Şimdi Ara

MOTOROLA Moto G - ANA KONU - (338. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
30.888
Cevap
131
Favori
729.805
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 336337338339340
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • telefon gayet eğlenceli ve gençlerin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak bir telefon içiniz rahat olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sonunda telefon elimde suan moto g ile yaziyorum ekran mukemmel 4.4.2 var suan baska yapmam gerekenler varsa yazin arkadaslar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WanPorsia

quote:

Orijinalden alıntı: remox.

yan odadan 3-4 çubuk çekiyor. modemin kalitesine de bağlı tabi.

Hocam inşallah temmuz ortasında veya sonuna doğru alacağım. Şuanda kullandığım Discovery. Kasası artık kalitesiz gelmeye başladı. Kamerasında falan resim çektikten sonra siyah çizgimsi şeyler oluşmaya başladı. Telefondan sıkıldım yani. Kamera performansı önemli değil benim için. Öğrenciyim 16 yaşındayım. Belki arada istagrama falan foto koyarım yani kamera o kadar da önemli değil. Wifi kalitesi iyi olsun yeterli. Her neyse siz telefonu önerir misiniz? Yani öğrenciye göre güzel bir telefon mudur ?

Discovery varken Moto G almak gereksiz bence. Hele ki öğrenciyim diyorsun.

• Kulaklik performansi nasil acaba kullananlar bilgi verebilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ghetto Gospel

Kulaklik performansi nasil acaba kullananlar bilgi verebilir mi?

15-20 TL'lik kulaklıklar ile aynı performansı veriyor. Sony kullanıyorum ben.
  • p@l@ kullanıcısına yanıt
    65 tl indirim çekini nasıl temin ettiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xXSquaLLXx

quote:

Orijinalden alıntı: WanPorsia

quote:

Orijinalden alıntı: remox.

yan odadan 3-4 çubuk çekiyor. modemin kalitesine de bağlı tabi.

Hocam inşallah temmuz ortasında veya sonuna doğru alacağım. Şuanda kullandığım Discovery. Kasası artık kalitesiz gelmeye başladı. Kamerasında falan resim çektikten sonra siyah çizgimsi şeyler oluşmaya başladı. Telefondan sıkıldım yani. Kamera performansı önemli değil benim için. Öğrenciyim 16 yaşındayım. Belki arada istagrama falan foto koyarım yani kamera o kadar da önemli değil. Wifi kalitesi iyi olsun yeterli. Her neyse siz telefonu önerir misiniz? Yani öğrenciye göre güzel bir telefon mudur ?

Discovery varken Moto G almak gereksiz bence. Hele ki öğrenciyim diyorsun.

Öyle mi diyorsunuz hocam? Değiştirmeyim mi yani?

• Bir nişan da 2 anfi bağladık ve sıkıntı yaratmadı :D yani ses çıkışı sağlam gerisi kullandığınız kulaklığa kalmış

• Arkadaş haklı bana beleş gelmese bende almazdım

• quote:

Orijinalden alıntı: İlyastrk

Arkadaş haklı bana beleş gelmese bende almazdım

Peki hocam verdiğiniz bilgiler için sağolun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: King_Crazy12

quote:

Orijinalden alıntı: bedo20

quote:

Orijinalden alıntı: King_Crazy12

quote:

Orijinalden alıntı: bedo20

Kırılmış hatlarda sorun olmadığı kanısındayım. Neden derseniz hem kırık hemde orjinal micro sim hatlarını denedim ses cızırtısı hala devam ediyor. Servisten geldikten 2 gün sonra aynı hatayı tekrarladı. Ahize bildiğiniz patlak sesi veriyor ve 2. kez servise yollayacağım telefonu. Bu sefer değişim talep edeceğim

Geçmiş olsun siz telefonu kendi hatanızla mı patlattınız ahizesini yoksa...

Teşekkürler umarım sorun hallolur. Malesef kendi hatamla değil aldığımdan beri bu sorunla uğraşıyorum. Rom root işlerinden hiç anlamam telefonu da asla kurcalamadım fakat artık canımı sıkmaya başladı bu olay. Fakat telefondan çok memnunum. Yine olsa yine aynı parayı verir bu telefonu alırım

Belki micro sim kesildiyse sorun olabilir onun dışında aklıma bir şey gelmiyor bence değişim istemeyin direk iade isteyince çünkü değişim ile daha kötü bir cihaz verebilirler :) iade yaparsanız ve cihazın parasını alabilirseniz belki tekrar moto g alırsınız :)

teleservice den direk iade nasıl isteyebilirim ki acaba?

• Ev arkadaşımda Discovery var, aynı şey dostum.. Yapabileceğin şeyler değişmeyecek. Hem Discovery'nin kasası daha zarif, ekranı daha geniş ve parlak. Ayrıca Discovery'de telefonu sarsarak açık uygulamaların hepsini aynı anda kapatabiliyorsun. Böyle küçük avantajları da var yani. Bunun dışında kamera kaliteleri açısından çok hissedilir bir fark yok. Sırf onun için de ekstra masrafa girilmez. Gidip güzel bir fotoğraf makinesi al daha iyi.
  • quote:

Ev arkadaşımda Discovery var, aynı şey dostum.. Yapabileceğin şeyler değişmeyecek. Hem Discovery'nin kasası daha zarif, ekranı daha geniş ve parlak. Ayrıca Discovery'de telefonu sarsarak açık uygulamaların hepsini aynı anda kapatabiliyorsun. Böyle küçük avantajları da var yani. Bunun dışında kamera kaliteleri açısından çok hissedilir bir fark yok. Sırf onun için de ekstra masrafa girilmez. Gidip güzel bir fotoğraf makinesi al daha iyi.

Sağolun hocam öyle diyosanız öyle yapıyım o zaman

• Arkadaslar kulaklik olarak senheiser mx 271 i tavsiye ederm efsane ses cikisi aliyorum

• Telefonu 20 hazirandan beri kullanıyorum telefon 10 numara çok memnunum. Wi-Fi çekimi biraz daha iyi olsaydı keşke onun dışında bi sorun yok, modemim gayet iyi tabletimin çektiği yerlerde bazen çekmiyor. Bu fiyata alınabilecek en iyi telefon. Sim konusunda kesilmiş microsim kullanıyorum ahize vs. onda da bi sorun yok. Şu uygulamaların bulunduğu siyah arkaplanlı olan yerin arkaplanını nasıl değiştirebiliriz telefonda galiba böyle bi özellik yok?
  • quote:

Orijinalden alıntı: İlyastrk

Bizimki google play edition destekliyo yani biz zorla destekletiriz :D

Süpersin dostum takipdeyim
  • Arkadaşlar biz bu orjinal flip case'i nerden bulacağız? En uygun nerden alabiliriz? Çok güzel bir kılıf ama ereyon'den baktım 53 TL daha uygun bir yerden bulamaz mıyız? Mesela Çinden falan...
  • Limon rengi kapak favorim bu aralar. Siyah ile çok yakıştırıyorum ama 30TL vermeye değer mi bilemedim.
  • quote:

Limon rengi kapak favorim bu aralar. Siyah ile çok yakıştırıyorum ama 30TL vermeye değer mi bilemedim.

O soru benimde kafamı kurcalıyor

• 
Sayfa: önceki 336337338339340
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.