Şimdi Ara

Mount & Blade II: Bannerlord (2022) [ANA KONU] (60. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.062
Cevap
89
Favori
261.012
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bannerlord'un türkiye fiyatının 150 tl olduğu talewords çalışanı tarafından doğrulandı

quote:

https://forums.taleworlds.com/index.php?threads/mount-blade-ii-bannerlord-tart%C4%B1%C5%9Fma-konusu.368276/post-9218936

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 20 Şubat 2020; 11:11:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Mandalorian

Erken erişimde yok sadece, yoksa baya dil eklenecekmiş.

Alıntıları Göster
    biliyorum hocam. sadece türkçe dil desteğini bırak daha pek çok eksik var. oyunun erken erişim modunda olmayacak olan özellikleri ;

-klan yönetimi aile miras konuları
    -evlilik
    -zanaatkarlık
    -kuşatma ve ordu yönetmede eksiklikler
    -kendi krallığını kurmak
    -şehir köy yönetiminde eksiklikler
    -isyan
    -türkçe dil desteği

şehir, kale ve köyler birbirinin aynı... Yani 8 senedir geliştirilen bir oyun için çok fazla eksik var. Hayatta kalma oyunu değil ki geliştirdikçe özellik ekleyesin. İnsanlar single player modunu oynamak için alacak, ama yenilik olarak duyurulan özelliklerden yararlanamayacak.

2020'de satın aldığımız bir oyunu en iyi ihtimalle 2022'de tüm özellikleriyle birlikte oynayabilceğiz. Ben bu kadar eksik bir şekilde oynamak istemem açıkçası.

• BlackLead kullanıcısına yanıt
    Haklı bir yorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

biliyorum hocam. sadece türkçe dil desteğini bırak daha pek çok eksik var. oyunun erken erişim modunda olmayacak olan özellikleri ;

-klan yönetimi aile miras konuları
    -evlilik
    -zanaatkarlık
    -kuşatma ve ordu yönetmede eksiklikler
    -kendi krallığını kurmak
    -şehir köy yönetiminde eksiklikler
    -isyan
    -türkçe dil desteği

şehir, kale ve köyler birbirinin aynı... Yani 8 senedir geliştirilen bir oyun için çok fazla eksik var. Hayatta kalma oyunu değil ki geliştirdikçe özellik ekleyesin. İnsanlar single player modunu oynamak için alacak, ama yenilik olarak duyurulan özelliklerden yararlanamayacak.

2020'de satın aldığımız bir oyunu en iyi ihtimalle 2022'de tüm özellikleriyle birlikte oynayabilceğiz. Ben bu kadar eksik bir şekilde oynamak istemem açıkçası.

Alıntıları Göster
    Haklı bir yorum, oyunu oynamadım ama Warband'ı güncelleselerdi o bile kafiydi şimdi o kadar sene beklettiler ve anca erken erişime Warband'dan kötü haliyle çıkartıyorlar. Savunulacak bir tarafı yok. Ben sadece Türkçe'nin sonra geleceğini belirttim erken erişim için sadece İngilizce çıkarmaya çok kızmamak lazım, bunun dışında Warband'ın demosunun grafiklenmiş hali gibi bir şey çıkacak sanrım.

• 150tl mi hahahahhaahahah

kesin alacağım oyun diyordum kalsın, bitmemiş 6-7 senedir bomboş geliştirilen 1 oyuna 150tl veremem, ama önce 1 izler bakarım beklendiğinden daha güzel çıkarsa öyle, aksi halde noty.

mhw: iceborne almayı düşünüordum onu alırım ea 1 oyuna 150tl vereceğime.
  • 9600k 3600x işlemci istiyor

• Erken erişim de bir 8 yıl sürmez umarım
  • 8 ylda 3 tane rdr çıkardı yaw

• 8 yılda bitiremediniz mi
    4 senede erken erişim bekleriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-225FEBD6D -- 20 Şubat 2020; 12:45:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • daha ne kadar karaktersizlik yapılır derken bu kadar yapılırmış. oyunu yıllarca ertelediler, martta çıkacak diyip dalga geçer gibi ayın son gününü seçtiler, fiyatını beklenilenin çok üstünde yaptılar ben maks 100 bekliyordum. üstelik aylarca belki yıllarca sürecek erken erişimde türkçe desteği yok ???? kesinlikle en büyük hayranlarından bile linç yiyecek. talewords elindeki tek markayla kendini bitirecek. en azından maddiyatı ve attıkları tüm kazıkları geçtim. bu kadar diyalog olan bir oyunda sırf erken erişim diye türkçe dil olmaması oyunu almamam için fazlasıyla yeterli bir sebep.

talewords olum kendine gel bak dünyada linç kültürü en gelişmiş milletiz. manyak olursun bak o türkçe dili ekle diyorum sana ekle.
  • Fiyatı 50$ yerine 40$ belirlemeleri daha doğru olurdu sanki. Ama doları 3 alarak fiyatlama yapmaları bizim için makul o yönden bir şey diyemem. Türkçe dil desteği de sonradan mutlaka eklenir, dert değil.

Asıl konu 8 yıldır geliştirilen bir oyun erken erişim ile çıkacak ve 31 Martta oynadığımda yıllar önce oynadığım Mount & Blade Warband'dan biraz görsel iyileştirme dışında ne fark göreceğim? Bu şirket 10 yıl önceki şirket değil. Bir sürü yatırım aldılar, onlarca çalışanı geliştiricisi var.

Maalesef beklentileri karşılayamayacak gibi duruyor, en azından ben görünenden çok daha fazlasını beklerdim.
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Önceliği global pazara versin versinde yalamak için oraya hurraa yaparsan tokat gibi cevap alırsın.Bu Türkçe olayından dolayı linç edilecekler haberleri yok...Oyun çıksın torrent indirir yoluma bakarım.Ha adam gibi Türkçe destekle çıksaydı(Türk oyunu lan bu) o zaman orjinal alınırdı tabiki.Polonya asıllı CD PROJEKT RED Türkçe desteği sağlıyor bizim Türk arkadaşlar Türkçe yapamıyor lan neyse ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Prometheus- -- 20 Şubat 2020; 15:57:26 >
  • Türkçe yok bi de üstüne 150 lira...
    Eski Mount and Blade oyunları hiç sarmamıştı belki bu oyunla başlarım diyordum ama kesinlikle hak etmiyor. Asıl parayı avrupa, amerika gibi hedef pazar ülkelerden kazanmaları gerekmiyor mu ? Türkiye mi hedef ülke yani 150 liraya satılıp iyi bir gelir bekleniyor ? Üstüne bi de Türkçe yamalara ihtiyaç duyan bir ülkeyiz ve Türkçe çıkmıyor.
  • Epicte de çıkacaksa kuponla alabilecek miyiz?

• oyunu yaklaşık 1 aydır ankara kızılayda bir internet cafe'de oynuyorum. Daha öncesinde ODTU'de bir etkinlikte deneme şansım olmuştu.

Baya hoşuma gitti umarım değişmez ve yenilikler eklenir vuruş hissi fln combattan alınan zevk bir hayli fazla

Ben bu oyuna değil 150 lira 250 lira bile veririm.

HERŞEY TÜRK OYUN SEKTÖRÜ İÇİN BİZ VERİCEZ Kİ ONLAR DAHA İYİSİNİ YAPACAKLAR.

FİFA'ya bile her sene milyarlarca lira veriyorum BANNERLORD'a vermişim çokmu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkerarici1110 -- 20 Şubat 2020; 13:56:35 >
  • ilkerarici1110 İ kullanıcısına yanıt
    Okey

• sanırım oyunu yapan ekipten bir çalışan az önce buraya yorum yazdı, sormak istediğiniz bir şey varsa online iken şimdiden sorun..

hatta ben sorayım ps4 e ne zaman gelir? Türkçe olacak mı? olursa ne kadar olacak? Mr. ilkerarici1110
  • quote:

HERŞEY TÜRK OYUN SEKTÖRÜ İÇİN BİZ VERİCEZ Kİ ONLAR DAHA İYİSİNİ YAPACAKLAR.

Bunu en son düşünüp erken erişimde destek için Voidrunner oyununu almıştım. Geliştirici ekip paraları toplayıp kaçtı.

Elalem erken erişimde neler yapabiliyor. (Bknz ; Raft bitirdiğim oyunu şu anki haliyle tekrar baştan oynayacağım bir sürü item yeni npc story vs vs eklendi alfa sürüme kadar kim bilir daha neler gelir) Biz erken erişimi emek harcamadan para toplamak için yapıyoruz.

Bannerlord beta bu grafik ve eksiklerle 150tl nin çeyreği etmez. Çıktığında olacak şu eski oyunun remake hali muhtemelen optimizasyon sorunları buglar fln var. Kalan yarısıda artık 2023 te tamamlanırsa ne ala acayip sinir oldum istek listemden sildim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • crypto81 kullanıcısına yanıt
    Pcde çıksın önce. Sonra PS5'e gelir.- Ps4'e çıkmaz. Çıksa da düzgün optimize edemezler.- Fakat mod desteği de olmalı Skyrim gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Return to Monke

Epicte de çıkacaksa kuponla alabilecek miyiz?
    Evet. Kuponlar Mayısta bitiyor. Oyun Mart'ta çıkıyor
  • 
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.