Şimdi Ara

Motorola Moto Z | Z Force | Z Play | Moto Mods - Ana Konu (73. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.320
Cevap
42
Favori
190.859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefonu tamirciye uygun fiyata sat, su aldıysa ileride diğer sensörleri, donanımları hepsi arıza çıkartacak..
  • + Android 8.0 çok yakında geliyor, gerçi androidde büyük güzel değişikler göremiyorum, sürüm numarasına göre çok daha işlevsel özellikler gelmesi gerek.

+Kamerada OIS var, farkı gören var mı videolarda, çok etkili mi sarsıntılara.

+Ön kamerada da fılaş olması iyi.
  • asil1425 A kullanıcısına yanıt
    Hoparlörü sorunsuz iş görüyor.Sanal tuşları bilmiyorum denemedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dünyalı D kullanıcısına yanıt
    Şikayet edecek yerinizde kalmamış. Ancak dava açarsınız. Zaten telefonu size o halde daha da bozuk olarak veren servis neyin tespitini yapıp tamirini yapabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: hwogk

Şikayet edecek yerinizde kalmamış. Ancak dava açarsınız. Zaten telefonu size o halde daha da bozuk olarak veren servis neyin tespitini yapıp tamirini yapabilir.

Dediğiniz gibi kimi kime şikayet edeyim şaşırdım.motorola biz servise karışmayız diyor. Lenovo teleservice mesaj atın diyor.

Yani anlayacağınız telefon ortada kaldı. Hatayı kabullenerek yok.

• dünyalı D kullanıcısına yanıt
    biz servise karışmayız nasıl bir cevaptır? ayıbın önde gideni. madem karışmayacaksın neden teleservice ile anlaşma yaptın. getir Türkiye'ye kendi servisini ona karış. kolay geliyor tabi başka firma ile çalışmak. sorun çıkınca biz sirvisi kırışmıyırız. apple dışında hiç bi markada ürününün arkasında durmak yok ona üzülüyorum.
  • Merhaba telefonu hala öneriyor musunuz bir sıkıntısı var mı alınır mı kullanan arkadaşlar yorum yapabilir mi?

• Merhaba moto z play aldınız mı acaba?

• Merhaba moto z playı önerir misiniz bir de galeri daha sonradan yüklenebiliyor mu?

• KinGPiN20 kullanıcısına yanıt
    Merhaba z playdan memnun musunuz?

• Türkiye'de batarya modunu satan var mı ? moto nun kendi modunu arıyorum.
  • Maksiller M kullanıcısına yanıt
    Almadım.

• Başka telefon aldınız mı peki önerebilceğiniz bir telefon var mı

• benim sarj sürem kısaldı, sanırım sağlam bir reset istiyorda yeniden herşeyi kurmak zoruma gidiyor. Allahtan hızlı sarj oluyor sıkıntı olmuyor
    Aslında bu başlık altında yeterince yorum mevcut fakat yine de yardımcı olmak adına ifade etmeye çalışayım. Bu şıklıkta, bu kasa kalitesinde, bu sorunsuzlukta, saf android içeren, forumdaki yüzlerce başlıkta da görüleceği üzere kronik hiçbir sorunu olmayan, hızıyla, stabil oluşuyla bir çok kullanıcısına kendini kanıtlamış, muadilleri iki fiyatı farklı satılırken bu fiyatlarda satılan başka bir cihaz hala yok bildiğim kadarıyla. Cihazdan çok memnun kalacaksınız, 1 yıldır kullanıyorum ve neredeyse hiçbir sorun yaşamadım. Cihazım bozuldu ve değişim kararı verildi ama benim durumum istisna sayılabilir zira başka bir iade var mı onu da bilmiyorum.

Cihazı alın ve keyifle kullanın. 2-3 ay kullanılmış, yurtiçi garantili çok uygun fiyatlara ikinci el de alabilirsiniz, bu sizin tercihiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maksiller

Merhaba moto z playı önerir misiniz bir de galeri daha sonradan yüklenebiliyor mu?

ben moto z kullanıyorum. ailemde moto z play kullanan var. moto z play kullandıktan sonra moto z almaya karar verdim iyiki de moto z almışım o incelikte bir telefon daha yok. moto z den sonra iphone filan elinize alınca sabun kalıbı gibi geliyor. moto z play de baya kalın onu da göz önünde bulundurun. şarj süreleri mükemmel hızlı şarj ile hızlı doluyor bitmek bilmiyor z playde.
  • Arada telefon kendi kendine reset atana kadar donup kalıyor, ya power tuşuna basılı tutup kapatmak gerekiyor ya da kendi kendine 10 dk falan. Genelde Chrome da başıma geldi. Siz de yasadiniz mi böyle bir durum ?

• Ve telefonu kılıfları kullanan var mı?

Ben kutudan çıkan kapağı kullanıyorum , ya spigenin kılıfını almayı düşünüyorum ya da batarya modunu alıp onu takmayı dusunuyorum.

Kilifsiz veya batarya moduyla kullanan var mi?

• spinmaster kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler playden bahsediyorsunuz demi? Bozulmadığı sürece telefon değiştirmem o yüzden sağlam bir şey arıyorum ve en çok tavsiye edilen bu sanırım umarım bende memnun kalırım

Rica ederim,
    Yalnız ilk mesajınızda telefondan memnun musunuz diye sorduğunuz için kendi adıma cevap verdim. Moto Z Play'den memnun musunuz sorusunu daha sonraki mesajlarınızda iletmişsiniz. O nedenle benim bahsettiğim Moto Z... Play kullanıcılarından da bu ortamda bir şikayet okumadım hiç. Aynı memnuniyet play kullanıcıları için de geçerlidir sanırım.
  • 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.