Şimdi Ara

2023 Kask Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11
Cevap
0
Favori
4.631
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • maks 8000 TL ye çıkabilirim kask önere bilirmisiniz şuan (Caberg Drift Evo Carbon) düşünüyorum..

• Caberg güzel kask, fiyatıda bileşenlerine göre makul. Beğendiyseniz alabilirsiniz.

• Yurtdışından mt revenge 2 getirebilirsiniz 3000Tl tutmaz bile.

• xxxzamazingoamazingxxx X kullanıcısına yanıt

Birçok yerde gümrükle birlikte aynı fiyata geldiği söyleniyor, siz hangi yolla getirmekten bahsediyorsunuz? Yani yurtdışından gelen bir eş dost vasıtasıyla mı?

• İlla carbon olsun demiyorsanız Nolan da düşünebilirsiniz. Alacağınız kask motor oturuş pozisyonunuza uygun olsun yani racing ve adventure-scooter kaskları farklı dizaynda olabiliyor. Deneyerek alsanız iyi olur.

• murti_82 M kullanıcısına yanıt

motardinn ile getirebilirsiniz 400 lira kargo 2200 lira mt revenge2 gümrüğe takılmaması lazım 150 euro altında olduğu için, belki cüzi miktar bir şeyler ödenir

• Selamlar, bir ay sonra 18 oluyorum ve ilk motorumu alacağım. Ekipmanlar konusunda çok bir bilgim yok bütçem 3000-3500 lira arası. İnternetten baktığımda trendyolda satılan ls2 diye bir kask görüyorum sürekli fakat pek güvenli değil gibi gözüküyor bir kaç yorum da var bu konuya dahil o yüzden içime çok sinmedi. Bir kask önerebilir misiniz acaba fullface

• Hafta sonu neredeyse tüm Hasanpaşa dükkanlarını gezdim, çene açılır kasklara baktım. Nolan 10bin TL olduğu için yaklaşamadım, LS2 Scope, CMS, Nexx, Scorpion, Caberg Duke 2 denedim. İncelerken eldivenle güneş vizörü ve havalandırma düğmelerini kolay kullanabilirmiyim diye baktım. Caberg ve LS2'yi beğendim, LS2 daha uygun fiyatlı olduğu için LS2 Scope aldım. Ben nmax'te kullanacağım için touring motorsiklet kaskı aldım, eğer sport bike'a binseydim farklı almam gerekirdi.

Bir youtuber'a LS2 sorduğumda memnun olmadığını ve zaman içinde süngerlerinin bollaştığını ve çok sesli olduğunu söylemişti. Sanırım onun kullandığı LS2 Strobe idi. Scope giydiğimde resmen dışarıdaki seslerin çok azaldığını hissettim. Kullanımda ve zaman içinde diğerleri belki daha iyi performans gösterir ama böyle bilgilere kolay ulaşılmıyor.

Bir dükkanda Nolan N90'dan Caberg'e geçen birisi ile konuştum, Nolan'ın da çok sessiz, konforlu olmadığını söyledi.

• 8 lira bütçeye çıkacaksanız carbon mantıklı
  • xxxzamazingoamazingxxx X kullanıcısına yanıt

Slm hocam motardinn den kask almak istiyorum yardımcı olur musunuz, ls2 rapid var bende çok rüzgar alıyor ve güneş vizörlü bi kask lazım, MT helmets blade 2 , nexx sx100r vs tavsiye ettiler, blade 2 rüzgar konusunda nexx den daha iyi dendi, ne tavsiye edersiniz, gümrükte sorun olmazsa fiyatı artırabilirim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.