Şimdi Ara

◄ Motorola Atrix Kullanıcıları Ana Konu ► (986. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.464
Cevap
120
Favori
1.155.883
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 984985986987988
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

quote:

Orijinalden alıntı: caner19

merhaba bende cuma günü HB dadan aldım ve ürünü inceledim sıfır bahsedilen vidalardaki siyah boyalar duruyor tornavida değmemiş micro sd yuvası tertemiz çizik falan yok bütün aparatları geldi dock falan hepsi var benim aldığım ürün çok güzel ve kullanılmamış ürün
    çok hızlı ve dokunmatik çok iyi algılıyor bence fiyat olarak alınacak en iyi ürün HB den 390 TL ye geldi bana tel 100 tl paraf + 100 çek
    çok iyi fiyat

ilk alışverişinse duruma göre %25 daha iade alacaksın :)

üstad ilk alışverişi yaptım daha önce o indrimi kapmıştım ilk extrede :)))

• Bu atrix e sanal buton eklenebilir mi? :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya en sonunda rot olayina giricem galiba. Ama daha once hic root yapmadim. Acaba bu islemi videolu olarak gosteren bir link varmi?

• quote:

Orijinalden alıntı: i20ci

quote:

Orijinalden alıntı: gulnare

quote:

Orijinalden alıntı: i20ci

quote:

quote:

Ekrani sürekli yatayda nasıl kullanırim? Yatay sabitleme için hangi programı yükleyebilirim?

Google playde rotation diye aratın. Arayan buluyormuş. Ama sihirli sözcük bulmak zor.

Kullandığınız Mobile Voip uygulamasının ismini yazabilir misiniz.

Mobile voip Kendi adı değilmi? Şuan firma olarak nonoh ve ryna kullanıyorum.

Evet adı Mobile Voip.... aynı programı kullanıyoruz o halde... Benim operatörüm de Smart Voip... Dün cevap geldi... yeniden kurun diye... devam ederse veri bağlantınızda sorun vardır diyorlar... veri bağlantımda da sorun yok.. hem kablosuzdan hem de mobil ağdan denedim ses gitmiyor... Eger mumkunse son surumunu indirip tekrar bir deneme yapabilir misiniz hocam... belkide bu sürümle ilgilidir....

Sizin için denedim sonuç aynı. Ses gitmiyorda gelmiyorda. Bir kardeşimi arım o arasın bakalım.
    Geçenlerde türkiyenin voip genel bir sorun vardı?

Edit: Şimdi kardeşim aradı yurt dışından çalışıyor. Hiç bir sorun yok. Onun telefonu rarz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gulnare -- 26 Mart 2013; 18:07:29 >

• quote:

Orijinalden alıntı: umutaltdag

Bu atrix e sanal buton eklenebilir mi? :)

Cm rom larda var o olay da acayip çakma duruyor hiç tavsiye etmem : )
  • Bu arada forumdan bir arkadaşın sattığı atrixin karbon görünümlü kapağını aldım telefon çok daha şık ve kaliteli oldu . Kısaca tavsiye ederim

ayrıca satan arkadaş da ( oricalcus ) teşekkürlerimi iletirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nuvo' -- 26 Mart 2013; 20:22:52 >
  • Daha henüz Atrix elime geçmedi ama şöyle sorayım. Atrix'i telefoncudan takasla alıyorum. Henüz getirtiyor. Daha getirtmedi Atrix'i. Ya sıfır yada çok temiz kullanılmış bir 2.el olabilir demişti. Acaba 2.el ise filan Atrix'in tüm aksanlarının çalıştığını test etmek için neler yapabilirim. Aklıma gelenler;
    -Sesi kontrol etmek için müzik açabilirim.
    -Kamerayı kontrol etmek için kamera uygulamasını açabilirim.
    -Dokunmatiği test etmek için ekranın her yerine dokunabilirim.
    -Parmak okuyucunun çalıştığını anlamak için Fingerprint özelliğini deneyebilirim.

Aklıma gelenler bunlar; başka neler yapabilirim???
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarKKnigh[TR]

Daha henüz Atrix elime geçmedi ama şöyle sorayım. Atrix'i telefoncudan takasla alıyorum. Henüz getirtiyor. Daha getirtmedi Atrix'i. Ya sıfır yada çok temiz kullanılmış bir 2.el olabilir demişti. Acaba 2.el ise filan Atrix'in tüm aksanlarının çalıştığını test etmek için neler yapabilirim. Aklıma gelenler;
    -Parmak okuyucunun çalıştığını anlamak için Fingerprint özelliğini deneyebilirim.

wifi, bt,acc.metre, gps, pusula, ışık ve yakınlık sensörleri.
    şimdilik aklıma gelen denenebilecek donanımlar bunlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheLastViking

quote:

Acayip çakma??

Kasio mu 2 tus kötü mü duruyor :)
    Performans eksikliği yoksa denerim

• quote:

Orijinalden alıntı: suicide

quote:

Orijinalden alıntı: DarKKnigh[TR]

Daha henüz Atrix elime geçmedi ama şöyle sorayım. Atrix'i telefoncudan takasla alıyorum. Henüz getirtiyor. Daha getirtmedi Atrix'i. Ya sıfır yada çok temiz kullanılmış bir 2.el olabilir demişti. Acaba 2.el ise filan Atrix'in tüm aksanlarının çalıştığını test etmek için neler yapabilirim. Aklıma gelenler;

wifi, bt,acc.metre, gps, pusula, ışık ve yakınlık sensörleri.
    şimdilik aklıma gelen denenebilecek donanımlar bunlar.

Wi-Fi ve Bluetooth'u açarak, Accelerometer hareket sensörüydü sanırım, bunu da bazı hareketlerle kontrol edebilirim. GPS, ışık da açılarak kontrol edilebilir. Yakınlık sensörlerini arama yaparken, pusulayı ise anca bir program ile kontrol edebilirim. Umarım orada Wi-Fi kullanılıyordur, Wi-Fi olursa bir çok şey test edilebilir diye düşünüyorum. Daha aklınıza gelirse söylersiniz hocam, ayrıca başka arkadaşlardan da tavsiyeler istiyorum. Teşekkürler.

• Arkadaşlar kolay gelsin atrixime rom atmak istiyorum hangi romu seceyim. Bu olayı yaparken. Hangi başlığı veya yazıyı kullanalım.

• quote:

quote:

quote:

Acayip çakma??

orjinali 3 tus zaten yani orjinal jb lerde oyle ama bu dedigim romlarda iki tane daha eklemisler 5 tane tus olmus.. onlarida ekrana sigdirmak icin ufaltmislar falan kotu yani :)

edit: performans kaybi yok zaten sisteme bir etkiside yok .. youtube da vardir belki atrix cm rom yaz cikar . ben denedim kurmam la o sanal tuslari kapamam bir oldu :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nuvo' -- 26 Mart 2013; 21:28:35 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Acayip çakma??

orjinali 3 tus zaten yani orjinal jb lerde oyle ama bu dedigim romlarda iki tane daha eklemisler 5 tane tus olmus.. onlarida ekrana sigdirmak icin ufaltmislar falan kotu yani :)

edit: performans kaybi yok zaten sisteme bir etkiside yok .. youtube da vardir belki atrix cm rom yaz cikar . ben denedim kurmam la o sanal tuslari kapamam bir oldu :)

Soğudum bile şu bootlogo işini düşünüyorum da tembellik ve anlamamaktan başlamadım bile. motomodtr.forumcommunity.net/?t=51207422&st=15

• modern combat 4 ve nova 3'ü deneyeniniz oldumu arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: YasinCC

modern combat 4 ve nova 3'ü deneyeniniz oldumu arkadaşlar.

Ben sormuştum forumdakilere. Deneyenler olmuş. Oyunlar çok akıcıymış Tam istediğim performans
  • quote:

modern combat 4 ve nova 3'ü deneyeniniz oldumu arkadaşlar.

Nasıl hocam
    Yok.. Kasma olarak sormuyorum :)

Oyunu begendin mi m combat 4'ü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umutaltdag -- 26 Mart 2013; 21:50:16 >
  • Ben apk'sını attım ve kurdum ancak herhangi bir indirme işlemine başlamıyor. Ok yazısı geliyor bastığında kapanıyor
  • quote:

Ben apk'sını attım ve kurdum ancak herhangi bir indirme işlemine başlamıyor. Ok yazısı geliyor bastığında kapanıyor

Data dosyalarını da indir ve o şekilde dene. Öyle yaparsan olacaktır diye tahmin ediyorum.
  • Arkadaslar koca forumda clear coat kullanip da nasil oldugu hakkinda tavsiye verebilcek yok mu :(
    Birde bende rootlayip rom atmayi dusunuyorum telefona yarin yapicam buyuk ihtimal yapmamam gereken bisey falan var mi yada tavsiye ettiginiz veya onerdiginiz bisey :)

• quote:

Orijinalden alıntı: feyizu

Widget Locker uygulamasını kullanan ve iyi bilen dostlara bir sorum olacak: örneğin bir program indiriyoruz..uzun zaman alıyor ama bu arada her nedense ekran kilidi devreye girip ekranı karartıyor..hangi ekranda olursam olayım ekran kilidi ayarlamış olduğum 10 sn. de devreye giriyor..sanki bu yakında oldu gibi..farkında değilim pek ama sanki ilk kurduğumda yoktu bu rahatsızlık..oysa süre ile ilgili herhangi bir değişiklik yapmadım..sebebini bilen varsa yazabilir mi acaba?

Teşekkür ederim

Hocam ana ekranda kilit aktifken WidgetLocker'ın ayarlarına giriyoruz sol alt kapasitif tuş ile. Bende 3 seçeneğin (Custom Timeout, Use Timeout in Tool Mode ve Screebl Integration) hepsi açık ve süre de 15 saniyeye ayarlı. Test ettim, bir sorun yok, zamanında sönüyor.

Custom ROM ile ilgili sorularınızın cevabı ilk mesajda var arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jay jay justified -- 26 Mart 2013; 22:06:33 >

• 
Sayfa: önceki 984985986987988
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.