Şimdi Ara

Mozilla çalışıyor ama İ.Explorer ve MSN tamamen gitti?:(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sevgili arkadaşlar merhaba, 2 gündür msn ye giremiyorum. Dün İExplorer in de nete bağlanmadığını gördüm, fakat mozilla ile gayet güzel internette dolaşabiliyorum, ie çalışmayınca msn de çalışmıyor ve gereken şekilde programları kullanamıyorum, ne yapmalıyım yardımcı olur musunuz?

• yok mu bilen laa
  • görmeyeli dh li arkadaşlar teknik konularda zayıflamış malesef

eskiden jet gibi imdadıma yetişirlerdi
  • Windows bilesenlerini ekle/kaldir dan IE yi ve MSN i tekrar yukle.
  • eğer olmazsa mozillayı set as default web browser seç.
  • aynı sorun şuan başıma gelmiş durumda cevap verebilcek var mı?
  • Konuyu Yanlış yerde açtığından cevap alamıyorsun bence...
  • Bu lafın banaysa konuyu ben açmadım zaten.Açılmış konu varken de yeni konu açıp kirlilik yapmak istemedim.
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ultrasurf kullandığım zaman ie ve msn çalışıyor.İe de yerel ağ ayarlarından hiç bir kutucuk da işaretli değil?Dns leride otomatiğe aldım ama değişen bişey yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nsr1903 -- 3 Ocak 2010; 1:34:58 >
  • problem bende de var çözüm şart arkadaşlar hadi bekliyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: KarraKarrtal

Sevgili arkadaşlar merhaba, 2 gündür msn ye giremiyorum. Dün İExplorer in de nete bağlanmadığını gördüm, fakat mozilla ile gayet güzel internette dolaşabiliyorum, ie çalışmayınca msn de çalışmıyor ve gereken şekilde programları kullanamıyorum, ne yapmalıyım yardımcı olur musunuz?

msn için olası problemler

• tarih vede saat yanlış olabilir.
    • ttnet şu anki adsl hat vede bağlantı durumu kötü dns lerinizi otomatiğe alın yada var olan dns lerinizi değiştirin. 208.67.220.220 yada 4.2.2.5 yada ttnet dns olan 195.175.39.39 deneyin mümkünse ttnet dns ini kullanmayın. dns lerinizi değiştirdikten sonra başlat ---çalıştır---cmd ---ipconfig /flushdns yaparak dsn ön belleğini temizleyebilirsiniz.
    • msn oturum açmadığın vermiş olduğu hata kodunuda googleda arayarak çözüm bulabilirsin bunun dışında msn penceresinde araçlar ---seçenekler---bağlantı--- gelişmiş---başlat diyerek msn bağlatı programını çalıştırabilirsin orda hangi aşamada sorun veriyorsa o sorunu düzeltme yoluna gidebilirsiniz.

• @cosmo.. hortlatılmış konuya hemen atladın :P adam 16 ağustos 2009 15.23.38 da bağlanamamış
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.