Şimdi Ara

mouse tavsiyesi logitech g9x razer deathadder ve razer lachesis? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
2.104
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: launch

quote:

Orijinalden alıntı: i_clint

quote:

Orijinalden alıntı: launch

Ben de almaya gittiğimde kalmamıştı. Sonra eski lachesisi denedim ele oturuşunu falan. Bana göre değil, fingertip tarzıyla tıklamak zor. Mambayı denedim. Beklediğimden hafif çıktı ve aldım

mamba mı aldın

sen coştun iyice ekipmanlarda

fingertip nasıl daha çözemedim galiba ben fingertip claw arası bişi kullanıyorum . fareyi sadece parmaklarımla yönlendiriyorum serçe parmağımı dahi kulanıyorum ve sen de lachesis fingerti tarzı uygun deil diorsun ben de mi mamba alsam

Bence deneme şansın varsa dene çünkü anlattığın fingertipe benziyor. En sonunda dayanamadım ve mambayı aldım işte. Açmaya kıyamadım daha süs gibi duruyor

kafamı çok karıştırdın bak önümüzdeki bir ay mambayı alıp almama konusunu düşüncem görünüş olarak lachesis çok tipsiz zaten

• Alıcı olanlar olur ise hemen gönderim yapılır:

http://forum.donanimhaber.com/m_45519896/mpage_1/f_/key_//tm.htm#45519896

hediyeleri ile bedava kargosu ile kalitesi ile böylesi zor bulunur.
  • mambayı ironclad la mı kullanmayı düşünüyosun?
  • ya ironclad ya da scarab. ikisini de deneyip öyle karar vercem. ama mousepadler gelene kadar nasıl açıcam bilmiyorum mambayı. finaller bitince açarım gerçi o kadar da sakınmaya gerek yok
  • mamba'nın altına Destructor olmaz mı ki?
  • Niye olmasın çok da iyi olur.
  • @i-clint hocam bi sorun olacak sende mersindesin galiba, razeri deadhadder deneyebilecegimiz bi yer var mı media markda falan var mı birde vatan acılmıs galiba nereye acıldı? suan yurt dısındayımda 1 haftaya dönecem gelince kısa zamanda deneyip almak istiyorum. yardımcı olursanız sevinirim. iyi günler..
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.