Şimdi Ara

◄ Motorola Atrix Kullanıcıları Ana Konu ► (984. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.465
Cevap
120
Favori
1.155.854
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 982983984985986
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DarKKnigh[TR]

quote:

Orijinalden alıntı: The Netherdrake

quote:

quote:

ya beyler rootu nasıl kaldırabiliriz.birde nasıl telefonu komple reset nasıl atcaz.hani telefonlarda arkada tuş oluyor yok mu ondan ? Rehber sorun çıkardı giremiyorum rehbere

Flood yapmanın anlamı yok. Soruna cevap verecekler olacaktır mutlaka.

tamamdır zaten hallettim .

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DarKKnigh[TR]

quote:

quote:

quote:

ya beyler rootu nasıl kaldırabiliriz.birde nasıl telefonu komple reset nasıl atcaz.hani telefonlarda arkada tuş oluyor yok mu ondan ? Rehber sorun çıkardı giremiyorum rehbere

Flood yapmanın anlamı yok. Soruna cevap verecekler olacaktır mutlaka.

tamamdır zaten hallettim .

Buna sevindim

• ARKADAŞLAR 2 SORUM VAR 1. Sİ BU ATRİXİN ALTTAKİ DOKUNMATİK TUŞLARININ IŞINIĞINI NASIL KISYODUK YADA KISAN PROGRAMIN ADI NEYDİ
    2. SORUM BU TEGRA 3 OYUNLARI TELEFONA NASIL YÜKLİYCEZ BEN YÜKLEYİNCE DİREK NORMAL YÜKLÜYO ÖRNEĞİN DEAD TRİGER TEGRA 3 OLARAK YÜKLEYEBİLİYORMUYUZ KASMA YAPSADA TELEFON BAZI ARKADAŞLAR FORUMDA YÜKLEDİĞİNİ SÖYLÜYORDU.

• quote:

Orijinalden alıntı: tuncayykc

ARKADAŞLAR 2 SORUM VAR 1. Sİ BU ATRİXİN ALTTAKİ DOKUNMATİK TUŞLARININ IŞINIĞINI NASIL KISYODUK YADA KISAN PROGRAMIN ADI NEYDİ
    2. SORUM BU TEGRA 3 OYUNLARI TELEFONA NASIL YÜKLİYCEZ BEN YÜKLEYİNCE DİREK NORMAL YÜKLÜYO ÖRNEĞİN DEAD TRİGER TEGRA 3 OLARAK YÜKLEYEBİLİYORMUYUZ KASMA YAPSADA TELEFON BAZI ARKADAŞLAR FORUMDA YÜKLEDİĞİNİ SÖYLÜYORDU.

kısma ayarı yok hocam onlar otamatik

• quote:

Orijinalden alıntı: extacy_06_42

arkadaşlar hepinize merhaba aranızda çok yeniyim HB den atrix aldım bugün elime ulaştı ilk android telefonum ama camera açılınca donuyo telefon onun dışında herşey normal bunuu neden yapar acaba bilgisi olan varmı? teşekkürler.

ARKADAŞLAR BİLEN YOKMU BU DÜZELEBİLECEK BİŞEYMİ YOKSA İADE EDECEM TELEFON KİLİTLENİP KALIYOR. LÜTFEN YARDIMM
  • beyler benimde bir sorunum var. Cm7 romunu kullandım.Cihaz 3-4 gün sonra yavaşladı, kasmalar başladı.Sildim.Neutrino romu kurdum o da hata verdi.Ekranı açamadım.
    NochtAtrix romunu kurdum hiç beğenmedim..Neutrino bu romu beğendim ama.Hatasız bir sürümü var mı ? Ya da benim yüklediğim hatalı mıydı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: messi93

beyler benimde bir sorunum var. Cm7 romunu kullandım.Cihaz 3-4 gün sonra yavaşladı, kasmalar başladı.Sildim.Neutrino romu kurdum o da hata verdi.Ekranı açamadım.
    NochtAtrix romunu kurdum hiç beğenmedim..Neutrino bu romu beğendim ama.Hatasız bir sürümü var mı ? Ya da benim yüklediğim hatalı mıydı ?

Neutrino 3 kurduysan o sorunlu 2.9 sürümün kur onda sorun yok ben kurmuştum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bycan3r

quote:

Orijinalden alıntı: messi93

beyler benimde bir sorunum var. Cm7 romunu kullandım.Cihaz 3-4 gün sonra yavaşladı, kasmalar başladı.Sildim.Neutrino romu kurdum o da hata verdi.Ekranı açamadım.

Neutrino 3 kurduysan o sorunlu 2.9 sürümün kur onda sorun yok ben kurmuştum.

hemen deniyorum.
  • Yeni kernelin alpha sürümü yarın yayınlanabilirmiş. Birkaç test daha yapmaları gerekiyormuş. krystianp yazmış.
  • Yeni kernelde gelişmeler devam ediyor. Wi-Fi driverı üzerinde çalışıyorlar. Onun dışında GPS , BlueTooth ve parmak okuyucu sorunları kaldı. Bir de tamamen işi bitmeyen birkaç driver. Tahminimce en geç 1 ay sonra kavuşuruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frécoß

Yeni kernelde gelişmeler devam ediyor. Wi-Fi driverı üzerinde çalışıyorlar. Onun dışında GPS , BlueTooth ve parmak okuyucu sorunları kaldı. Bir de tamamen işi bitmeyen birkaç driver. Tahminimce en geç 1 ay sonra kavuşuruz.

Çıksın artık Parmak okuyucu çok da önemli değil
  • quote:

quote:

arkadaşlar hepinize merhaba aranızda çok yeniyim HB den atrix aldım bugün elime ulaştı ilk android telefonum ama camera açılınca donuyo telefon onun dışında herşey normal bunuu neden yapar acaba bilgisi olan varmı? teşekkürler.

ARKADAŞLAR BİLEN YOKMU BU DÜZELEBİLECEK BİŞEYMİ YOKSA İADE EDECEM TELEFON KİLİTLENİP KALIYOR. LÜTFEN YARDIMM

Hizlial.com dan aldigim atrix de kamera problemi mevcuttu kamerayi acinca atrix donuyor foto cekince yesil goruntu veriyordu donanimsal sikinti vardi degistirme talebinde bulunndum 1hafta da degisim oldu su anda yeni atrix de sikinti yok urun degisimi iste kardes

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: captor34

quote:

Orijinalden alıntı: suicide

quote:

Orijinalden alıntı: yasaluyari

beş aydan fazla oldu atrix'i mi orjinal olarak kullanıyorum
    bir süre önce bi arkadaşıma aldık
    az evvel bi arkadaşa daha aldık
    yarında eşime bir tane almayı planlıyorum

500tl ver iki katından fazla karşılığını al
    cihaz harika ama tek sorun android

şu cihazda windows yada ios olacaktı ki vay halimize bizim

android olmasaydı akıllı telefon olayı bu denli gelişemezdi. windows ya da ios dediğiniz şey insanları hala alternatifsiz bir biçimde sömürüyor olurdu. açık kaynak candır, piyasaya hız katandır.

katiliyorum..telefonun sebeke sorununu bile radio rom flaslayarak cozdum..kernel yukleyip voltaji azaltip isinmanin onune gectim..kendi icinde cozum ureten bir isletim sistemi android fakat buna ragmen stabil degil

valla hocam kimse kimseye zorla bişi satmıyor sömürülsün diye

paramın yettiği en iyi cihazı aldığımı düşünüyorum atrix konusunda ve hala original kulanıyorum

ama bu onu eleştirmeyeceğim ve körü körüne marka fanatikliği yapacağım anlamına gelmiyor

ucuz etin yahnisi duru olur (android için)
    ama beleş işletim sistemi diye de bu kadar rezalet olmaz

sistem cihazın hakkını zaten veremiyor

• hocam direk iade isteminde bulundum soğudum telefondan aslında tel bu fiyata alınacak en iyi telefon ama bi soğudum kutusuna koydum duruyo şuan teknoloji gerçekten şans işi oda bende yok :) saolasın ilgilendiğin için.
  • bilgisayarda windows un, telefonda ios vs. türevlerinin sömürü olduğunu düşünüyorum ben. çünkü piyasayı tek bir elde toplayarak kullanıcıya seçme hakkı olmadan istediğini iteliyor firma. uyduruk donanımlara sırf adı ve işletim sistemi var diye dünya paralar istemek insanları sömürmektir ama bunun suçlusu birazda kalas satsa üstünde logosu var diye kuyruğa girip alacak olan insanlar tabiki.

yalnız olayın marka fanatikliği ile ilgisi yok çünkü olay marka bağımsız, platform tabanlı.
    ben rezalet bir yanını göremedim, yüzlerce dolar verilen yazılımlardan farkı arada sorun çıkarabiliyor olması, onu çözecek kadar ilgi ve bilgisi olmayan adam
  • quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: suicide

quote:

beş aydan fazla oldu atrix'i mi orjinal olarak kullanıyorum
    bir süre önce bi arkadaşıma aldık
    az evvel bi arkadaşa daha aldık
    yarında eşime bir tane almayı planlıyorum

500tl ver iki katından fazla karşılığını al
    cihaz harika ama tek sorun android

şu cihazda windows yada ios olacaktı ki vay halimize bizim

android olmasaydı akıllı telefon olayı bu denli gelişemezdi. windows ya da ios dediğiniz şey insanları hala alternatifsiz bir biçimde sömürüyor olurdu. açık kaynak candır, piyasaya hız katandır.

katiliyorum..telefonun sebeke sorununu bile radio rom flaslayarak cozdum..kernel yukleyip voltaji azaltip isinmanin onune gectim..kendi icinde cozum ureten bir isletim sistemi android fakat buna ragmen stabil degil

valla hocam kimse kimseye zorla bişi satmıyor sömürülsün diye

paramın yettiği en iyi cihazı aldığımı düşünüyorum atrix konusunda ve hala original kulanıyorum

ama bu onu eleştirmeyeceğim ve körü körüne marka fanatikliği yapacağım anlamına gelmiyor

ucuz etin yahnisi duru olur (android için)
    ama beleş işletim sistemi diye de bu kadar rezalet olmaz

sistem cihazın hakkını zaten veremiyor

aynen stabilligin s'si yok telefonda.. yazılım bastan asagı sorunlu..ama bu fiyata ace gibi dandik telefonlar almaktansa atrix'i 100 kere tercih ederim

• quote:

aynen stabilligin s'si yok telefonda.. yazılım bastan asagı sorunlu..ama bu fiyata ace gibi dandik telefonlar almaktansa atrix'i 100 kere tercih ederim

ace i bırak üstad S3 mini ile bile değişmem atrix i
    işlemci ve ram aynı çözünürlük ve piksel yoğunluğu atrix in daha iyi

S4 te android ten çıkmayı planlıyordu samsung ama şimdilik bi gelişme yok

şu atrixe 100 dolara ios var tüm sürücüleri tamam sorunsuz stabil şıkır şıkır çalışıyor deseler yarın sabaha bırakmam
  • quote:

hocam direk iade isteminde bulundum soğudum telefondan aslında tel bu fiyata alınacak en iyi telefon ama bi soğudum kutusuna koydum duruyo şuan teknoloji gerçekten şans işi oda bende yok :) saolasın ilgilendiğin için.

Ayni bende bozuk cikinca atrix den sogduydum ama simdi canavar gibi atrix candir can saglami gelince isinacaksin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kernelde iyi gelişmeler var. Kyristian Wifi'ı çalıştırmayı başarmış.

◄ Motorola Atrix Kullanıcıları Ana Konu ►

Son durum şu:

Logs via JTAG [complete]
    Boot Kernel on Olympus [complete]
    USB Drivers [partial complete]
    Boot Android GUI [compmlete]
    Audio drivers [partial copmlete]
    Accelerometer [copmlete]
    Touchscreen [complete]
    Buttons Backlight [complete]
    Hardware/3d acceleration [partial complete]
    Buttons volume up+down and power [work in progress]
    Wi-Fi Driver [partial complete]
    Bluetooth Driver [not started]
    Modem Driver [partial complete]
    Fingerprint Driver [not started]
    Proximity Sensor Driver [complete]
    Light Sensor Driver [complete]
    Compass Driver [work in progress]
    GPS [not started]
    Sleep/Wake-up [partial complete]
    DC/USB Charging [partial complete]
    Camera/Video Camera [work in progress]
    ROM Assembly [partial complete]

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2016837

Bu arada artık soruları cevaplamayı bırakıyolarmış. Yakında alpha sürümü çıkacak, ona odaklanmış durumdalar.

http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=39561902&postcount=428

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jax Teller -- 25 Mart 2013; 22:28:53 >

• quote:

quote:

ace i bırak üstad S3 mini ile bile değişmem atrix i
    işlemci ve ram aynı çözünürlük ve piksel yoğunluğu atrix in daha iyi

S4 te android ten çıkmayı planlıyordu samsung ama şimdilik bi gelişme yok

şu atrixe 100 dolara ios var tüm sürücüleri tamam sorunsuz stabil şıkır şıkır çalışıyor deseler yarın sabaha bırakmam

S3 mini sanki çok iyi hocam. Gerçekten kendim aldım kullandım ve memnun değilim performansından. Bu yüzden Atrix'e geçiyorum S3 mini'den. Tüm S3 mini düşünenlere de tavsiyem olsun. O kadar parayı S3 mini'ye vermeyin. Gidin S2 veya S3 alın. Yada S2 performansındaki Atrix'i alın. 500 lira para cebinize kalsın O parayla da gidip yeyip için. Yada gidip ihtiyaçlarınızı karşılayın. Ne bileyim yapacak illaki bir şeyler vardır. 500 lira az para değil. Asgari ücretlilerin neredeyse aylığı kadar. Hani merak edip filan da S3 mini'yi düşünmeyin. Aldıktan sonra paranızın nasıl hortumlandığını anlarsınız. Umarım tavsiyelerimi arkadaşlar dikkate alırlar.

• 
Sayfa: önceki 982983984985986
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.