Şimdi Ara

mouse alıcağım yardım edebilir misiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iyi pazarlar.e.k ile birlikte mouse alıcağım ama pek bilgim yok.40-60 tl arası g300s yakın mouse var mıdır?yada ne önerirsiniz.40-60tllik mouse ile g300s arasında uçurum kadar fark var mıdır?95 tlye g300s+mousepad alsam daha mı iyi?yardım ederseniz sevinirim.

• ilk başta alıcağın mouse un eline oturması lazım g300 alcaksın mesela ama g300 küçük bir mouse eline oturuyor mu
    bunu deniyebilceğin bir yer var mı buna dikkat et derim

ikinci olarak 40-60 tl lik mouse lardan bir yarar gelmez çabuk bozulan ucuz bir plastikten yapılır genelde kısa sürede çift tıklamaya başlar ama g300 biraz daha iyidir alınca da 1-2 yıl kullanırsın eğer dikkatli ve özenli bakarsan o yüzden kesinlikle gidip ucuz bir mosue alma tavsiyem

g300 e bir alternatif olarakta bloody a90 tavsiye ederim güzeldir kalitelidir o fiyata göre bakabilirsin bu mouse a da

ve hangi oyunları oynuyorsun onlarıda belirtirsen daha rahat yardımcı olunabilir
  • Fubel kullanıcısına yanıt
    hocam öyle hardcore oyun oynayan biri değilim.belki e.k olmadığından daha kötü bir pc olduğundan ama zannetmem
    cs:go,h1z1,eu4,batterite,witcher,metro1-2,bioshock infiniti,ets2,batman
    filan oynarım.james donkey dediler ama hangi james donkey iyidir bilmiyorum.el konusunda da g300s çok mu küçük.orta boylu bir fare olsa çok iyi olur aslında.
  • hocam e.k ne o kısaltmayı anlamadım ve g300 gerçekten küçük youtube a girip inceleme videolarını izlerseniz boyutunu anlamada baya yardımcı olur
  • Fubel kullanıcısına yanıt
    e.k ekran kartı yavaş yazdığım için öyle yazıyorum.
  • Corsair m65 tavsiye ederim, arkadaşımın unboxing videosunun da faydalı olacağını düşündüğümden linkini koyuyorum:

https://youtu.be/P9pQC-ODS9I

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bütçe çok sınırlı Türkiye'den alacaksan işin zor AliExpress en güzel yer bu fiyatlara mouse bulmak için. Bu fiyata Everest SGM-X7 Pro'yu tavsiye edebilirim. İlk ürününü kullanmamıştım ve sırf incelemek için aldım malzeme kalitesi şaşırttı beni ama ne kadar uzun ömürlüdür bilemem.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.