Şimdi Ara

Mount & Blade II: Bannerlord (2022) [ANA KONU] (51. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.062
Cevap
89
Favori
260.982
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu an gamescomdayım taleworldsden oyunu denemek için akşama randevu aldım yapımcıya iletebileceğim sorularınız varsa buraya yazabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilgilenenüye34 kullanıcısına yanıt
    Hocam birkaç sorum var hangisi sizinde merak ettiğiniz konular ise sorar mısınız?

-Yapay zeka yine kötü gözüküyor, gelişme olacak mı?

-Mevsimlerin savaşlara etkisi olacak mı?

-Atların durumu ne olacak yine robot gibi birbirlerine çarpınca duruyor atlar.

- Ittifak, tazminat vb. gibi şeyler eklenip oyunun siyasi boyutunda gelişmeler olacak mı?

Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Caner-Medley

Hocam birkaç sorum var hangisi sizinde merak ettiğiniz konular ise sorar mısınız?

-Yapay zeka yine kötü gözüküyor, gelişme olacak mı?

-Mevsimlerin savaşlara etkisi olacak mı?

-Atların durumu ne olacak yine robot gibi birbirlerine çarpınca duruyor atlar.

- Ittifak, tazminat vb. gibi şeyler eklenip oyunun siyasi boyutunda gelişmeler olacak mı?

Teşekkürler.
    Tabiki sorarım bunları tek tek eğer müsade ederlerse

Bende yapımcılara ilerde kurtuluş savaşını vs. tarihimizi anlatan oyun yapma ihtimalleri varmı bunu soracam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilgilenenüye34 -- 22 Ağustos 2018; 14:11:8 >
    Teşekkürler hocam oyun hakkındaki görüşlerinizi de merak ediyoruz.

• Oyun türkçe çıkacakmış uğraştırmamalaeı güzel

Uygun fiyata da çıkarsa güzel olur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Caner-Medley

Teşekkürler hocam oyun hakkındaki görüşlerinizi de merak ediyoruz.
    Oradaki bir taleworlds çalışanına sordum sizin yazdığınız yorumu gösterdim

Yapay zeka günden güne gelişiyor dedi

Diğer soruları ceoya sorun ben şimdi yanlış bilgi vermek istemem dedi zamanım kısıtlıydı o anda ceoya kendi sorumu sorabildim sadece

kurtuluş savaşını anlatan bir oyun yapmayı düşünüyomusunuz diye sordum onun içinde şu an aklımızda o fikir yok ama zaman ne gösterir göreceğiz dedi onun dışında moınt blade dışında başka yeni serilerde çıkarmayı düşünüyorlarmış

• çıkan oyun içi görüntüler için söylüyorum 6 yıllık bir uğraş yok. ama bence 6 yılı senaryoya oyundaki rpg özelliklerine vermişlerdir.
  • 6 yıldır optimizasyon mu yapıyorlar. Hem de grafiksel açıdan aşağı yukarı aynı oyuna?

• Multiplayer'ın son Bannerlord videosunda gördüğüm kadarıyla beklentilerimin çok çok altında. Umarım politika ve RPG üzerinde çok yol katetmişlerdir. Savaş meydanları, yapay zeka, animasyonlar olduğu gibi duruyor. Yürüme, koşma animasyonları gerçekten çok kötüydü. Göze hoş gelecek bir değişiklik yok maalesef bu konularda. Özellikle savaş sırasında düşmanın tepkileri falan önceki serilerle neredeyse birebir aynı. Bunca sene arayüz yenilediler sanırım. Koskoca 6 yılda atın bir nesneye çarptığın hödönk diye durmasına bir çözüm bulamamışlar. Witcher 3'te bu sorun çok güzel halledilmişti keşke oradan örnek alınsaydı. Umarım videolarda göremediğimiz ince detaylar geliştirmişlerdir.
  • oyun ps4e pc ile aynı anda çıkar mı acaba?
  • Harita ve yerleşim yerleri güzel gözüküyor.Oldukça detaylandırmışlar eski oyuna göre.

Dövüş kısmı geliştirilmiş ama çok kopya olmuş gibi animasyonlar.

At sürme, kan efektleri, ölüm animasyonları da hiç fena olmamış.

Tek sıkıntı çok bekletmeleri, yakışmadı böyle bir firmaya senelerce bekletmek.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Teşekkürler hocam. Şu bannerlord bir çıkarın da sonra bakarsınız başka serilere deseydiniz

• Neden? açıklama geldi mi bununla alakalı?
  • Anladım hocam. Sağolun.
    Neyse orta düzey bir dizüstü bilgisayarım var i5li 8 gb ramli, umarım çok zorlanmadan oynarız
  • https://clips.twitch.tv/ObedientJoyousSwanNomNom

armağan yavuz gamescom da early access veya beta olacak mı sorusuna evet diyor. bakalım zaman ne gösterecek bize.
  • MOUNT & BLADE 2 BANNERLORD HİKAYE MODUNU OYNUYORUZ! // ÇIKIŞ TARİHİ 2019

• Ben yeni bir motor falan yazdıklarına inanmıyorum. Ekran kartlarının gelişmesi ve sürücülerin daha çok api sağlaması ile görselde iyileştirme olmuş. Bunun dışında gerisi PR'dan başka şey değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: IcyTea Lemon

Bomboş bi ekip. Hiç bi şekilde umurlarında değil, ne zaman istersek o zaman çıkartırız kafasındalar. Çalışanlara kızmıyorum, başlarındaki o eleman yok mu adını unuttum o eleman aşırı geniş takılan bi tip. Belki para, ün, şöhret pek umrunda değildir. Hobi amaçlı takılıyor olabilirler. 6 sene o kadar kişinin maaşı ödenebiliyorsa demek ki adam aşırı zengin.
    Devletten teşvik alıyorlar. Gider dertleri yok. Eğer ceplerinden harcasalardı 2 sene sürmezdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLogic

Devletten teşvik alıyorlar. Gider dertleri yok. Eğer ceplerinden harcasalardı 2 sene sürmezdi.

Alıntıları Göster
    Tabii devlette açmış kollarını Tale Worlds'a... Teşvik bile alsa belirli bir tutardır. Çok büyük bir rakam olacağını düşünmüyorum. Ki öyle bile olsa, kırk yılın başı iyi bir amaç için harcandığı için helali hoş olsun derim. Devletimizin yiyicilerinden pek bir şey kaldığını sanmıyorum, eğer kalsaydı bu gün Tale Worlds'tan başka bir firma daha görürdük.

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLogic

Alıntıları Göster
    bizimkiler oyun firmasına destek verecek ?

daha geçen yıl binali vasıfsızı diyordu crytek sayesinde türk ekonomisine 500 milyon dolar nakit gelecek , ne oldu acaba o iş sormak lazım

• 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.