Şimdi Ara

Motorola MPX200 Hakkında Sorular / Detaylar | Sadece Buraya!! (271. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.411
Cevap
3
Favori
426.234
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 267268269270271
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • sAHİBİNDEN DE 3 TANE VAR ONLAR DA CENAZE...

MOTOROLA MPx200 -Ücretsiz Kargo-

3
    Peşin Fiyatına
    3
    Taksitle. 40 TL 13 Temmuz
    2012 İstanbul
    Başakşehir
    MOTOROLA MPX200 CEP TELEFONU % EASTANBUL 225588 70 TL 27 Mart
    2012 İstanbul
    Gaziosmanpaşa
    MOTOROLA V3- MPX220- MPX200 ŞARZ CİHAZI % EASTANBUL 9 TL 07 Şubat
    2012 İstanbul
    Gaziosmanpaşa
  • nereden hortlattınız bu konuyu
    mpx200 güzel cihazdı. ben kullandım, eşim kullandı,sonra baldız kullandı, sonra bacanak kullandı. şimdi nerededir bilmiyorum.
    ancak sağlam ve güzel bir cihazdı
  • Arkadaşlar merhaba.mpx 200 telefonumu buldum yıllar sonra.. pilini yeniledim fakat rom bulamıyorum süpermoto 2 veya w.m 6.1 türkçe nasıl bulabilirim saygılar.
  • benim ilk telefonumdur, ilk göz ağrımdır, dolabın dibinde yatar halen, hayatta atmam.

YAŞASIN MPX200!!!!!
  • Negative kullanıcısına yanıt
    alabileceğimiz yer varmı hala
    sorunsuz 2. el varsa süper olur.
  • Benim elimde bir tane sorunsuz var hala ne kadara alan olur bilmem zamanın da forumda 3 tane satmaya çalıştım hiç ilgi görmemişti 2-3 sene önce Ayrıca umarım Google umarım Motorolaya müthiş bir destek verir Moto X ve ve çoğu Android cihazının tasarım ı süper ancak üst revizyon bir amiral gemisi olmadı malesef Şu anda gereksiz tasarım gerek dayanıklılık gerek ekranı gerek kamerası gerekte markası ulan Dönüşen şaşmam bazen acaba HTC mi desemde Sony den vazgeçmem vazgeçirecek tek rakipse oda Motorola dır oda kesinlikle haklı bir kararla Türkiyeden çekildi Türkiye şahine tofaşa hasta olduğu gibi ezik samsungtan vazgeçemiyor bununda tek sebebi sağlam reklam ve üniversite, lise, veya diğer bilimum topluluklara koydukları fıkır danışmanları tercih ettiriciler bunu en iyi yapan firma apple ve samsungtan zaten hollywood ünlülerine bu firmalar ücretsiz ürün veriyor bir magazin sayfasında galaxy tab la veya ipadle fotoğraf ışık çıksın diye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: golden26

Arkadaşlar merhaba.mpx 200 telefonumu buldum yıllar sonra.. pilini yeniledim fakat rom bulamıyorum süpermoto 2 veya w.m 6.1 türkçe nasıl bulabilirim saygılar.

Mpx.gen.tr vardı o kapandıysa onun windowsmobile telefonlar için turuncu renkli başka bir sitesi vardı o sitedeki muhabbetlere çok samimiydi heyt be oradan bulabilirsin olmadı trdeki en popüler rom geliştiricilerden 2 sinden biri olan asi_ nickli kardeşimiz muhakkak bir linki vardır Windows mobile asi_ yaz google a çıkar muhtemelen depreştim resmen 2 telefon Firmware konusunda efsanedir 1. Siemens Sx1 cmert 2. Mpx200 asi_ birde efsane vardı yanılmıyorsam ağlıyacağım ya

Edit:touchpal azizliği

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YediGüzelAdam -- 25 Ocak 2014; 17:13:59 >

• Hey gidi günler.
  • Zamanında tişört bile yaptırmıştık. Eskimesin diye kıyıp giymemiştim. Telefon da tişört de dolabın birinde duruyordur şimdi :)
  • Zamanında 1000 dolara Doğubank'tan almıştım. Sonra MPx220. 204 MHz, TI işlemcili. Çok ekmeğini yedim ikisinin de. Millet takoz gibi Nokia'lar, Samsung'larla oynasirken MSN den az hatun düşürmedim. Gece yarısı şak diye bara hatun getirebilir misin? Bir MPx kullanıyorsanız, evet, getirirsiniz. Yıllarca uyanamadı millet.

Hey gidi günler

• 
Sayfa: önceki 267268269270271
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.