Şimdi Ara

mouse tavsiyesi logitech g9x razer deathadder ve razer lachesis? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
2.103
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: pillibebek

Razer Lachesisi yeni versiyon gelecek diye konuşmuştum ben Firebal ile en son Orca almaya gittiğimde birkaç gün önceydi yurtdışından da alınabilir ama beklemek var hadi geldi garantisi yok ve de birşey olursa elinde patlama olasılığı çok fazla daha önce yaşamış biri olarak söylüyorum bu çok önemli bir konu çünkü

Firebal hangi tarihte getirceklerini söyledi? Yarın arar sorarım nasılsa ama burdan sormaktan da zarar çıkmaz.

Mousepad olarak ironclad almak enayilik mi sizce?
  • sidewinder x8 İ denedim çok hoşumu gitti ergonomisi. özellik bakımından ve kullananlardan ürünün eksi yönleri var mı ? ürünü almayı düşünüyorum bilgilendirirsenz sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: i_clint

sidewinder x8 İ denedim çok hoşumu gitti ergonomisi. özellik bakımından ve kullananlardan ürünün eksi yönleri var mı ? ürünü almayı düşünüyorum bilgilendirirsenz sevinirim

Genelde çabuk bozuluyorlar tavsiye etmem ama yine de hoşunuza gittiyse alabilirsiniz tabi
  • quote:

Orijinalden alıntı: HapLoo

quote:

sidewinder x8 İ denedim çok hoşumu gitti ergonomisi. özellik bakımından ve kullananlardan ürünün eksi yönleri var mı ? ürünü almayı düşünüyorum bilgilendirirsenz sevinirim

Genelde çabuk bozuluyorlar tavsiye etmem ama yine de hoşunuza gittiyse alabilirsiniz tabi

bluetrack teknolojisi ve 75G hızı olsa dahi çabuk bozuluyorsa gözümden tamamen düşer.

• Hocam gelmiş yeni lachesis 5600dpi, 3.5G lazer sensör ve 16 milyon renk oluyor artık LED'i valla çok güzel görünüyor.

http://www.firebal.net/asp/show_stock.asp?product=RZ01-00170500-R3G1
  • ben de idareten x7 xl 760 almıştım bugün sonra bir baktım lachesis gelmiş ama çok pahalı 1 ay felan bekliyim en azından imperator fiyatına düşsün
  • yalnız bu mause pad meselesi kafamı karıştırdı bir markanın bile 10 tane farklı modeli var hangisini alacağımı şaşırdım lachesisle en iyi uyumu hangi mousepadle sağlarım ki
  • Lachesis le en uyumlu sert mousepadler olacaktır. Eski lachesiste z-axis tracking denen bir problem oldugunu idda ediyolardı. Çok kişi şikayet ediyordu, örneğin mousea tıkladıgınız zaman imleç hareket ediyormuş sağ üst çapraza mesela. Bana baya mantıksız geldi ama bu kadar şikayet varsa vardır bir sebebi. Lachesis v2'de de benzer bir sensör var Twin Eye olması lazım sensörün adının. Bu yüzden çok esnek olmayan aşağı yukarı oynamayan bir mousepad tavsiye ederim Lachesis için. Ben paraya kıyıp ironclad alcam kafayı bozdum iyice gaming ekipmanlarıyla
  • Yani Vespula, Destructor, Ironclad veya Scarab'dan biri olabilir...
  • Ironclad veya Scarab Bunlar ne zaman gelir ülkemize dersiniz?
  • Ironclad bir ay sonra falan Fireball tarafından getirilcek Türkiye'ye

Lachesis kullananlardan kimisi Destructor'dan memnun, kimisi açık renkli yüzeylerle daha uyumlu olduğunu söylüyor bu sensörün.
  • Arkadaşın dediği gibi ikiside 1 ay sonra gelecekmiş aradığımda öyle demişlerdi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZiplayanPatates

Claw kullanan nadir kişilerden birisisin galiba. Eminsin demi?.

• quote:

Orijinalden alıntı: launch

Ironclad bir ay sonra falan Fireball tarafından getirilcek Türkiye'ye

Lachesis kullananlardan kimisi Destructor'dan memnun, kimisi açık renkli yüzeylerle daha uyumlu olduğunu söylüyor bu sensörün.

o zaman e uygunu destructor beyaz almak galiba orta yolu bulmuş oluruz
  • lachesis 5600 kalmamış
  • Ben de almaya gittiğimde kalmamıştı. Sonra eski lachesisi denedim ele oturuşunu falan. Bana göre değil, fingertip tarzıyla tıklamak zor. Mambayı denedim. Beklediğimden hafif çıktı ve aldım
  • quote:

Ben de almaya gittiğimde kalmamıştı. Sonra eski lachesisi denedim ele oturuşunu falan. Bana göre değil, fingertip tarzıyla tıklamak zor. Mambayı denedim. Beklediğimden hafif çıktı ve aldım

mamba mı aldın

sen coştun iyice ekipmanlarda
  • quote:

Ben de almaya gittiğimde kalmamıştı. Sonra eski lachesisi denedim ele oturuşunu falan. Bana göre değil, fingertip tarzıyla tıklamak zor. Mambayı denedim. Beklediğimden hafif çıktı ve aldım

fingertip nasıl daha çözemedim galiba ben fingertip claw arası bişi kullanıyorum . fareyi sadece parmaklarımla yönlendiriyorum serçe parmağımı dahi kulanıyorum ve sen de lachesis fingerti tarzı uygun deil diorsun ben de mi mamba alsam
  • quote:

quote:

mamba mı aldın

sen coştun iyice ekipmanlarda

fingertip nasıl daha çözemedim galiba ben fingertip claw arası bişi kullanıyorum . fareyi sadece parmaklarımla yönlendiriyorum serçe parmağımı dahi kulanıyorum ve sen de lachesis fingerti tarzı uygun deil diorsun ben de mi mamba alsam

Bence deneme şansın varsa dene çünkü anlattığın fingertipe benziyor. En sonunda dayanamadım ve mambayı aldım işte. Açmaya kıyamadım daha süs gibi duruyor

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.