Şimdi Ara

Motorola Moto Z | Z Force | Z Play | Moto Mods - Ana Konu (75. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.321
Cevap
42
Favori
190.831
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: IMPEDIMENTA

şubat ayında vodafone dan aldığın moto z satılıktır. 1200 tl kutu içeriği tam nokta kadar çizik yok.

Hala satılık mı acaba?
  • PyRRhiC P kullanıcısına yanıt
    jbl nin ses yüksekliği üzebilir. fiyatına değmez bence
  • MetalWave kullanıcısına yanıt
    Evet haklısınız sanırım birkaç incelemede de benzer eleştiriler vardı. En güzeli deneyerek almak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Ben mağazada denedim. İstanbul forumda vatanda var şuan standda imkanınız varsa deneyin.

• MetalWave kullanıcısına yanıt
    Evet deneyeceğim. Lakin önce telefonu almam lazım
    N11'in indirimini bekliyorum 1500-1550 TL civarına almayı planlıyorum.
    Ondan sonra Moto Modslara sıra gelecek.
  • Telefondan şarkı çalarken video çekmek istiyorum, ama videoya geçildiğinde şarkı duruyor, hangi mp3 programı kullanırsam yine duruyor. Bunu nasıl yapabilirim, müzikli videolar çekmek istiyorum.

2017 yılında çektiğimiz rezilliğe bak.. :(
  • Arkadaşlar Şubat 2017 ayı faturalı cihazimi satıyorum ilgilenen arkadaşlara duyurulur. Moto Z + hasselblad true zoom + beyaz batarya kiti 1800 TL düşünüyorum

• Merhaba arkadaşlar elinde projeksiyon ve ek batarya olup satmayı düşünen var mıdır ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi H_Dora -- 19 Ekim 2017; 16:28:15 >
  • PyRRhiC dostum pm atamıyorum. Cep numaramı güncellemem gerekiyormuş. Sistemde eski kullandığım numara kayıtlı olduğu için güncelleyemedim. Onun için seni bilgilendirmek adına buraya yazıyorum. One plus 5 alacağım için satıyorum ancak cihazdan memnunum hiç bir kronik sorunu yok. Zaten forumda herkes memnun cihazdan.
  • KTurk06 K kullanıcısına yanıt
    Yanıtınız için teşekkür ederim. Hayırlı satışlar.
    teşekkür ederim
  • Selam arkadaşlar. Konu açıldığından bu yana neredeyse 1 yıl geçmiş be :) ama adamlar kendilerinden söz ettirecek telefonlar yapmışlar. Bir yılın ardından Moto z2 play çıktı ama kıyaslıyorum araştırıyorum ki aralarında gözle görülür bir fark yok etmek fiyat da söz konusu olunca hala z1 daha sıcak geliyor :)

Ben şu günlerde Moto z almaya karar verdim :D

Şimdi bir sürü başlık okudum bugün teknosa lenovo yetkilisi bi arkadaşla diyaloğa da girdim o Moto z dedi ;

Snapdragon 820 2600 bataryayı daha iyi kullanıyor %30 fark ediyor dedi 2600 1 günü rahat çıkarıyor dedi e hızlı şarjla çabuk da doluyor dedi 530 ppi qhd ekran daha iyi yapıyor dedi. İncelğini hiç söylemiyorum bile dedi

Bende zplayin 3500 mha batartasını ve 7 mm kalınlığı düşünüyorum sonra Mod takınca alacağı şekli ve içinden çıkamıyorum (1 yıldır çıkamadım zaten) 😂

Siz yıllık kullanıcılar bana söyleyin hangisi yaaa :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi backtothe80s -- 20 Ekim 2017; 23:22:7 >

• backtothe80s B kullanıcısına yanıt
    Benim için yanıt basit. Moto Z
    Kullanınca bence siz de aynı düşüncede olacaksınız.
  • herkese merhaba

ben de bugün 2.el temiz bir moto z alarak aranıza katıldım. ilk izlenimlerim çok iyi
    ellerim küçük olduğu için 5.5" cihazlar hiç ilgimi çekmezdi ama bu cihazı tek elle rahatlıkla kullanabiliyorum.

yalnız bataryada garip olan bir durum farkettim. kapalı halde tam şarj yaptığım halde cihazı kapatıp açtığımda batarya %70 gösteriyor

xda forumda biraz araştırdım, batarya konusunda bayağı şikayet eden kullanıcı var.

sizlerde durum nedir arkadaşlar? cihazımın garantisi devam ediyor, duruma göre servise göndereceğim.
  • Batarya kalibrasyon APK indir.. batarya kalibrasyonu yap. Düzelir

• spinmaster kullanıcısına yanıt
    Bende garantisi devam eden bi moto z bulmuştum. Onu aldım dün güzel bir fiyata kutusu falan var en ufak bir ciziği dahi yok. Akşam sarji bitirene kadar oynadım karıştırdım.

Şarja takip inceledim 15 dakikada %50 oldu 😁

Sabah 9 gibi aldım elime oyunlar videolar falan bayağı kurcaladim şuan 47 gayet iyi batarya çünkü hızlı bitse de hızlı doluyor.

Elimde iPhone 6plus vardı ondan sonra bu pamuk gibi hafif 😀

Elimde mod olup satmayı düşünen varsa ilgilenebilirim. Bu arada screen capture için kısa yolları bilen var mı 😂

• Telefonumu satacağım için modları ayrı satabilirim. Hasselblad true zoom için 500 TL Beyaz renk batarya kiti için 100 TL düşünüyorum ilgilenen arkadaşlara duyurulur

• Arkadaşlar bende fiyat performans olarak bu telefonu tercih ettim. Fakat kamera bana sıkıntı yaratıyor. benim telin odaklanması çok yavaş. bazen odaklamıyor bile. video çekerken nesneler veya kişiler hareketli olsun hemen puslanıyor. bazen odaklıyor bazen odaklamıyor video öyle puslu oluyor. bu sorunu yaşayan var mı. servise vermeyi duşunuyorum.
  • Dostlar gboard klavye güncellendi mi ne oldu Türkçe karakterler kayboldu ayarlardan da geri getiremedim. Nasıl yapıcam bunu bilen var mı?

• klavye dilini "Türkçe Q" olarak seç
  • 
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.