Şimdi Ara

Motorola Atrix 649 TL + 100 TL Çek - Hepsiburada (17-19 Aralık 2012 - Güncel) (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
773
Cevap
7
Favori
51.720
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: synthesizer

Kaçıranlar üzülmesin, kağıt üzerindekini yansıtamıyor.. Yazılım ve rom işleriyle çok uğraşırsınız.. Arkadaşım bu yılın başlarında aldı.. Ona sordum bu fiyata ne dersin diye.. uzak dur diyor..

Bench testlerinde benim Neo'yu yerden yere vuruyor ama gündelik hayatta tırt.. Kendi launcher'ı performans olarak çok kötü olduğu için sürekli değişik launcher'lar yüklüyor..

Geçen iş yerinde canımız sıkıldı.. 3D park etme oyunu vardı, onu kurduk.. S3, benim cihaz. Ray, S2 birçok telefon vardı.. aynı anda başlatıp en hızlı park edeni bulucaz.. (kelli felli adamlarız yaptığımıza bak)

Bi tek atrix olan arkadaş katılamadı.. oyunu kurdu ama grafiklerde hatalar vardı.. zaten sonradan kitlendi.. O gün zaten telefon iyice gözümden düştü..

Yoksa sırf şu dahili hafıza uyuzluğundan dolayı benim telefonu bırakıp bunu alabilirdim, s^baktığım şu günlerde..

2.3 Updatei ile çok değişiyor telefon. Motoblurun yükü azalıyor.

• Alsam mı almasam mı diye arada kaldığım tek telefon bu oldu yahu. Öyle bir yorumlar varki bir an gaza geliyorum tamam alıyorum diyorum, biraz daha yorum okumaya kalkıyorum buz gibi soğuk oluyorum...
    Sonuç ne mi? Tabii ki hâlâ karar veremedim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: dEs_

Alsam mı almasam mı diye arada kaldığım tek telefon bu oldu yahu. Öyle bir yorumlar varki bir an gaza geliyorum tamam alıyorum diyorum, biraz daha yorum okumaya kalkıyorum buz gibi soğuk oluyorum...

Valla aynı sendenim ödeme kısmına kadar geliyorum sonra vaz geciyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: s0me0ne

quote:

Orijinalden alıntı: dEs_

Alsam mı almasam mı diye arada kaldığım tek telefon bu oldu yahu. Öyle bir yorumlar varki bir an gaza geliyorum tamam alıyorum diyorum, biraz daha yorum okumaya kalkıyorum buz gibi soğuk oluyorum...

Valla aynı sendenim ödeme kısmına kadar geliyorum sonra vaz geciyorum :)

içinize sinmiyorsa almayın. her telefonun iyi yönü kötü yönü var.
    park oyunu bende de vardı, grafiklerde hatalar vardı mesela.
    ama bir uygulamanın faerklı gpu'lara göre optimize edilmeden markette durmasından telefondan soğumak...
    pireye kızıp yorgan yakmaya benziyor.

zaten sıcak fiyatı kalmamış en azından şimdilik.
    alan arkadaşlara hayırlı olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: serseri26

quote:

Orijinalden alıntı: Why me???

quote:

Orijinalden alıntı: serseri26

Merhaba bu cihazda görüntülü görüşme var mı yani önde kamera var mı?

ön kamera var ama şebekeden görüşmeyi desteklemiyor. skype vb. programlarla internet üzerinden görüntülü görüşmeye müsait.

Böyle birşeyide ilkdefa görüyorum.Ön kamerayı neden koymuş skyp için mi?Bence ön kamera olup ta şebeke üzerinden görüşme sağlamıyorsa şu dandik ön kamerası olup ta şebekeden görüşme yapılamayan cin mallarından bir farkı olmadığını düşünüyorum...

senin 3g görüntülü görüşme standardının kaç piksele kaç piksel çözünürlük olduğundan haberin yok sanrım.
    reklamlarda gördüğün gibi tam ekran full kalitede bir görüşme standardı yok 3g görüntülü konuşmada.
    qvga bile değil.

video programlarında ise vga'dan 720p'ye kadar video kaliteleri mevcut.
    ondan bir çok üretici akıllı telefonlarına bu standardı koyma gereği duymuyor.
    gerenk yok çünkü.

3g konuşmak istesen kendi paketin üzerinden dakikalarından kullanabilirsin.
    ama bu uygulamalarla 3g paketin ya da wifi üzerinden çok daha efektif kullanıma sahipsin.

• Fiyat ucmus bunun yerine motolux mu alsak?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hizlial gold ve ereyonda hala aynı fiyatta
  • Bakalım,bekliyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ereyon da stok tükendi, Hepsiburada fiyatı yükseltti, Hizlial aynı fiyattan satışa devam (Kotasını tutturamadı heralde)
  • Ereyon da stok tükendi, Hepsiburada fiyatı yükseltti, Hizlial aynı fiyattan satışa devam (Kotasını tutturamadı heralde)
  • ben hızlı aldan 1 hafta once sipariş ettim beklıyorum
  • İphone'dan şaşmayın. paranızı saklayın az daha biriktirin kafanız rahat olsun. adam gibi bir şey alın. yok şuyu eksik buyu eksik demeyin derim. Iphone...
  • quote:

Orijinalden alıntı: engin20020

İphone'dan şaşmayın. paranızı saklayın az daha biriktirin kafanız rahat olsun. adam gibi bir şey alın. yok şuyu eksik buyu eksik demeyin derim. Iphone...

Hemen para biriktirmeye başlıyorum, saol dostum.
  • Hocam fiyat aralığına bakarsak 2009 da çıkmış bir iphone 3gs var ki ben telefona 600 liranın üstünde vermem çünkü nihayetinde telefon.

ayrıca hangi iphone nun şarjı 2 gün gidiyor ?

hangisi bu kadar dayanıklı ?

donanım farkları ?

lütfen komik olmayalım iphone olan güle güle kullansın ama 4s e 1.600 lira veren insandan şüphe ederim oyun harici ne yapabilirsiniz iphone yada android li üst seviye telefonla

iş adamıyım diyen maillerine blackberry alır

eğlencesine anca iphone s3 vs alır ki çoluk çocuk telefonu oldu bunlar artık.

tercihimizden memnunuz biz size iphone unuzla başarılar :)
  • quote:

İphone'dan şaşmayın. paranızı saklayın az daha biriktirin kafanız rahat olsun. adam gibi bir şey alın. yok şuyu eksik buyu eksik demeyin derim. Iphone...

İphone un da radyosu eksik. İnternet tabanli radyoyu saymiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hepsiburada tekrar 679'a çekmiş fiyatı
  • Arkadaşlar beni ikna edin de bende bu telefonu alayım. bende şu an iphone falan yok. hala nokia 6500 kullanıyorum. araştırma halindeyim. ve ayrıca para biriktiriyorum. neden motorala atrix alayım? bana tercih sebeplerinizi yazarmısınız...
  • ayrıca şu an hızlı al da 679 tl
  • quote:

Arkadaşlar beni ikna edin de bende bu telefonu alayım. bende şu an iphone falan yok. hala nokia 6500 kullanıyorum. araştırma halindeyim. ve ayrıca para biriktiriyorum. neden motorala atrix alayım? bana tercih sebeplerinizi yazarmısınız...

Google motorolanın bazı haklarını satın almış
    Diğer cihazlara göre az daha uzun şarjı gidiyor
    Ekran büyüklüğü benim için ideal ve goril gılas çizilmeye karşı az daha dayanıklı ekranı var
    İçinde 16gb hafızası var
    Çift çekirdekli eski tegra platformu var benim için yeni :) Tegra platformunu merek ediyorum
    Parmak izisi okuyucusu var.
    Lapdock ve tv aparatları vs var.

Benim sebeplerim bunlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: l3g3nt

quote:

Arkadaşlar beni ikna edin de bende bu telefonu alayım. bende şu an iphone falan yok. hala nokia 6500 kullanıyorum. araştırma halindeyim. ve ayrıca para biriktiriyorum. neden motorala atrix alayım? bana tercih sebeplerinizi yazarmısınız...

Google motorolanın bazı haklarını satın almış
    Diğer cihazlara göre az daha uzun şarjı gidiyor
    Ekran büyüklüğü benim için ideal ve goril gılas çizilmeye karşı az daha dayanıklı ekranı var
    İçinde 16gb hafızası var
    Çift çekirdekli eski tegra platformu var benim için yeni :) Tegra platformunu merek ediyorum
    Parmak izisi okuyucusu var.
    Lapdock ve tv aparatları vs var.

Benim sebeplerim bunlar.

Başka sebebi olan arkadaş yokmu acaba. Madem herkes bu alet için seferber oldu artılarını yazıverin

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.