Şimdi Ara

Mouse 1 2 saatte bir calismiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
171
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sensei Raw mousem var.1 saat veya o civarlarda bir gidiyor hareket etmiyor.Usb den cekip tekrar taktigim zaman yine calisiyor herhangi bir problem yok fakat yine ayni sureden sonra yine gidiyor mouse hareket etmiyor donuyor kaliyor.Donanimsal birsey oldugunu dusunmuyorum.Mouse updateini yaptim,steelseries engine 3 update yaptim.Fareyi donanimdan kaldirip tekrar yuklettim bilgisayara fakat hic bir sey degismedi.Herhangi bir cozumu olan veya basina gelmis olan yardimci olabilirse cok sevinirim iyi gunler iyi bayramlar herkese :)

• maus donduğunda işletim sistemi klitleniyor mu ?
  • merhaba rival 300 kulanıyorum bende eski mousem inteli 3.0 eski mousem bozuldu diye rival 300 aldım ayni sizdeki sorunu yaşıyordum sürekli özelikle Knight online oynadığım için daha çok exp kasarken defalarca expe yatım moral bozucu bir durum sonunda problemin mousede değil bios update olduğuna karar verdim ve bios update yaptım düzeldi denemenizi ve sonucu yazmanızı rica ediyorum
  • aynı durum benim emektar a4 de oldu kesin fareden olduğunu anlamak için sisteme ikinci fare bağladım ve donduğunda diğerini oynattım o çalışıyordu ve a4 ün lazeri de yanmasına rağmen tepki vermiyordu 3 saniye sonra da düzeliyordu herhalde kablonun içindeki data +- lerden biri temeassızlık yapıyor kötü bir fare olduğu için tamiriyle uğraşmadım ancak siz işletim sistemi veya fare kaynaklı olup olmadığını anlamak için dediğim yöntemi kullanabilirsiniz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.