Şimdi Ara

MOTOROLA GLEAM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
4.899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.motorola.com/Consumers/XW-EN/Consumer-Products-and-Services/Mobile-Phones/MOTOROLA-GLEAM-XW-EN?localeId=132

Giriş seviyesi düşük butce için , sadece telefon ve mesaj ozelliği kullanan kapaklı şık telefonlardan hoşlananlar için güzel bir alternatif olabilir.

MOTOROLA GLEAM

• tr de satılacakmı
  • Umarim satilir ozellik yok ama gene cok sik olmus zamaninda v8 almistim ama pil omru nedeniyle satmak zorunda kaldim
  • çok şık gözüküyorkapak v3 tarzı olsaydı daha iyi olurdu
  • Bu sanirim biraz daha basit alt kalite dis ekran vs hepsi maliyet demek
  • tasarım güzel keske türkiye ye gelsede millet samsungun nokia nın dandirik kapaklılarını almak yerine bunu alsa
  • Motorolaya karsi acayip bir onyargi var sanirim biraz servislerinden kaynaklaniyor
  • Onyargi ve korukorune cehalet var. Bilenlerin almasi yeterli
  • walla bu tip telefonlar beni iphonedan daha fazla mutlu ediyor
  • slm arkadaşlar bu telefon ne zaman gelir kaç paradan satılır bilgisi olan varmı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: intifada54

slm arkadaşlar bu telefon ne zaman gelir kaç paradan satılır bilgisi olan varmı..

Almanya satış fiyatı 75 euro bu da demektir ki Türkiye'ye gelirse 150 euro civarı olur yani 300 TL.
  • gelen giden yok
  • Bu cihaz satıldı mı tr de ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seth86 -- 7 Şubat 2016; 1:51:09 >
  • kapaklı bir telefon istiyorum. motorola v8 alacakken bu telefonu gördüm. acaba hangisi daha üstün. ( görünüş bakımından. şıklık açısından)
    http://www.extramarketim.com/motorola-gleam-cep-telefonu.html bu siteden sordum yakında gelecek dediler.
  • bu telefondan almak istiyorum ama hiçbiyerde bulamadım ebaydan alabilirmiyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2011 senesinin modeli bulman imkansız, ama 2017 cihazlardan daha güzel
    herkes de bir akıllı telefon furyası var firmalar da boş verdi bu modelleri
    zaten lenovoya gecti motorola
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.