Şimdi Ara

Mount & Blade II: Bannerlord (2022) [ANA KONU] (52. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.062
Cevap
89
Favori
260.970
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaş oyun ilk duyurulduğunda lisedeydim 6 yıllık üniversite bitti iş hayatına atılcaz hala oynayamadık şu oyunu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mega Therion

Resimler warbanda çıkan ortalama bir mod gibi.

Yine şehrin içinde boş boş gezen adamlar var.Ayrıca guardlar bostan korkuluğu gibi duruyor herzaman ki gibi.Merchantlara söyleyecek söz bulamıyorum esas duruşlarını 5 oyundur bozmuyor herifler.

Kısacası hayal kırıklığına uğrayacağımı düşünüyorum warband gibi direk orjinal almayacağım sanırım.
    2013'de ne dediysem yine aynısını diyorum, maalesef! Şu çıkacak oyunu da kuru milliyetçilik ayaklarına girip de 'şöyle desteklememiz lazım, böyle övmemiz lazım' falan diyenleri anlamıyorum.
    Yok kısıtlı imkanlar, yok şu bahaneler yok bu bahaneler...
    Abi bu adamlar MB Warband'ı yaptıkları zaman asıl kötü durumdaydılar ama ortaya ne kadar güzel bir şey çıkardılar, grafikleri, fizikleri vs de o döneme göre hiç fena değildi! E şimdi bakıyorum, bu oyun gerçekten de 2010, 2011 yılından kalma bir oyun gibi duruyor.

• Balon patladı bana göre oyun makyajlanmış ve modlanmış gibi. Eğer multiplayer olarak iyi şeyler vermezse satın almayı düşünmüyorum.

e güzel kardeşim madem bir halt yapamadın oyunu niye 6 sene önce duyuruyosun. Geçen sene duyursalar 2019'da çıkarsalar kimse gıkını çıkarmazdı bu oyuna.

Sanki Cyberpunk, GTA falan tasarlıyor adamlar ya da ne biliyim bağış tarzında bi kampanya yapıyorlarda 6 sene önceden duyurup milleti beklentiye sokuyorlar.

beklentinin altında kaldıkları kesin artık. Grafikler 3-4 senelik animasyonların ilk oyundan farkı yok nerdeyse.
  • oyunun grafiksel anlamda ve yenilik getirme anlamında sınıfta kalmış gibi gözüküyor.

illaki warband satışlarını geçip oyun piyasasında bir süreliğine adından bahsedilecektir ama müthiş bir patlama yapmaz herhalde.

ha ben yine de illaki alıcam sonuçta warband tarzı gibi olması benim için bir dezavantaj değil zira bende zaten warband'ı çok severek oynamıştım. Hali hazırda warband grafiklerinde bir oyun daha yapsalar onu da oynarım yine çünkü tarzı güzel.

canımı sıkan nokta early access oldu. Erkenden dayanamayıp alırım büyük ihtimalle ama buglar vs. çok olacaksa ve oyunun asıl çıkış tarihi gün geçtikçe hiç bitmeyecekse o zaman kötü olur. Zira erken erişim oyunlarının en büyük sıkıntısı bu , bir türlü çıkmak bilmemeleri. E bu firma da oyun çıkarmayı hiç sevmiyor zaten yani uzuunnnn dönem erken erişimde kalabilir

• Oyunu aldıktan sonra oynanır hale gelmesi için bir iki sene de Asoiaf modunu bekleyeceğim. Hayatım bu oyunu beklemekle geçti be.

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

oyunun grafiksel anlamda ve yenilik getirme anlamında sınıfta kalmış gibi gözüküyor.

illaki warband satışlarını geçip oyun piyasasında bir süreliğine adından bahsedilecektir ama müthiş bir patlama yapmaz herhalde.

ha ben yine de illaki alıcam sonuçta warband tarzı gibi olması benim için bir dezavantaj değil zira bende zaten warband'ı çok severek oynamıştım. Hali hazırda warband grafiklerinde bir oyun daha yapsalar onu da oynarım yine çünkü tarzı güzel.

canımı sıkan nokta early access oldu. Erkenden dayanamayıp alırım büyük ihtimalle ama buglar vs. çok olacaksa ve oyunun asıl çıkış tarihi gün geçtikçe hiç bitmeyecekse o zaman kötü olur. Zira erken erişim oyunlarının en büyük sıkıntısı bu , bir türlü çıkmak bilmemeleri. E bu firma da oyun çıkarmayı hiç sevmiyor zaten yani uzuunnnn dönem erken erişimde kalabilir
    İndirime girmeden almam herhalde. Oyunu ve tarzını çok seviyorum ama grafiklerde pek bir gelişme yok. Ha, grafik benim için önemli değil bu haliyle bile oynarım ama grafiklerde gelişme olmaması diğer şeyleri düşünmeme sebep oluyor. Oyunu oynarken o çağın atmosferini yaşamak istiyorum, diplomasisinden savaşına. Karakterlerle olan etkileşime. Sınırlı olsun istemiyorum yani. Beklediğim oynanışta uygun fiyata gelmezse indirimle alırım başka türlü almam.

• Bu oyuna bir Lord Of the Rings modu yaparlarsa şöyle baya kapsamlı yüzyılın oyunu olur. Düşünsenize Helmsdeep var, Isengard kuşatma aletleri ile saldırıyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: Caner-Medley

Bu oyuna bir Lord Of the Rings modu yaparlarsa şöyle baya kapsamlı yüzyılın oyunu olur. Düşünsenize Helmsdeep var, Isengard kuşatma aletleri ile saldırıyor...
    Warband'a yapılan baya güzeldi. A CoK ile beraber favori iki modumdu. Oyundan sonra bir de modları bekleyeceğiz maalesef düzgün bir oyun deneyimi için. Erken erişim olması da problem.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cheryl Mason

Warband'a yapılan baya güzeldi. A CoK ile beraber favori iki modumdu. Oyundan sonra bir de modları bekleyeceğiz maalesef düzgün bir oyun deneyimi için. Erken erişim olması da problem.

Alıntıları Göster
    Oyun çıktıktan sonra modlar daha hızlı gelir.

Mesele oyunun çıkması.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0988D7594

Oyun çıktıktan sonra modlar daha hızlı gelir.

Mesele oyunun çıkması.

Alıntıları Göster
    Çıkmıyor ki erken erişimle geliyor. Senelerce yattılar herhalde. Ne doğru düzgün yenilik var ne de grafik. Hadi bunları geçtim bir de erken erişim olacak. Warband'ın eksiklerini kapatıp yeni oyun diye satacaklar, buna da razıyım ne diyeyim. Modları güzel oluyor oyunun, yoksa beklenecek oyun değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cheryl Mason

Çıkmıyor ki erken erişimle geliyor. Senelerce yattılar herhalde. Ne doğru düzgün yenilik var ne de grafik. Hadi bunları geçtim bir de erken erişim olacak. Warband'ın eksiklerini kapatıp yeni oyun diye satacaklar, buna da razıyım ne diyeyim. Modları güzel oluyor oyunun, yoksa beklenecek oyun değil.

Alıntıları Göster
    Mod olmasa oynanabilirlik çok az. Native sürüme girmiyorum zaten hiç, kurduğum vakit en azından bi' diplomacy ve floris yüklüyorum illa ana oyuna yakın olsun istiyorsam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0988D7594

Mod olmasa oynanabilirlik çok az. Native sürüme girmiyorum zaten hiç, kurduğum vakit en azından bi' diplomacy ve floris yüklüyorum illa ana oyuna yakın olsun istiyorsam.

Alıntıları Göster
    Yeni oyunda onlar olur ama yine de Native zevkli değil. Stannis ya da Robb Stark'ın emrine girip Lannnister kesmenin zevkini vermiyor.

• Oyundaki beklentimden çok ikinci Duke Nukem Forever faciası yaşamak istemiyorum.
    Anormal boyutta bekledik, çıkış tarihi ve hatta erken erişim tarihi bile yoktu en son röportajda okuduğum kadarıyla.
    Varsın bekleyelim, zaten çağın gerisinde kaldı o bir gerçek (görsellik olarak) ama M&B zaten bu özelliği ile öne çıkan bir seri değil.
    Bol içerikli, dolu dolu ve tam bir oyun gelsin, en azından hea iyimiş diyebilelim ben bunu istiyorum..
  • Grafiğe fazla takılmadan oyuna şans verin derim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmperorOverlord

Hala "adamlar oyunu tanitiyor 1 senede yapiyor bizimkiler 2 sene oldu hala bisey yok" diyenlere acıyorum.Senin dedigin adamlar kac kisi taleworlds ekibi kac kisi? Senin dedigin firmanin butcesi ne kadar taleworlds un butcesi ne kadar?
    Devlet desteğini alarak 100 kişiyi 8 senedir nasıl doyuruyorlar sanıyorsun sen? Paraları yokmuş neremle gülsem bilemedim

Taleworlds ne küçük bir ekip ne de maddi sıkıntıları var. Tek büyük problemleri g*tlerini yayarak oyun yapmaları

• Daha çıkacak :))

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Unstoppable

Daha çıkacak :))
    Çıkmayacak, geliştirmeye oyuncuları da dahil etmek için erken erişimle çıkartacaklar. Senelerdir bekliyoruz, erken erişim olacak bir de. Küfür gibi geliyor. Şimdi bunu dedim diye vay efendim milli oyunumuza nasıl laf söylersin diye saldırırlar.
  • O nedir ya erken erişim beta falan hayır sanki metin2 çetin2 oyunu gibi kasmali takilmali bişi.. MB bir destandır ya az mı *Prens Pij Valdyn* a takılmadım .... Ayrıca GameX de mi ne yayınlanacakmıs oyun kaç senesinde duyuruldu kaç senedir daha çıkacak.. The elder scrolls 6 gelince gelir galiba :D

• İlk m&b de erken erişimdi. Bunun erken erişim olarak gelmesi çok sıkıntı değil final sürümü iyi olduğu sürece. Sonuçta bağımsız rpg yapanlar da oyun çıkmadan 6-7 ay önceden erken erişime koyuyorlar oyunlarını, divinity original sin2 gibi mesela.
  • 2018 bitiyor, bu oyun hala çıkacak.

• 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.