Şimdi Ara

Motosikletle Türkiye'den Britanya'ya Yolculuk Bol Foto/Video

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
1
Favori
623
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İki yıl önce eşimle yaptığımız Britanya seyahatini sizinle paylaşmak istedim. Gitmemizin sebebi Isle of Man'de düzenlenen motosiklet yarışlarını izlemek için. Sorularınız varsa alabilirim.

Daha detaylı bilgi için Facebook linkinden bakabilirsiniz. https://www.facebook.com/motosikletileyolculuk

Motosikletle Türkiye'den Britanya'ya Yolculuk Bol Foto/Video Motosikletle Türkiye'den Britanya'ya Yolculuk Bol Foto/Video Motosikletle Türkiye'den Britanya'ya Yolculuk Bol Foto/Video Motosikletle Türkiye'den Britanya'ya Yolculuk Bol Foto/Video Motosikletle Türkiye'den Britanya'ya Yolculuk Bol Foto/Video Motosikletle Türkiye'den Britanya'ya Yolculuk Bol Foto/Video Motosikletle Türkiye'den Britanya'ya Yolculuk Bol Foto/Video Motosikletle Türkiye'den Britanya'ya Yolculuk Bol Foto/Video Motosikletle Türkiye'den Britanya'ya Yolculuk Bol Foto/Video Motosikletle Türkiye'den Britanya'ya Yolculuk Bol Foto/Video Motosikletle Türkiye'den Britanya'ya Yolculuk Bol Foto/Video Motosikletle Türkiye'den Britanya'ya Yolculuk Bol Foto/Video Motosikletle Türkiye'den Britanya'ya Yolculuk Bol Foto/Video Motosikletle Türkiye'den Britanya'ya Yolculuk Bol Foto/Video Motosikletle Türkiye'den Britanya'ya Yolculuk Bol Foto/Video Motosikletle Türkiye'den Britanya'ya Yolculuk Bol Foto/Video Motosikletle Türkiye'den Britanya'ya Yolculuk Bol Foto/Video Motosikletle Türkiye'den Britanya'ya Yolculuk Bol Foto/Video Motosikletle Türkiye'den Britanya'ya Yolculuk Bol Foto/Video Motosikletle Türkiye'den Britanya'ya Yolculuk Bol Foto/Video Motosikletle Türkiye'den Britanya'ya Yolculuk Bol Foto/Video Motosikletle Türkiye'den Britanya'ya Yolculuk Bol Foto/Video Motosikletle Türkiye'den Britanya'ya Yolculuk Bol Foto/Video Motosikletle Türkiye'den Britanya'ya Yolculuk Bol Foto/Video Motosikletle Türkiye'den Britanya'ya Yolculuk Bol Foto/Video Motosikletle Türkiye'den Britanya'ya Yolculuk Bol Foto/Video Motosikletle Türkiye'den Britanya'ya Yolculuk Bol Foto/Video Motosikletle Türkiye'den Britanya'ya Yolculuk Bol Foto/Video Motosikletle Türkiye'den Britanya'ya Yolculuk Bol Foto/Video Motosikletle Türkiye'den Britanya'ya Yolculuk Bol Foto/Video Motosikletle Türkiye'den Britanya'ya Yolculuk Bol Foto/Video Motosikletle Türkiye'den Britanya'ya Yolculuk Bol Foto/Video Motosikletle Türkiye'den Britanya'ya Yolculuk Bol Foto/Video Motosikletle Türkiye'den Britanya'ya Yolculuk Bol Foto/Video Motosikletle Türkiye'den Britanya'ya Yolculuk Bol Foto/Video Motosikletle Türkiye'den Britanya'ya Yolculuk Bol Foto/Video Motosikletle Türkiye'den Britanya'ya Yolculuk Bol Foto/Video Motosikletle Türkiye'den Britanya'ya Yolculuk Bol Foto/Video Motosikletle Türkiye'den Britanya'ya Yolculuk Bol Foto/Video Motosikletle Türkiye'den Britanya'ya Yolculuk Bol Foto/Video Motosikletle Türkiye'den Britanya'ya Yolculuk Bol Foto/Video Motosikletle Türkiye'den Britanya'ya Yolculuk Bol Foto/Video Motosikletle Türkiye'den Britanya'ya Yolculuk Bol Foto/Video

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekene -- 3 Eylül 2015; 22:40:20 >

• En onden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ikinci sıra
  • En arkadan
  • Beyler inanmayın suda bisiklet sürülmez.

• Onlerden hocam ssler gözükmüyor

• Henry Cavill kullanıcısına yanıt
    anlamadım ben de tam olarak neden olduğunu
  • Mesajım şurda otlasın

• Ben motora motor demem, motor harley olmadıkça.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yürüyen Ölü kullanıcısına yanıt
    Harley kullanarak bu kadar yol yaparsan belin artık senle beraber olmaz :)
  • Yollardaki manzaranın güzelliğine bak insanın içi açılıyor birde türkiyeye bak orta doğudan hallice

Vize işini nasıl hallettiniz hangi ülkenin konsolosluğuna başvurdunuz bende çok istiyorum böyle bi tur ingiltereye kadar ailemi alıp gidim diyorum 1 aylığına

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aléister Crowley -- 3 Eylül 2015; 21:16:07 >
  • Motosikletiniz nedir?

*imla..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Merkürlü Adam -- 3 Eylül 2015; 21:16:59 >
  • Yamaha TDM 900 '02
  • Saygılar hocam, tekeriniz düz bassın
  • Rizov

• önlerden...
  • ekene kullanıcısına yanıt
    Tekeriniz düz bassın
  • Artilar burdan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aléister Crowley kullanıcısına yanıt
    Vizeyi ilk gireceğimiz ülkeden yani yunanistandan şengeni ve britanya vizesi almak gerekti.
  • Henry Cavill kullanıcısına yanıt
    Fotolar düzeldi.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.