Şimdi Ara

Motosiklet almayı planlıyorum sizce hangisini alayım ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

26 yaşındayım.Daha önce artçılık yaptığım oldu.A ehliyetim var ve hususi aracımda var.Ama eşime vermeyi planlıyorum aracımı ve günlük olarak olabildiğince az yakan ve japon veya en az japon kadar kaliteli sorun çıkarmayan ucuz ve günlük 100 km otoyol dahil sürüş yapacağım bir motor arıyorum.Maksimum 40 bin tl vermeyi planlıyorum.En önemli noktaları şunlar

• Sorunsuz olması ve parçası ucuz servisi bol olması
    • Olabildiğince az yakması
    • Günlük kullanıma uygun olması
    • Güvenilir olması

Yeni honda pcx 125 lere baktım kafama çok yattı abs li olmasıda iyi.Ama vitesli motor daha çok hoşuma gidiyor.İlk baktığım ys125 di ama fiyatına değmiyor anladığım kadarıyla.Evet sorunsuz ama pahalı ve euro5 bir motoru yok yani nispeten eski teknoloji anladığım.cb125f lerin yeni kasasıda çok hoşuma gitti ama Türkiyede yok bunlar.Geliceklermi bi bilgim yok ama varsa söylerseniz çok iyi olur pcx kadar kaliteli değil ama fiyatına ona göre az olursa alınabilir bence.Sizin fikrini nedir ?2. el bakmıyorum bu arada sıfır almak istiyorum.Motoru uzun süre kullanıcam sezonluk binip satmıcam.Hem motoru öğrenicem hemde işlerimi halledicem kafasındayım.

• Cf moto 250 nk bakın

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • GwynBleidd48 kullanıcısına yanıt

konu sahibi sorunsuz diyor, parçası ucuz ve bol diyor :)

gösterge paneli en son 6000 tl idi. uma, sağda solda gelen şikayetlerden dolayı fiyat listesinden kaldırdı. isteyen servisine sorabilir, 2-3 ay bekleyerek satın alabilir.

bu ülkede yedek parçası ucuz ve bol bir kaç motosiklet var.

honda activa,

honda spacy,

honda cbf 150,

yamaha nmax,

yamaha xmax,

yamaha ybr,

bajaj pulsar 200,

bajaj dominar 400.

tipini beğendiğin istediğini bütçene göre bence alabilirsin. bu saydığım modellerin parçaları bakkalda bile bulunur neredeyse. ustasıda boldur.

• command_4 kullanıcısına yanıt
    Hocam bende R25 abs var. Ben arkadaşa önermiştim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Yamana nmax bakmanızı tavsiye ederim scooterlerin hem vites olmaması hem bagaj ve kullanım kolaylığı gibi avantajları var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.