Şimdi Ara

Motorola MPX200 Hakkında Sorular / Detaylar | Sadece Buraya!! (270. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.411
Cevap
3
Favori
426.193
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 267268269270271
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu saatte MPX200'ümden Pink Floyd "Mother" dinlemenin verdiği tat başkadır
  • sinan dan w180 kulaklığı aldım. bildiğimiz standard 2.5 mm. orjinal moto kulaklığı. ihtiyar ölmemek için resmen direniyor
  • ikinci el mpx200'ü istanbul'dan nereden bulabilirim?
    ayrıca bir arkadaş yeni nesil sim kartlarla çalışmıyor demiş. Böyle bir sorun yaşayan var mı?
  • 6 sene aradan sonra mpx 200 sahibi oldum Çok mutluyum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mysterious27 -- 29 Temmuz 2010; 22:34:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mysterious27

6 sene aradan sonra mpx 200 sahibi oldum Çok mutluyum

Aaaaa nereden buldunuz ve ne kadar istediler

Hayırlı olsun
  • temiz bir cihaz bulursam belki ben de alabilirim
  • Efsane mpx200 ve 220. 200'ün düğmesine ilk basıp ekrana görüntü gelmesini ve yüzümdeki gülümsemeyi hala hatırlarım. Sürekli program yüklerdik, yeni yeni özelliklerini ortaya çıkarırdık. Hey gidi günler... Nerdeydik, tabii ki mpx.gen.tr'de.

Daha sonra ppc dünyasına adım attık. s200-->diamond-->iphone 3g derken garantisiz yurtdışı iphone 3g'min bozulmasıyla şu an mutlu mesut bir şekilde samsung D600 kullanıyorum. iPhone 4 alana kadar da özellikli telefona para mara saymayacağım. Çok zarar ettim çünkü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erci541 -- 30 Temmuz 2010; 21:28:02 >

• quote:

Orijinalden alıntı: robotica

quote:

Orijinalden alıntı: Mysterious27

6 sene aradan sonra mpx 200 sahibi oldum Çok mutluyum

Aaaaa nereden buldunuz ve ne kadar istediler

Hayırlı olsun

Sahibinden`den aldım 45 tl`ye ..ama acılırken arada bir sorun cıkartıyor wm 6,5 yuklu ya ondan yada bataryada sorun var.
  • arkadaşlar mpx200 kullanıyorum 2002 sürüm orijinal acaba telefon defterinden sildiğimiz bir numarayı geri getirebiliyormuyum.
  • Yedeğiniz varsa, rehber dahil, herşeyi getirebilirsiniz. Sistem yedeğini geri yükleme yapmanız yeterli...
  • 6-7 yıl aradan sonra bende tekrardan mpx200 sahibi oldum çok mutluyum
  • Kaç paraya aldın.
    Şimdi kimselerde kalmadı MPX200 ama bendeki hala duruyor.Güncel olarak tek telefon olarak kullanıyorum.Tek sıkıntım titreşim ve sesi zayıf kalabalıkta duyulmuyor..
  • Efsaneler asla ölmez.

Selamlar,www.m p x.g e n.t r 'den asi_

Not : Fotoğraflar Kendi Çekimim.

Motorola MPX200 Hakkında Sorular / Detaylar | Sadece Buraya!!

• zor bir ihtimal; ama elinde kalmis temiz, kutulu ve aksesuari tam bir mpx200 varsa calisir durumda mesaj atin. fiyat konusunda gercekci olun. ederi, 50 lira eden bir cihaz sonucta...
  • Efsaneler unutulmaz..
  • Efsaneyi hala saklarım :) Altındaki USB koruyucu kapak bile duruyordu taki arkadaşıma geçici olarak kullansın diye verene kadar, 8 sene sakladığım küçücük parça 1 gün içinde kayboldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: El Fuego

zor bir ihtimal; ama elinde kalmis temiz, kutulu ve aksesuari tam bir mpx200 varsa calisir durumda mesaj atin. fiyat konusunda gercekci olun. ederi, 50 lira eden bir cihaz sonucta...

100 TL veririm ben Böyle bir MPx200 bulup 50 tl ye alabilmeyi düşünmek hayallll Hem imkansıza yakını istiyorsun hemde bedava almak istiyorsun. Bende sıfır ayarında çiziksiz full kutulu 20 ye yakın vardı en ucuz verdiğim en son kalan 3 adet MPx200 ü 250 x3 e sattım

• efsane telefonum şuan şarj oluyor..kullandığım telefonum sanırım garantiye gidecek bu araada MPX200 kullanacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GreenHeart

horrrrrrrrrrrt

• vay anasını son mesajımı 2006 da atmışım bu konuya 7 yıl geçmiş.im hortlattı lan :D
  • 
Sayfa: önceki 267268269270271
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.