Şimdi Ara

◄ Motorola Atrix Kullanıcıları Ana Konu ► (979. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.464
Cevap
120
Favori
1.155.884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 977978979980981
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyun olarak Temble run 2 felan yükledim ama dediğiniz oyunları yüklersem sonuçları buraya yazarım. pek oyun oynamaya vaktim olmuyor ama bunu düşüneceğim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sewket10

Arkadaslar bende 3 aylik atrix var masallah telefon tam f/p telefonu cok iyi ama tek bi sorunum var.wifi ile kafedeki aga baglanmaya calisiyorum full gosteriyo baglan diyince biraz durup baglanti kesildi diyo.eger baglanirsada yukarda bildirim cikiyo bagli full cekiyo ama internete girmiyo.bikac yerde okudum radio yazilimindan olabilir diyolar ama tam sorun nedir yardim ederseniz sevinirim

Kardeşim adsl modemin firmwire güncellemesi yapılması ve yeniden başlatılması gerekiyor. bende de aynı sorun vardı...
  • Valla şöyle bir göz attım da gece saat 3 olmasının da etkisiyle konudaki soruları okuyamadım, o yüzden cevaplamadım. Cevapsız sorunuz varsa affola.

Şöyle bir tavsiye vericem: Alete TouchPal kurun, inanılmaz güzel bir klavye programı kendisi. Türkçe T9'u inanılmaz iyi, sonraki kelimeyi filan da tahmin ediyor. Mesela afiyet'ten sonra olsun'u önermesi gibi. Ayrıca Türkçe + İngilizce sözlükleri bir arada kullanabiliyorsunuz. Tek hareketle (space tuşunu sürükleyip) T9'u kapatıp açabiliyorsunuz. Swype ve hız hesaplayıcılar da var ama ben bu iki özelliği kullanmamanızı öneririm. Teması da değiştirilebiliyor ayrıca. Ve en güzeli, program beleş.

Edit: Yukarıda okudum da, telefon 12 saat gidiyor demiş biri. Arkadaşlar bu telefonun normal kullanımda 12 saat gitmesi, ya telefonunuzda ya da telefonun batarya göstergesinde sorun olduğuna işaret eder. Çünkü bu telefonun standart kullanımda 12 saat gitmesinin imkanı yok. Ben CM7 ile 1.5 gün kullanıyorum ortalama kullanımla. Aleti yoğun kullansanız olsa olsa 1 gün gider ama 12 saat çok az.

Batarya göstergesindeki sorun için 3 alternatif öneriyorum:
    1. Custom ROM kurmayı biliyorsanız direk onu kurun.
    2. Atrix Batarya Kalibrasyon Rehberi'ni aratın ve orada söylenenleri yapın.
    3. İkisi de zor geliyorsa: birkaç kez telefonu tamamen şarjını bitirin (öyle ki telefon açılmasın) sonra da telefon kapalı halde full şarj edin, normale dönüyor genellikle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XRacer -- 24 Mart 2013; 3:34:29 >

• Hungry shark evolution, temple run 2, nfs most wanted hiç kasmadan oynanıyor. Wild blood gibi grafiği yüksek oyunlarda kasma oluyor. Genel olarak şu anki fiyatına göre oyun performansı iyi.

Yalnız ekran siyah renkleri göstermede işi batırıyor, özellikle videolarda. Film izlemesi pek zevkli değil. Ekran pentile olması da kötü. Ama ben 1 senedir genel anlamda sorunsuz kullanıyorum memnunum 1 sene daha kullanmayı düşünüyorum artık seneye sgs s5 mi ya da başka firmanın üst düzey modeli mi bakıcaz artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hitmachine16

Hungry shark evolution, temple run 2, nfs most wanted hiç kasmadan oynanıyor. Wild blood gibi grafiği yüksek oyunlarda kasma oluyor. Genel olarak şu anki fiyatına göre oyun performansı iyi.

Yalnız ekran siyah renkleri göstermede işi batırıyor, özellikle videolarda. Film izlemesi pek zevkli değil. Ekran pentile olması da kötü. Ama ben 1 senedir genel anlamda sorunsuz kullanıyorum memnunum 1 sene daha kullanmayı düşünüyorum artık seneye sgs s5 mi ya da başka firmanın üst düzey modeli mi bakıcaz artık.

Wild Blood'da kasma mı oluyor?

Nova 3'de pek fazla kasmıyor.

Modern Combat 3'de kasma yok.

Bunları bulabildim yüksek grafikli olarak. Fakat Modern Combat 4'ünde kasmamasını umut ederim. Çünkü harikulade bir oyunu bitirmek isterim. Umarım da kasmaz. The Dark Knight Rises oyununu da merak ediyorum açıkçası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emresteely -- 24 Mart 2013; 4:14:55 >

• Wild blood multiplayerda kasiyordu bayadir oynamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarKKnigh[TR]

quote:

Orijinalden alıntı: masolak

Yeni Motorola Atrix Kullanıcısıyım. İlk Android Telefonum. Uzun süren araştırma ve yorumlara dayanarak bu telefonu aldım. Yaklaşık bir haftadır kullanıyorum. Donanımsal olarak süper telefon. Yazılımı daha yeni yeni öğrenmeye başlıyorum. Bir kaç uygulama ve oyun indirdim performansında sıkıntı yok. heleki sony xperia neo V ve Samsung ACE lere göre mükemmel.. yakınlarımda bu telefonlar var. farkı anlayabiliyorsunuz. Acemilikten bazen sıkıntı yaşayabiliyorum telefonda. Hem kablosuz hemde sinyal Çekim gücü zayıf gibi geldi. yazılımlarla halledilebilirmi bilmiyorum. Kullandıkça öğrenicez artık. Fakat yeni Atrix kullanıcılarına önerim. Telefonu aldıktan hemen sonra motoblr hesabını kurmasınlar. Hesaplardaki bütün kişileri telefon rehberine ekliyor ve rehber şişiyor. bilginize benim böyle bir hatam oldu :)

Oyun olarak yüksek ve kaliteli grafikleri olan oyunları denediniz mi hocam? Nova gibi, Modern Combat gibi. Bunlar bilgisayardaki Call Of Duty, Battlefield oyunlarıyla kapışacak kalitede oyunlardır Denedikten sonra sonuçları bize de bildirir misiniz hocam? Teşekkürler.

Dediğin oyunların hepsini kurdum halen oynuyorum onların haricinde büyük boyutlu oyunlar gta 3 ve vice city de var gönlün rahat olsun canavar gibi makine ( yanlız şunu belirteyim kendi orjinal rom un da denemedim hiç, cm7 kurdum hepsi telefonunda kurulu şuan ve hiç bir takılma donma yok )

• quote:

Orijinalden alıntı: KediTartaklayanBodyciFare

Arkadaşlar CM7 MROM'da klavyeyi nasıl değiştiriyoruz?

Bilen yok mu arkadaşlar

• quote:

quote:

Bilen yok mu arkadaşlar

klavye uygulaması kurdunmu ?

edi: yinede yazayım ben ayarlardan dil ve klavyeye gel oradan kurduğun klavyenin yanına tik koy

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nuvo' -- 24 Mart 2013; 10:01:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: haydarhaydarrr

quote:

quote:

Yeni Motorola Atrix Kullanıcısıyım. İlk Android Telefonum. Uzun süren araştırma ve yorumlara dayanarak bu telefonu aldım. Yaklaşık bir haftadır kullanıyorum. Donanımsal olarak süper telefon. Yazılımı daha yeni yeni öğrenmeye başlıyorum. Bir kaç uygulama ve oyun indirdim performansında sıkıntı yok. heleki sony xperia neo V ve Samsung ACE lere göre mükemmel.. yakınlarımda bu telefonlar var. farkı anlayabiliyorsunuz. Acemilikten bazen sıkıntı yaşayabiliyorum telefonda. Hem kablosuz hemde sinyal Çekim gücü zayıf gibi geldi. yazılımlarla halledilebilirmi bilmiyorum. Kullandıkça öğrenicez artık. Fakat yeni Atrix kullanıcılarına önerim. Telefonu aldıktan hemen sonra motoblr hesabını kurmasınlar. Hesaplardaki bütün kişileri telefon rehberine ekliyor ve rehber şişiyor. bilginize benim böyle bir hatam oldu :)

Oyun olarak yüksek ve kaliteli grafikleri olan oyunları denediniz mi hocam? Nova gibi, Modern Combat gibi. Bunlar bilgisayardaki Call Of Duty, Battlefield oyunlarıyla kapışacak kalitede oyunlardır Denedikten sonra sonuçları bize de bildirir misiniz hocam? Teşekkürler.

Dediğin oyunların hepsini kurdum halen oynuyorum onların haricinde büyük boyutlu oyunlar gta 3 ve vice city de var gönlün rahat olsun canavar gibi makine ( yanlız şunu belirteyim kendi orjinal rom un da denemedim hiç, cm7 kurdum hepsi telefonunda kurulu şuan ve hiç bir takılma donma yok )

Zaten beklediğim performans buydu hocam. İncelemen için teşekkür ederim. Atrix bir canavar Piyasadaki 1000 liraya kadar olan çoğu telefon Modern Combat 4'ü oynatamıyor mesela. Örnek olarak S3 mini verilebilir.

• Arkadaşlar bu atrixle http://www.hepsiburada.com/liste/productDetails.aspx?productId=telcepmotatrix&categoryId=371946 bu atrix aynı mı?

bu konudaki 4g . Burdaki 4g mi ? accilcevaplarını bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Netherdrake

quote:

Orijinalden alıntı: sikkofield

quote:

Orijinalden alıntı: mistakey_87

quote:

Orijinalden alıntı: sikkofield

selamlar bnde katıldım aranıza. açıkçası beklediğimin üstünde bi telefonmuş. güncelleme sorunundan dolayı tereddütteydim ama gerek duymayacak gibiyim zaten her işimi yapıyorum. ancak tek canımı sıkan pili oldu. hergün şarja takmak falan insanı soğutuyor hemde yoruyor. çünkü 12 saat sonra bitiyor ve telefonu kullanamıyorsun.

kardeşim akıllı telefon olayının en büyük sıkıntısı budur zaten, ortalama bir kullanımda her gün şarja takman gerekir. ha yok sadece konuşma mesajlama için kullanırım diyorsa 2 günü rahat çıkarıyor. oyun, müzik ve wifi performansım 1 gün ile sınırlı. diğer türlü dediğim gibi 2 gün ve üzerine çıkabilirsin. ayrıca şunu belirtmek istiyorum atrix'in muadilleri çok daha fazla şarj yiyor, 12 saati bulamıyorlar bile.o yüzden o kadar soğuma bu güzel cihazdan =)

eyvallah üstad öyle diyorsan öyledir. çünkü bnm ilk smartphonum onun için pek tecrübem yok.

öğrendiğim iyi oldu gereksiz kişileri alırız listeye

gereksiz kişiler?

• Hb'dan almis oldugum 1 haftalik atrIx deneyiyim;
    Cihaz gayet hizli bana göre
    foto çekimi iyi
    Sarji wifi cok kullandigim icin 1 günü biraz geciyor
    birde su klavyeyle yazarken turkce karakter nasil yazilacak ogrenemedim
    interneti hizli
    cok kurcalayinca hafif alt tarafta isinma yapiyor ama oda 31 dereceyi gecmiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: TheLastViking

quote:

quote:

Bilen yok mu arkadaşlar

klavye uygulaması kurdunmu ?

edi: yinede yazayım ben ayarlardan dil ve klavyeye gel oradan kurduğun klavyenin yanına tik koy

Yok kurmadım hocam.Orada sadece Android klavye vardı da o yuzden sordum.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: haydarhaydarrr

quote:

quote:

Zaten beklediğim performans buydu hocam. İncelemen için teşekkür ederim. Atrix bir canavar Piyasadaki 1000 liraya kadar olan çoğu telefon Modern Combat 4'ü oynatamıyor mesela. Örnek olarak S3 mini verilebilir.

Evet ustam bencede artı çalışmalar var yakında ics de kullanabileceğiz inşallah

• quote:

Orijinalden alıntı: majestica

quote:

Orijinalden alıntı: bycan3r

Yeni kernelde Ses, 3d ve sensörleri çalıştırmışlar. Video ;

http://www.youtube.com/watch?v=sFsS-oe0noE

Kernel tam hazır olmamasına ve android sürümü optimize edilmemesine rağmen antutu'da cm7lerle aynı puanı alıyor.

Gelişmeler çok iyi asıl şimdi zurnanın zırt dediği yere gelmişler. 2d donanım hızlandırma ile video kamera da tamam olursa kernel hazırdır arkadaşlar.

Şimdi yeni bir video daha paylaştı Kristian Templerun oynamış sorun yok :)

http://www.youtube.com/watch?v=mxwJSERNgbs

Bu verdiginiz
    linklerdeki youtube videolarini neden için oynatamiyorum?

• Beyler 1080p çekim yapan uygulama hangisi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Netherdrake

Beyler 1080p çekim yapan uygulama hangisi ?

1080 p ceken uygulama yok..custom romla oluyor o

• quote:

Orijinalden alıntı: erolkan

quote:

Orijinalden alıntı: majestica

quote:

Orijinalden alıntı: bycan3r

Yeni kernelde Ses, 3d ve sensörleri çalıştırmışlar. Video ;

http://www.youtube.com/watch?v=sFsS-oe0noE

Kernel tam hazır olmamasına ve android sürümü optimize edilmemesine rağmen antutu'da cm7lerle aynı puanı alıyor.

Gelişmeler çok iyi asıl şimdi zurnanın zırt dediği yere gelmişler. 2d donanım hızlandırma ile video kamera da tamam olursa kernel hazırdır arkadaşlar.

Şimdi yeni bir video daha paylaştı Kristian Templerun oynamış sorun yok :)

http://www.youtube.com/watch?v=mxwJSERNgbs

Bu verdiginiz
    linklerdeki youtube videolarini neden için oynatamiyorum?

google playden youtube uygulamasini yukleyin

• quote:

Orijinalden alıntı: sivasspor12

Arkadaşlar bu atrixle http://www.hepsiburada.com/liste/productDetails.aspx?productId=telcepmotatrix&categoryId=371946 bu atrix aynı mı?

bu konudaki 4g . Burdaki 4g mi ? accilcevaplarını bekliyorum.

ikisi da ayni telefon..turkiyede 4g sebeke olmadigi icin bizim atrixlerde 4g kullanilamiyor

• 
Sayfa: önceki 977978979980981
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.