Şimdi Ara

◄ Motorola Atrix Kullanıcıları Ana Konu ► (981. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.464
Cevap
120
Favori
1.155.880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 979980981982983
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: The Netherdrake

quote:

quote:

Ya beyler video çekemiyorum.ilk aldıgımda çekebiliyordum.yardımcı olurmusunuz ?

Hocam sorun tam olarak ne belirtmemissin ki nasil yardimci olalim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gorkemaga11

quote:

quote:

quote:

hocam video çekiyor gibi gözüküyor ama çekmiyor.kaydetmiyor.titanium back upla sildim tekrar yükledim yine aynı sonuç.cok canımı sıktı.ön kamerada kaydetmiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Cu_AkdemiR

quote:

Orijinalden alıntı: captor34

quote:

Arkadaşlar merhaba bir arkadaşımda atrix var. Rom falan olaylarıyla pek bilgisi yok. Cyanogenmodu sordu bana ama en son hatırladığım kamera çalışmıyordu cm de. Şu an ne gibi eksiklikleri var cm nin. Kamera sorunu falan halloldu mu?

cm 7 de hersey calısıyor.. cm 10 da kamera kaydı calısmıyor

Teşekkürler hocam. Video kaydını önemsemezsek, hangisi daha kullanışlı?

jelly bean daha iyi tabi ama herseyi tam olarak calistigi icin cm7 derim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gorkemaga11

quote:

quote:

quote:

hocam video çekiyor gibi gözüküyor ama çekmiyor.kaydetmiyor.titanium back upla sildim tekrar yükledim yine aynı sonuç.cok canımı sıktı.ön kamerada kaydetmiyor

Hocam ben telefonun kamerasiyla pek ilgilenmedigim icin bisey diyemicem malesef yardimci olacak olan olur diye yazmistim :/

• quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar merhaba bir arkadaşımda atrix var. Rom falan olaylarıyla pek bilgisi yok. Cyanogenmodu sordu bana ama en son hatırladığım kamera çalışmıyordu cm de. Şu an ne gibi eksiklikleri var cm nin. Kamera sorunu falan halloldu mu?

cm 7 de hersey calısıyor.. cm 10 da kamera kaydı calısmıyor

Teşekkürler hocam. Video kaydını önemsemezsek, hangisi daha kullanışlı?

jelly bean daha iyi tabi ama herseyi tam olarak calistigi icin cm7 derim

Teşekkürler.

• Selam arkadaşlar benim şöyle bir sorunum var Atrix telefonumu ilk aldığımda MotoBlur hesabı açarken bana telefon sadece bu sim kartta çalışsın mı diye sormuştu bende o anki acele ile evet demiştim fakat sonra hattı değiştirmek zorunda kaldım, yeni hattı taktığımda benden şifre istiyor Motoblur şifremi girdiğimde kabul etmiyor, bilgisayardan motoblur hesabıma rahatlıkla girebiliyorum fakat telefondan olmuyor. Bilen biri varsa diğer sim kartların kullanımına açma yolunu söyleyebilirse çok makbule geçer şimdiden teşekkürler!
  • Beyler selamlar , Cm7 stabil sürümünü kurdum ve memnunum yanlız buradaki rehberdeki gapps dosyasını kurunca android market hata verdi , başka bir gapps yükledim sorunu giderdim ama bu seferde parmak izi okuyucusu çalışmıyor , stabil bir gapps arıyorum , emeğiniz için şimdiden tşk ler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fifaz

Beyler selamlar , Cm7 stabil sürümünü kurdum ve memnunum yanlız buradaki rehberdeki gapps dosyasını kurunca android market hata verdi , başka bir gapps yükledim sorunu giderdim ama bu seferde parmak izi okuyucusu çalışmıyor , stabil bir gapps arıyorum , emeğiniz için şimdiden tşk ler

parmakizi gapps ile değil rom ile alakalı bildiğim kadarı ile. temiz bir şekilde (wipeları yaparak) yeniden romu kurup sorunsuz gapps yüklerseniz çalışacağını düşünüyorum.
  • video çekiyor gibi gözüküyor ama çekmiyor.kaydetmiyor.titanium back upla sildim tekrar yükledim yine aynı sonuç.cok canımı sıktı.ön kamerada kaydetmiyor
  • ArklR atrixde (screen capture) yani ekran goruntusunu alma ozelligi varmi?
    Yoksa hangi programi tavsiye edersiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrtgn -- 24 Mart 2013; 18:46:42 >
  • Selam. Az önce CM10.1 yükledim. Şimdilik memnunum ancak CM10.1 için wifi kerneli var mıdır? Çekimi arttırmak için.
  • fabrika ayarlarına dönersen olur sanırım çünkü motoblur ayarlarını yeniden soruyor dene istersen
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrtgn

ArklR atrixde (screen capture) yani ekran goruntusunu alma ozelligi varmi?

Telefonun kendinde yok..ya aşağıdaki uygulamayı indireceksin veya PC/Laptop yakınındaysan Wondershare MobileGo programını hem telefona hem PC/Laptopa yükleyerek ekran görüntüsü alma işini başarabilirsin..BU program ayrıca telefonun her türlü işini PC den görmeye yarayan bir program tavsiye ederim.

screen grabber
  • quote:

Orijinalden alıntı: feyizu

quote:

Telefonun kendinde yok..ya aşağıdaki uygulamayı indireceksin veya PC/Laptop yakınındaysan Wondershare MobileGo programını hem telefona hem PC/Laptopa yükleyerek ekran görüntüsü alma işini başarabilirsin..BU program ayrıca telefonun her türlü işini PC den görmeye yarayan bir program tavsiye ederim.

screen grabber

Cvp icin tskler. Screen grabber programini indirdim ama nasil calistigini anlamadim. Kapatma ve home tusuna bastim cekmedi?

• Bu telefonun sıfır fiyatı nedir internet ve teknoloji marketler haricinde telefoncularda bulabilirmiyim?
    elimdeki telefonla takas yapmak istiyorum çünkü
  • quote:

Orijinalden alıntı: overlokchu35

Bu telefonun sıfır fiyatı nedir internet ve teknoloji marketler haricinde telefoncularda bulabilirmiyim?
    elimdeki telefonla takas yapmak istiyorum çünkü

fiyati 550 lira civari..telefoncularda da olmasi lazim

• Media markt fiyatı 600 tl ama atrix2 mi 1 mi bilemicem. Umarım izmir çankaya vs. gibi telefonculardada uygun fiyatlı bulabilirim
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: feyizu

quote:

screen grabber

Cvp icin tskler. Screen grabber programini indirdim ama nasil calistigini anlamadim. Kapatma ve home tusuna bastim cekmedi?

bildirim cubugunda yaziyor screen grabber diye..ona tiklayinca goruntuyu kaydediyordu

• beş aydan fazla oldu atrix'i mi orjinal olarak kullanıyorum
    bir süre önce bi arkadaşıma aldık
    az evvel bi arkadaşa daha aldık
    yarında eşime bir tane almayı planlıyorum

500tl ver iki katından fazla karşılığını al
    cihaz harika ama tek sorun android

şu cihazda windows yada ios olacaktı ki vay halimize bizim
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasaluyari

beş aydan fazla oldu atrix'i mi orjinal olarak kullanıyorum
    bir süre önce bi arkadaşıma aldık
    az evvel bi arkadaşa daha aldık
    yarında eşime bir tane almayı planlıyorum

500tl ver iki katından fazla karşılığını al
    cihaz harika ama tek sorun android

şu cihazda windows yada ios olacaktı ki vay halimize bizim

internettenmi sipariş veriyorsunuz acaba?
  • 
Sayfa: önceki 979980981982983
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.