Şimdi Ara

MOTOROLA Moto G - ANA KONU - (1447. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.888
Cevap
131
Favori
729.802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14451446144714481449
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • para iadesi alanlara para ne zaman ve ne kadar veriliyor? yanıtlarsanız sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cm12.1 xda daki konudan yükledim. Flasha basınca 5 saniyede falan otomatik kapanıyor bunu çözmenin yolu var mı? Hurtsky yüklü..
  • quote:

Orijinalden alıntı: FikirLideri

Snap Browser ve Lightning Browser.

Şuan snap browser kullanıyorum. Adres çubuğu üzerinden aşağı,sağa-sola kaydırma yapılarak kullanılıyor. Ses kısma ve açma ile sayfa değiştirebiliyorsunuz ayarlardan aktifleştirerek. Sık kullandığınız siteleri de sağ üstteki üç noktaya tıklayıp "add to home" seçeneği ile ana sayfaya ekleyebilirsiniz. Ayarlardan "multiple windows"u da açın ki, bir linke tıkladığınızda yeni sekmede açılsın. Pil tasarrufu üst düzey.

Snap browser i deniyorum teşekkürler bilgi için

• mert@motorola@emre M kullanıcısına yanıt
    Fatura tutarı kadar iade olur ama ne zaman verirler bilemiyorum.

• Arkadaşlar şarj cihazım bozuldu önerebileceğiniz şarj cihazı varmı?

• Arkadaşlar kulaklık girişim arızalandı. Hoparlör tek taraflı çalışıyor. Bazen ikisi de çalışıyor. Bazen hiçbiri çalışmıyor. 3 kulaklıkla denedim hepsinde aynı. Serviste sorunu çözebiliyorlarmı bilgisi olan varsa sevinirim..garantinin bitmesine 2 ayım kaldı..

• V1.2 çok iyi olmuş. Pikturesi çıkartıp yerine motorola galeri uygulamasını koymuşlar, kameradan dönüşte kapanmıyor artık. Launcheri de google now launcher yapmışlar. Tamamen stok rom olmuş.

• Joker80 kullanıcısına yanıt
    Lightning Browser'ın geliştiricisi Speed Browser adında yeni bir işe girişmiş, güzel gözüküyor. Denemek isterseniz diye xda linki;http://forum.xda-developers.com/android/apps-games/app-speed-browser-lightweight-elegant-t2923519

• Arkadaşlar selamlar. Telefon güç ve ses tuşlarınının üzerine çok sert bir şekilde düştü ve tuşlar maalesef basılsa da çalışmıyor. Çerçevenin bir kısmı içe çökmüş durumda. Daha önce buna benzer bir sıkıntı yaşayan oldu mu? Teleservice durumu çözebilir mi dersiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar boldbeast recorder programının ayarlarını paylaşabilirsiniz MM da çalıştıramadım. Uyumlu mu değil acaba.

• pstk P kullanıcısına yanıt
    Valla, CM12.1 unofficial (fonz93'ün ROM) öyle stabil ve hızlı ki, 1.2 yi denemek için dahi ayrılamıyorum , teli eline alan "ne kadar hızlı senin cihaz" diyor. hatta LG G3 kullanan bir arkadaş, "benimkinden hızlı çalışıyor, nasıl oluyor yaw?" diye sordu. fonz93 rules

• kantay kullanıcısına yanıt
    Bi ara araştırıp bulmuştum ama, neydi ayarlar hatırlamıyorum. Google plus da yazmıştı ayarları oradan bakabilirsiniz.

• celikbasm kullanıcısına yanıt
    Bazen kendi kendine reboot yapmıyor mu o rom. Bende öyleydi

• FikirLideri kullanıcısına yanıt
    Yükledim lakin neden lightning i geliştirme yerine neden yeni bir apk yapmış onu anlamadım

• Resim yukleme denemesi speed browser
    Bu mesaja eklenen görseller:

Evet bu speed browser baya basarili tavsiye ederim. Bazilari dh sunucularina resim yukleyemiyordu yukleme denemeside basarili bi bakayim bakalim nasilmis

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bender B. Rodriquez -- 29 Mart 2016; 18:14:58 >
    Hayır yapmıyor, kendi kernelini kullanıyorum.

• FikirLideri kullanıcısına yanıt
    Chrome sync özelliği geldiğinde kullanacağım. Wip olarak bildirilmiş xda da.

Pardon bu geliştirici Lightning'i geliştiren kişiden ilham almış sanırım.

Ben de çok beğendim; hafif, tasarruflu ve hızlı.
  • celikbasm kullanıcısına yanıt
    Hocam şu romun linkini atar mısınız? Çok heyecanlandım. Sınav zamanı olmasına rağmen deneyeceğim ancak 1.2 de gayet güzel hocam

• soner234. kullanıcısına yanıt
    http://forum.xda-developers.com/moto-g/development/unofficial-cyanogenmod-12-1-28-01-2016-t3303903

• 
Sayfa: önceki 14451446144714481449
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.