Şimdi Ara

>>>>MOTORSTORM APOCALYPSE<<<< (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
141
Cevap
0
Favori
5.195
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • patlamalamalar yıkılmalar falan başarılı ise sorun yok bide arabayı falan kullanırken insan zorluk çekmemesi de lazım
  • Sony Türkiye bu işi boşladı gibi, halen bir ses yok..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bethrezen

quote:

Orijinalden alıntı: D.A.B.9

oyun hakkında büyük ümitlerim vardı ya grafikler gerçekten çok kötü ulan seriler de gittikçe kötüleşmeye başlıyor lbp1>lbp2 dragon age 1>2
    umarım unc3 unc2 den iyi olur hemen hemen aynı seviyelerde olsa bile razıyım

lbp1>lbp2 mi?

evet dostum bence öyle 1. oyunun bölüm tasarımları şirinliği 2. oyunda yok

• Millet takmış grafiğe başka birşeyi görmüyor. Çöpse sana göre oynama, burada da konuyu kirletme... Sevenleri var ki oynuyor Online kapışmalar süper olacaktır Zaten Motorstorm'u herkes oynayamaz... Hem online yarışlar , hem de oyunun son yarışları oldukça zorlayıcıdır. En kısa sürede oyunu edinmeye çalışacağım. Tüm yarışları gold yapalım bunda da.
  • Beğenmeyen almasın gitsin elindeki PS3'ü çöpe atsın !!
  • demo berbattı
  • Demo çok güzeldi bence,beğenmeyen almasın gitsin elindeki ps3'ü çöpe atsın.Almam gereken bir kaç rpg oyunu olmasaydı,kesinlikle almıştım bu oyunu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Affliction

Beğenmeyen almasın gitsin elindeki PS3'ü çöpe atsın !!

Aramızda papağan var galiba ikidir aynı lafı geveleyip duruyor.
  • Oyun haftaya elimde kısmetse. Beğenmeyen almasın bu kadar basit arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cryptdlg

Soyle resimdeki gibi durdurup durdurup piyasaya bakmadaginiz icin, grafikler o hız ve karambol icinde inanin gozunuze batmiyor. Aksam bende deneme firsati buldum. Online olayi iyi olur gibi gozukuyor.

Ben 2. oyunun single ında sıkılmıstım. Ama 3. oyunun single inda sıkılmadım açıkçası. Multiside super olur kanimca.

Online iyi olacaktı da patlattı bizi sony..
  • 2. serisini oynamıştım kötüydü
  • quote:

Orijinalden alıntı: SONY_55

quote:

Orijinalden alıntı: cryptdlg

Soyle resimdeki gibi durdurup durdurup piyasaya bakmadaginiz icin, grafikler o hız ve karambol icinde inanin gozunuze batmiyor. Aksam bende deneme firsati buldum. Online olayi iyi olur gibi gozukuyor.

Ben 2. oyunun single ında sıkılmıstım. Ama 3. oyunun single inda sıkılmadım açıkçası. Multiside super olur kanimca.

Online iyi olacaktı da patlattı bizi sony..

BAN ?

• Bence 3. oyunda köklü bir değişiklik şarttı,3. oyunda çiçek böcek içinde geçseydi iyicene baycakdi,demosunu cok begenmistim,cikmasini dört gözle bekliyorum.
  • apocalyps hoşuma gitti ya bsc den bi inceleme bekliyoruz çıktığı zaman
    tarzı falan güzel
  • Oyunu oynayan varmı beyler sormak istediğim bişey var.
  • Haftaya oyun elimde inşallah. Online moduna girip rank kasmak lazım hemen. :)
  • oyun ertelenmedimi
  • Belirli yerlerden oyunu indirdim PS3'e atıp oynuyorum, Ekran ayarı Horizontal modunda 2 kişilik yarış yaptığım zaman ekranı ikiye bölüyor fakat yanlarında siyahlıklar kalıyor. Yani ekranı tamamen doldurmuyor;

Bknz:http://i1103.hizliresim.com/2011/3/19/4527.png

fakat ekran modunu Vertigal yaptığım zaman hiçbir problem yok, ama ben bu şekil oynamak istemiyorum...

Bknz:http://i1103.hizliresim.com/2011/3/19/4689.jpg

Bunu düzeltebiliyormuyuz acaba ? Umarım sorun anlaşılmıştır.

• oyunun atmosferi inanılmaz iyi, bayıldım bayıldımmmmmmmm...
  • Motorstorm'un ertelenmesinin nedeni teması. Oyun kıyamet, deprem ve yıkım gibi konuları ele aldığı için, Japonya'da yaşanan afetlerden etkilenen kişilere saygısızlık olmaması amacıyla ertelenmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BadGuy -- 19 Mart 2011; 23:15:31 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.