Şimdi Ara

MOTOROLA Moto G - ANA KONU - (330. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30.888
Cevap
131
Favori
729.800
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 328329330331332
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benim ekranda jelatin yok, aynen toz topluyor, iz yok ama :)
  • aytek66 kullanıcısına yanıt
    power toggles in yaptığı işi yapan yazılım, androidin içinde gömülü gelmesi lazım, bence google den beklenmeyecek kadar basit bi noksanlık bu...
  • Edit: Hallettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frk_Plt -- 28 Haziran 2014; 22:26:41 >
  • himan kullanıcısına yanıt
    bende bu yüzdeyi görmek için indirmediğim program kalmadı ufak birşeyi nası eksik ediyolar gıcık kaptım yüzde görücez diye program kullanıyoruz.
  • Orasi öyle hocam. Saf android diyoruz ama temel şeyler olmali. Yoksa süslü püslü uygulama isteyen yok. Power toggle un da en alasini koyacak ki diğer uygulamalar yaninda komik kalsin
  • wifi den girince google play uygulamalarının resmi gözükmüyor ????? nedeni bilen varmı
  • A.C. kullanıcısına yanıt
    Benimde aynıydı dsn leri değiştirmen lazım
  • Jelatin ilk aldgmda saniyesinde cikardim jelatinle kullanan tipleden dglm :) tamamen ekran ve iz kalmıyor super bisey fakat elektrklnp toz topluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam moobilden giriyorsan 319 uncu sayfada yada 18 20 bilemedim şimdi orada yazmıştık ayarları Dns değişince düzeldi bizde de öyleydi. 8.8.8.8 yaparsın bulunca.
  • Üstte 2. Sim uyarisini kaldirabiliyor muyuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: _GodisaDJ_

Üstte 2. Sim uyarisini kaldirabiliyor muyuz?

kullanmadığınız bir simi takıp, ayarlar da o sim i devre dışı bıraktığınızda oluyordu...
  • Android l acayip biseymis kesinlikle moto g ye gelmeli kesinlikle...

• Arkadaşlar avea 3g ile internete bağlanamıyorum ne yapmam gerekiyor
  • pazartesi gelecekmiş yurt içi kargodan mesaj geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeCuRe016

Arkadaşlar avea 3g ile internete bağlanamıyorum ne yapmam gerekiyor

hocam *100# yi tuşla oradan ayarları filan seçip ayar yüklettir telefona 3g mms vs için ancak hattı yeni taktığınızda otomatik onları yollaması lazım ama olmadıysa bi daha denemekte fayda var. Birde mobil veriyi etkinleştirdiğinizden emin olun wifi kapalı halde.
  • arkadaşlar bu kılıflar iyimidir internetten alamam :D

http://www.gold.com.tr/microsonic-premium-slim-motorola-moto-g-siyah-kilif_u

http://www.gold.com.tr/microsonic-cuzdanli-motorola-moto-g-siyah-deri-kilif_u

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi King_Crazy12 -- 29 Haziran 2014; 1:13:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: aytek66

quote:

Arkadaşlar avea 3g ile internete bağlanamıyorum ne yapmam gerekiyor

hocam *100# yi tuşla oradan ayarları filan seçip ayar yüklettir telefona 3g mms vs için ancak hattı yeni taktığınızda otomatik onları yollaması lazım ama olmadıysa bi daha denemekte fayda var. Birde mobil veriyi etkinleştirdiğinizden emin olun wifi kapalı halde.

Hocam aveadan gelen mesaj şu; ayalarınız başarıyla yuklenmiştir, gelen mesaj içeriklerine tıklayarak ayarları yukleyebilirsiniz. bu içeriklere nasıl tıklıcaz anlamadım
  • SeCuRe016 kullanıcısına yanıt
    bişey tıklamanıza gerek kalmaması lazım

sim taktığınızda mesajlar otomatik geliyor ayarlar otomatik hazır oluyor, hepimizde bu şekilde olmuştur.... mobil veriyi aktif edip girmeniz lazım,,, ama avea dan kaynaklı bi sorun olabilir... :( bir adım atıyorum çekiyor, bir adım atıyorum çekmiyor, farklı bir yerde deneme şansınız varmı.. şebekeden diyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi himan -- 29 Haziran 2014; 1:27:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aytek66

Hocam moobilden giriyorsan 319 uncu sayfada yada 18 20 bilemedim şimdi orada yazmıştık ayarları Dns değişince düzeldi bizde de öyleydi. 8.8.8.8 yaparsın bulunca.

quote:

Benimde aynıydı dsn leri değiştirmen lazım

beyler benim aslında böyle bir sıkıntım yoktu en son uygulamaları güncellendiğinde oldu bu. hani açılış ekranı fln değişti ya o güncelleme. dns değişrince oluyorsa deneyeyim tekrar.
  • 
Sayfa: önceki 328329330331332
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.