Şimdi Ara

Motorola G4 Plus

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Üründe ghostscreen sorunu vardır. Ama uygulama kullanarak ghostscreen'i %90 yok edebiliyorsunuz, telefonu kendim kullandığım için dürüst bir şekilde yazıyorum.
    Telefonun bataryası gayet iyidir, bir günü çıkartıyor.
    Fotoğraflarda görebildiğiniz gibi, telefonun güç butonu kırık. Ama kılıf ile kullanırken hiçbir sorun çıkartmıyor. Güç butonunu yerine koyup kılıfı takarak kullanıyorum ben.
    Telefon şarj olurken şöyle oluyor, telefonun şarjı %100'e gelince şarj olmuş olmuyor, %100'e geldikten sonra da en az 30 dakika daha şarj olması gerekiyor. Şarj olurken batarya kısmına girince "Dolu" yazana kadar şarj edin. Bu sorun güncelleme aldıktan sonra başladı, en başta böyle bir sorunu yoktu, telefonun batarya ömrünü hiçbir şekilde etkilemiyor, sadece şarj olurken %100 yazsa da o halen şarj oluyor.
    Telefon ilk günden beri ekran koruyucu ile kullanıldı. Fotoğraflarda ekranda görünen kılcal çizikler ekran koruyucunun üzerindedir.
    Kullanıma bağlı olarak ses açma kısma tuşunda soyulmalar var.
    Telefon 2017 mart ayında Gittigidiyor'dan alındı. Garantisi muhtemelen bitmiştir.
    Orijinal şarj aleti ile verilecektir. (Turbo şarj aleti)
    İsterseniz kutusunu da vereceğim.
    Suanda Oreo 8.1 güncellemesi vardır telefonda.
    16 GB hafıza 2 GB ram modelidir. Çift sim kartlıdır.

Fiyat: 400 Lira
    Tercihen İstanbul içi elden satış.
    İmzamdaki kişiler alışveriş yaptığım kişiler, referansım olmasa da bir çok kişiyle alışverişim oldu.

Motorola G4 PlusMotorola G4 PlusMotorola G4 PlusMotorola G4 PlusMotorola G4 PlusMotorola G4 PlusMotorola G4 PlusMotorola G4 PlusMotorola G4 Plus

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Artizt -- 30 Nisan 2019; 15:2:51 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.