Şimdi Ara

Mount & Blade II: Bannerlord (2022) [ANA KONU] (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.062
Cevap
89
Favori
260.963
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: besiktask1997

quote:

Orijinalden alıntı: Sunset Sarsaparilla

quote:

Cry engine 3 lazım bu oyuna birde fizik motoru Bunlar olsaydı NE Bf4 ne cod nede başka bir oyun karşısında durabilirdi .

Ne cry engine 3 ü ya eski motor kalsın motor felan istemiyoruz oyunu daha detaylılaştırsınlar yapay zekayı geliştirsinler yeter

bu grafiklerle kimse yüzüne bakmaz .

Grafikleri çok artırırlarsa 100v100 savaşlar bile kasabilir gerek yok bence
  • quote:

quote:

quote:

Cry engine 3 lazım bu oyuna birde fizik motoru Bunlar olsaydı NE Bf4 ne cod nede başka bir oyun karşısında durabilirdi .

Ne cry engine 3 ü ya eski motor kalsın motor felan istemiyoruz oyunu daha detaylılaştırsınlar yapay zekayı geliştirsinler yeter

İlk oyun grafikleri iyi diye tutmamıştı kardeş Bu oyunu oynayanların çoğu grafiğe bakmaz. Türünde ilk denilebilecek bir oyun olduğundan ilk oyun çok tutmuştu ama teknolojinin gerisinde kaldılar şuan ki motor dahi animasyon ve grafik kalitesinde geride hala. Şuan Mount&Blade alternatifleri olduğundan oyunun bir fark yaratması lazım daha fazla oyuncu çekmesi için.

• Grafikleri vesaire beğendim. Oyun cıkınca oynanış yorumlarına göre orjinal alicam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Flying Dutchman -- 17 Haziran 2014; 9:52:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OzanSRC

quote:

quote:

quote:

İlk oyun grafikleri iyi diye tutmamıştı kardeş Bu oyunu oynayanların çoğu grafiğe bakmaz. Türünde ilk denilebilecek bir oyun olduğundan ilk oyun çok tutmuştu ama teknolojinin gerisinde kaldılar şuan ki motor dahi animasyon ve grafik kalitesinde geride hala. Şuan Mount&Blade alternatifleri olduğundan oyunun bir fark yaratması lazım daha fazla oyuncu çekmesi için.

yüz modellemeleri fiilan ev modellemeleri baya kötü . hepsi çok yapmacık . 100vs100 kasar diyonuzda yapanda yapıyo bak planet side 2 okadar grafik ve binlerce adam aynı yerde gram kasmıyor . Türk oyunculardan zaten bir şey beklemesinler yarısından çoğu korsan kurup oynuyacak .
    adam gipi bir motor bulsalardı şu oyuna gayet iyi olurdu. inş bir sonraki oyun iyi olur

• Bu oyunda cry engine 3 olsa tutmaz. Esnek yapıda motor lazım. Kendi geliştirdikleri motora baya yükseltme yapmışlar. Gayet yeterli şuan, hatta fazla iyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şuan bize gösterdikleri grafikler bence fazlasıyla güzel.
    Mount & Blade II: Bannerlord (2022) [ANA KONU]
    Bir arkadaş CryEngine felan demiş.CryEngine ile bu tür yukardan vurma aşağıdan vurma blok alma gibi şeyleri büyük ihtimalle yapamazlar.Kısaca CryEngine onlara istedikleri fizikleri sağlayamaz.CryEngine e geçerlerse oyun özünden kopar. Sen oyunları sadece grafik için oynuyorsan diyecek birşeyim yok. Mount & Blade i severek oynayan herkes eminimki Bannerlord'u çıktığı gibi orjinal alıcaktır , ve şuana kadar oyunların grafikten ibaret olmadığını anlamışlardır çoktan.

• Ne cry engine si ya bi cry engine duymuşlar allahtan bu oyuna cry engine gidermi allah aşkına. Oyunun yeni grafikleri gayet yeterli yapay zeka ile detayi arttirsinlar yeter.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben bu oyuna yapılcak modları çok sabırsızlıkla bekliyorum
  • Oyunun en çok gereksinim duyduğu şey oynanabilitesinin artması için yapay zekadır, grafik bitch olmayın.
  • Unity bile şuan ki grafik motorundan daha iyi işler çıkartabilir bence.
  • Geçen modelleme ekibinden birinin 20 yaş dişini çektik :D :D oyun vermedi ama :'(
  • Roc. kullanıcısına yanıt
    Çok doğru konuşmuşsun hocam, Bir oyunun grafikten ibaret olduğunu sananlar hala saçma sapan yorum yapıp dellendiriyor beni. Her zaman için oynanabilirlik ve özgünlük benim için grafiğe on basar.
  • cryengine falan demeyin. bu oyunda olay grafik değil. özünden kopmasın yeter. ne grafikli oyunlar gördük, oynanabilirlik sıfır. herşey grafik değil.
  • grafikleri falan böyle yapıyorlarda umarım optimizasyon iyi olur çünkü benim bilgisayar kasarsa eğer çok felaket üzülürüm
  • Bu oyunda grafik hiç bi zaman ön planda olmadı ki zaten.. Oyuncular grafik içinmi oynuyor sanıyorsunuz,oyunun yapay zekası, içi,tekniği çok iyi,

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bence oyun 27 eylülde çıkacak.bir yere not edin.Eğer bu yazıyı okuyorlarsa yapımcılar.Mancınık olayını yapmalılar.Duvarların kırılışını felan otağ dan izlemeliyiz.Kuşatmalarda ve savaşlarda arkamızda şu pes teki kağıt seyircilerden de olsa ordu olması şart.Evlendiğinde çoçugunun olması lazım bence.Kol bacak kopması olması lazım.İstediğimiz de değişik şekillerde zırh silah tasarlama olması lazım.Deniz savasları olması ve diplomasi modda biraz geliştirilmesi lazım.Böyle halkın sorunları ile ilgili olaylar olması lazım.Örneğin hırsızlık olsa sen hakimlik yapsan idam cezası felan verebilsen.Grafikler zaten güzel olmus yıllardır tüm seriyi steamdan aldım.Oyunda grafik hiç istemedim.Bu dediklerim olsa grafikleri kötü olsa bile oyun yok satar
  • Tam istediğim oyun.
  • Uzun zamandır mesaj atmamış kimse. Hiçbir haber yok mu oyundan?
  • Gel artık vefasız
  • bakalım sesler nasıl olacak
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.