 pop müzik 2000 kadar şarkı arasından sevdiklerimi seçiyor 100 kadari kalıyor 1900 u çöp.

Sonra 2024 pop müzikleri listesini indiriyorum malum icinde hep sildiklerimde oluyor tekrar tekrar aynı muzikleri seçmem gerekiyor.

Şayet sildigim MP3 lerin boyutunu Sıfır yaparsam yeni indirdiğim listenin içindeki sevmediğim şarkıları dinlemeden cikarmami sağlayacak borsada yer kaplamış olacak.

Boyut azaltan programları biliyorum ama sıfır yada en aza indiren programa ihtiyacım var. Amacım sadece arşivini tutmak müzik olmasın. Bazen internetten müzik indiririz de 0 kb olur içinde müzik olmaz aynen onun gibi olmasını istiyorum. Şimdiden çok teşekkürler.

Yada tüm sarkıları uzunlugu 1 sanıye seklınde toplu kesebılecegım program varmıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seydi32 -- 8 Mayıs 2024; 11:23:50 >

• mp3 dosyanın adını kopyala. dosyayı sil. yeni dosya oluştur. dosyaya adını değiştir / kopyaladığın adı yapıştır.

• tesekkurler bu da bir secenek ama tek tek ugrastırıcı gibi.

bunun yerine aklıma baska cozum geldi sarkıları ıntro halıne cevırebılırmıyım. bunun ıcın toplu kesme programı lazım tum sarkıları 1 sn lık kısım kessın diye.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.