Şimdi Ara

Mouse Tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bana 30 TL civarlarında yanlarda fonksiyonel tuşu olan kablosuz mouse lazım. Şimdiki bozuldu, yenisini almam lazım. İyi bayramlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Arranger.

https://www.webdenal.com/a4-tech-g9-558fx-2-kablosuz-siyah_605657.html

Fikrimi değiştirdim hocam Logitech g300s almaya karar verdim. Normalde kablosuz kullanacaktım, ama kablosuzlar tam hakkını vermiyo kanaatindeyim.
  • everese sgm-x7b
  • G300s Bugün aldım çok güzel maus tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anıl200016

G300s Bugün aldım çok güzel maus tavsiye ederim.

Fonksiyonel tuşları çok sert diyorlar doğru mudur? Ben de siparişe verdim merak ediyorum?
  • everese sgm-x7b bencede bu canavar gibi nt masağazından masupadsız 22.50 aldım canavar gibi
  • ByMr.Brain kullanıcısına yanıt
    Kardeşim çok sert değil ama çok yumuşak da değil sana şöyle örnek vereyim televizyon kumandadindaki alttaki yuvarlak fonksiyon tuslarinfaki gibi sertliği

• Hayır çok değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben bir de boody v7 v8 e bakmanızı isterim hatta g300s le deneyeyip karşılaştırın.

• G300S ÇOCUK MOUSU ELE OTURMUYOR OYUN İÇİN DEĞİL GÜNLÜK KULANIM İÇİN BENCE.
    RAMPAGE SGM X7 ARKADAŞLARIN DA DEDİĞİ GİBİ GÜZEL ÜRÜN MACRO KULLANIYORSAN G300S FİYATINA
    RAMPAGENİN DAHA GÜZEL MOUSELERİ VAR.
  • quote:

Orijinalden alıntı: metekmete

G300S ÇOCUK MOUSU ELE OTURMUYOR OYUN İÇİN DEĞİL GÜNLÜK KULANIM İÇİN BENCE.
    RAMPAGE SGM X7 ARKADAŞLARIN DA DEDİĞİ GİBİ GÜZEL ÜRÜN MACRO KULLANIYORSAN G300S FİYATINA
    RAMPAGENİN DAHA GÜZEL MOUSELERİ VAR.

Hocam bugün geldi, denedim. Gayet güzel, macro tuşlar sert olur diye endişe ediyodum. Meğerse sağ-sol tık gücündeymiş, gayet iyi geldi. Elim küçük olduğu için tam elime oturdu. Aslında çevre birimleri mağazalarda denenip netten öyle sipariş edilmeli.
  • SENİNDE DEDİĞİN GİBİ ELİN KÜÇÜK OLDUĞU İÇİN BEĞENMİŞSİN BİRÇOK KİŞİNİN BEĞENECEĞİNİ DÜŞÜNMÜYORUM.
    VE SANA KATILIYORUM BU TARZ ÜRÜNLER DEDENİP ALINMALI ERGONOMİ DEDİĞİMİZ OLAY KİŞİDEN KİŞİYE DEĞİŞİYOR.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.