Şimdi Ara

MOTOROLA Moto G - ANA KONU - (1449. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
30.889
Cevap
131
Favori
729.795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14471448144914501451
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Daha büyük ekran isteğim. Bir de Moto G'nin tasarımı demode kaldı artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: day_dreamer

Daha büyük ekran isteğim. Bir de Moto G'nin tasarımı demode kaldı artık.

Hocam hayırlı olsun.Lg cihazı nerden aldın nası geldi şarz cihazı tr uyumlumu. Bende moto g kullanıyorum ilk çıktığından beri. Menunum. Artık bi şarz sürelerini internet bağlantı hızı sayfa açma felan kıyaslar bize bilgi veririsin.Moto g de 5.1 de kaldı ,6 yıda alsa şu uygulama izinleri bize geleydi çok super olacaktı.
  • daldiy D kullanıcısına yanıt
    G4'ün ekran ve kamera kalitesi güzel. Ama Moto G'nin ekranı da güzel. Yani 2k ile HD ekran arasındaki farkı insan gözüyle ayırt etmek zor. Şarj konusunda G4, Moto G'den ciddi anlamda kötü. Geri kalan her şeyde G4 çok iyi. Ben Teknosa'dan aldım, LG Türkiye garantili, G4 kronik problem nüksetme ihtimali yüksek bir telefon, ithalatçı garantisiyle risk almak istemedim. Çek düşersem 1574'e geldi.
  • Senın aldığın fiyatda mantıklıymış. Ben ön kısımda logo yazı çizi sevmiyorum.Moto g kapalı olduğu zaman ekran simsiyah tam aradığım şey. Tek elle kullanmakda büyük rahatlık.Moto g nin ekranı ses kalitesi hem içde hem dışda zaten hala belki en iyisi.Fotograf kısmı kötü malum.Ben telefonumu 24 saatde bir şarza takıyorum.Lg de bunu yakalayamaycaksam biraz daha düşünmem lazım.Tşküerler bilgiler için.
  • Batarya yavaş yavaş beni terkediyor. Ama şuanki durumda servise verip bir süre telefonsuz kalmayı göze alabileceğim kadar üzmüş değil. Sormak istediğim şu, ben telefona xda'dan güzel bir rom bulup yüklesem. Batarya sorunu da beni iyice çileden çıkardığında gidip telefonu servise vermeye çalışsam sıkıntı çıkar mı?
  • celikbasm kullanıcısına yanıt
    Unofficial cm romunda bir türlü cpu yu 300 e çekemedim bu konuda Sıkıntı var heralde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Joker80 kullanıcısına yanıt
    Mpdecision u kapatıp 300 e düşebilirsiniz ama gerek yok bence, 787 de kalmasının bir zararı yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • celikbasm kullanıcısına yanıt
    Hocam o dediginiz roma gectim cidden cok akici onereceginiz kernel ayar filan vrmidir acaba

• bu telefonu stock romda çift hatlı kullanan var mi? ben çift hatlı kullanıyorum birturlu 3g açık olduğu halde 3gden bağlanmıyor. surekli edge den giriyor nete. simlerden birini çıkarırsak sorunsuz 3g ye geçiyor. sebebi bilen varmı? android surumu 5.1

• semihstr S kullanıcısına yanıt
    Herhangi bir custom kernel ya da ayar kullanmıyorum. Tabi doğal olarak dt2w yok. onun yerine yakınlık sensörü ile cihazı uyandırıyorum. Ayarlar/Hareketler altında Bildirimler ekranı ve Cep'i aktifleştirin. Bu durumda yakınlık sensörüne yaklaştığınızda cihaz bildirim gelmiş gibi uyanacak. Tabi ki cihaz bildirim geldiğinde de uyanacak.

• Mm 1.2 Versiyonla kaminari kernel biraz daha uyumlu sanki daha kullanılabilir

• Dt2w daha kullanışlı sıkıntı yok şimdilik

• Beyler eski moto g kullanıcısı olarak söylüyorum lte için telefonu değiştirecek olan varsa şuanlık düşünmesin çünkü 2 gün speed test yaparak 1 GB harcadıktan sonra fazla şarj harcamasından ve çekim sorunundan dolayı 3G ye dönüp şükrediyorsunuz. Kota saçmalığı da cabası.

• quote:

Orijinalden alıntı: Harry Morgan

Beyler eski moto g kullanıcısı olarak söylüyorum lte için telefonu değiştirecek olan varsa şuanlık düşünmesin çünkü 2 gün speed test yaparak 1 GB harcadıktan sonra fazla şarj harcamasından ve çekim sorunundan dolayı 3G ye dönüp şükrediyorsunuz. Kota saçmalığı da cabası.

Yaşasın triiciii

• Arkadaşlar cm roma güncelleme gelmiş. Bu romda gapps içinde gömülü mü? Büyük ihtimalle değil hangi gappsi kullanıyosunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: kantay

quote:

Beyler eski moto g kullanıcısı olarak söylüyorum lte için telefonu değiştirecek olan varsa şuanlık düşünmesin çünkü 2 gün speed test yaparak 1 GB harcadıktan sonra fazla şarj harcamasından ve çekim sorunundan dolayı 3G ye dönüp şükrediyorsunuz. Kota saçmalığı da cabası.

Yaşasın triiciii

Anlayamadım hocam?

• soner234. kullanıcısına yanıt
    Ben opengapps 5.1 kullanıyorum, 5.1 micro olanı indirebilirsiniz.

• quote:

quote:

quote:

Yaşasın triiciii

Anlayamadım hocam?

Triiiciiiii = 3G

• quote:

Orijinalden alıntı: Joker80

quote:

quote:

quote:

Yaşasın triiciii

Anlayamadım hocam?

Triiiciiiii = 3G

Biraz fazla mı u ince oldu ne espri

• quote:

Orijinalden alıntı: Joker80

quote:

quote:

quote:

Yaşasın triiciii

Anlayamadım hocam?

Triiiciiiii = 3G

Aynen...

• 
Sayfa: önceki 14471448144914501451
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.