Şimdi Ara

MOZİLLA çöktüğünü kabul etti ahaha.gif

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
3.054
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  MOZİLLA çöktüğünü kabul etti ahaha.gif

• Banada sık sık bu yazı geliyor.Saçma bir şey çöktüyse sayfayı kapat niye belli ediyosun demi yani
  • flock kullanmanı tavsiye ederim..
  • abi yalan mozilla opera en baba internet explorer 7
    mozillada ekolaya mail bakamassın
    sitele tıkladığında sekmeler gelmez bu ne yaa
    baba gibi explorer abi explorer varken niye ihtiyac duyarkin mozillaya operaya ne yapıyor internet hızınızı 4 katınamı cıkartıyor vallaha benim cıkartmadı
  • quote:

Orjinalden alıntı: cem650

abi yalan mozilla opera en baba internet explorer 7
    baba gibi explorer abi explorer varken niye ihtiyac duyarkin mozillaya operaya ne yapıyor internet hızınızı 4 katınamı cıkartıyor vallaha benim cıkartmadı

FF bana kolay geliyor. Eklentileri çok güzel ihtiyacımı karşılıyor.
  • quote:

Forever ie7
  • quote:

Herkesin tercihleri ve programlardan bekledikleri farklı.Benim internet keyfimi de internet hızımı da arttırıyor.Eklentileri ile sitelere girmeden pek çok şeyi yapabiliyorum.IE'nin girmediği sitelere girebiliyorum.Gerekirse tek bir tuş ile ie'e dönüyorum.Kullanışlı, hızlı ve geliştirilebilir.
  • her defasında ff kullanıcam diye yüklerim sıkılıp tekrar ie 7 dönerim çok soırun yapıyor bende iki de bir kapanıyor kasıyor ondan pek tercih etmiyorum
  • Mozilla bir kaç saat hiç bir işlem yapmadan açık durursa en son bu hatayı veriyor.
  • Çok ağır bi tarayıcı firefox
  • bence mozilla çok hoş hem unutmayın en çok saldırılar genel ie kullanıyor diye ie ye yapılıyor.
  • bende aynı hatayı alıyorum
  • Ben de aynı anda çok seçme açıyordum ve bu hatayı alıyordum.Şimdi daha az sekme açıyorum ve uzun zamandır hata almadım
  • IE derim baska birsey demem
  • pcye format attıktan sonra xp x64 (64 bit) kurdum.
    normal 32 bit ff kullanmak istemedim haliyle, sonra gittim minefield adını verdikleri betasını kurdum... betası bile çökmüyor... taş gibi maşallah

forever FF

quote:

Orjinalden alıntı: _ultima_

Banada sık sık bu yazı geliyor.Saçma bir şey çöktüyse sayfayı kapat niye belli ediyosun demi yani

ayrıca, o ekran, "hangi durumdan sonra çökme yaşandı, yazarak bize yardımcı olur musunuz?" şeklinde kibarca bir yardım talebi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cok_yasa_kamil -- 13 Ağustos 2008; 22:46:48 >

• şaka gibi

mozilla sevmedigim tek olay download yaparken bazilari yarim iniyor yanı tamamlanmayan download olmasi.
    geri kalan hersey süper.
  • Eklentilerle gelişmiş bir tarayayıcı kullanmak istiyorsanız ff, basit ama hızlı bir tarayıcı istiyorsanız opera, Ie'nin hiçbir artısı yok onu kullanıcağınıza gidin opera kullanın çok daha iyi
  • Pc'i sömüren bir tarayıcı olmasa çok iyi olacak.
  • bana böle bi uyarı gelmiyor
    direk çöküyo benimki valla explorer gibi kapatıyor kendisini sonra açarken restore seçeneği çıkar ise giden sayfaları kurtarabiliyoruz:D
    ama yinede güzel ben yeni kullanmaya başadım explorerdan daha hızlı bence resimleri geç yüklüyor biraz önce yazılar geliyor

birde download menager ıını seviyorum ben
  • Çözüm için tık.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.