Şimdi Ara

Motorola Milestone Serisi , Motorola Droid3 (59. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.544
Cevap
5
Favori
78.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • motorola milestone serisinden bir ürünü ülkemizden distribütör garantili olarak alanın aklından şüphe duyayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LawLess437

motorola milestone serisinden bir ürünü ülkemizden distribütör garantili olarak alanın aklından şüphe duyayım.

Nerden kaynaklanıyor bu şüphe sorabilir miyim ? Buradaki onca insan teknosa'dan temin ettiler telefonu. Bu kadar kişi sizin tabirinize göre akılsız mı ?
  • quote:

motorola milestone serisinden bir ürünü ülkemizden distribütör garantili olarak alanın aklından şüphe duyayım.

kafan mi iyi?

o laflari sana yediririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: El Fuego

quote:

kafan mi iyi?

o laflari sana yediririm.

Boşver arkadaşım bu tip kişiler için pek fazla kafa yormamıza gerek yok. Bunlarda akıl olduğundan şüphe duyarım
  • quote:

Hadi duy bakalım.Duydun mu?
  • milletimiz ne kadar meraklı ayıptır söylemesi sidik yarıştırmaya
    adamlar almış ne güzel kullanıyo sen ne gelip burda saçma sapan laf yapıyosun ki
    sende çok para varsa git al ip4 otur yerine millete gösteriş yap burda adamların canını sıkma
    neyse beniilgilendirmez ama böyle densizleri görünce dayanamıyorum
    bende milestoneden son anda vazgeçip Xperia Neo bekliyorum bakalım ne olcak sonumuz bizim aklımızdan da şüphe etcekler mi ?
  • Size de falanca varken bu alınır mı diyen olacaktır. Arkadaş gittim aldım. Üstüne garanti yetmez dedim bir de sigorta yaptırdım. Var mı ötesi? Paşalar gibi de kullanıyorum. Sanki LG 2X alan başka program kurup kullanacak. Hayret bişey.

Bu arada 5800 varken orda burda çözüm aramaktan, program, oyun aramaktan helak oluyordum. Şimdi başlığa bile ara sıra bakıp çıkıyorum. Hiç sorun yok. Herşey pratik. İlerde gerçekten güçlü, kamerası mükemmel, sesi harika, ekran çözünürlüğü daha yüksek, usb bellek takılan (NTFS de okuyacak), FM transmitter falan filan ne lazımsa içinde olan bir cihaz çıkarırlarsa anca değiştirim.

Benim tek sıkıntım dahili hafıza az. İstediğim tüm oyun ve uygulamaları kuramıyorum. Karta taşıyorum ama bazı uygulamalar ya hiç taşınmıyor, ya da 14 MB ise 7 MB'ını taşıyor. Tamamını karta kurmak mümkün olsa çok daha iyi olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kesbi -- 6 Haziran 2011; 13:25:38 >

• milestone 2 de dahili hafıza 8gb olması lazım
  • Ben 16 Gb kart taktım 8 Gb kendi hafızası oldu 24 gb.
  • Cok ovulen orjinal afrika romunu yukledim bu turk romundan daha yavas geldi ozellikle tarayicisi yanlis biseymi yaptim acaba
  • HONO 27.5 yükleyip 31.05 updateyi yaptıktan sonra 4 gündür kullanıyorum şarjım ilk defa bu kadar uzun gitti.çok fazla internette girmeyince 2,5günü buldu.hız olarakta gayet başarılı
  • dahili hafıza 8gb değil arkadaşlar.yanında 8gb hafıza kartı veriliyor sadece.Bi arkadaş iyi sallamış 24gb oldu diye.
  • http://www.teknovadi.com/motorola-cep-telefonlari/motorola-milestone-2-incelemesi/

Bence salladı kelimesini kullanman hoş değil.

Bide benim gibi yaşı ilerlemiş biri olunca insanın zoruna gidiyor.

Milestone modelinde 8 Gb dahili bellek olmayabilir ama Milestone 2 modelinde 8 Gb dahili bellek var 16 Gb da ben taktım oldu 24 Gb.

quote:

Orijinalden alıntı: funkydrama

dahili hafıza 8gb değil arkadaşlar.yanında 8gb hafıza kartı veriliyor sadece.Bi arkadaş iyi sallamış 24gb oldu diye.

• arkadaş milestone 1 ile karıştırdı sanırım takma kafana hocam
  • benim milestone ilk kez bugun restart yapti. 2000 uzerinde farkli uygulamalar kurup kaldirdim 4 ayda...

degistirmeyi dusunmuyorum. alacagim baska bir cihaz bundan daha farkli bir is yapmayacak sonucta.
  • markette gözükmeyen programlar için bir çözüm arkadaşlar

Android Markete bölgesel olarak türkiye den giriş yaptığımız için bazı uygulamalar ve paralı uygulamalar gözükmemektedir. market enabler ile bu sorun çözüldü.

http://hotfile.com/dl/120321935/7d7e633/MarketEnabler_v3.1.1.2.apk.html

Not: programın çalışması için
    A)Android Marketin cihazınızda olması lazım
    B)Telefonunuzun Rootlu olması lazım

gelelim aktive etmeye
    Settings list > us tmobile > üstüne 3 4 saniye basılı tutun > fake this provider now diyin

sonra market uygulamasını açın ve değişikliği görün

• Motorola Car Dock bu parçayı tr de satan yer varmı ?

Ya da yurtdışından getirebilecek olan varsa PM.
  • 
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.