Şimdi Ara

Motorola Atrix 649 TL + 100 TL Çek - Hepsiburada (17-19 Aralık 2012 - Güncel) (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
774
Cevap
7
Favori
51.720
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satın alan arkadaşlar kılıf ve ekran koruyucu nereden temin ederiz ? telefon gelmeden sipariş geçsek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ancora -- 20 Eylül 2012; 11:25:34 >
  • dün 17 gibi atrix siparişi geçtim

sipariş takibi kısmında

durum: Güvenliğiniz için sipariş bilgileriniz kontrol ediliyor...

yazıyor bu normal mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Why me???

quote:

Orijinalden alıntı: serseri26

Merhaba bu cihazda görüntülü görüşme var mı yani önde kamera var mı?

ön kamera var ama şebekeden görüşmeyi desteklemiyor. skype vb. programlarla internet üzerinden görüntülü görüşmeye müsait.

Böyle birşeyide ilkdefa görüyorum.Ön kamerayı neden koymuş skyp için mi?Bence ön kamera olup ta şebeke üzerinden görüşme sağlamıyorsa şu dandik ön kamerası olup ta şebekeden görüşme yapılamayan cin mallarından bir farkı olmadığını düşünüyorum...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Why me???

quote:

Merhaba bu cihazda görüntülü görüşme var mı yani önde kamera var mı?

ön kamera var ama şebekeden görüşmeyi desteklemiyor. skype vb. programlarla internet üzerinden görüntülü görüşmeye müsait.

Böyle birşeyide ilkdefa görüyorum.Ön kamerayı neden koymuş skyp için mi?Bence ön kamera olup ta şebeke üzerinden görüşme sağlamıyorsa şu dandik ön kamerası olup ta şebekeden görüşme yapılamayan cin mallarından bir farkı olmadığını düşünüyorum...

http://forum.donanimhaber.com/m_58414514/mpage_1/f_/key_//tm.htm#58414514

http://motomodtr.forumcommunity.net/?t=50040235

• quote:

Orijinalden alıntı: wacker@

Satın alan arkadaşlar kılıf ve ekran koruyucu nereden temin ederiz ? telefon gelmeden sipariş geçsek.

Her ikisini de kullanmamanızı tavsiye ederim. Telefonun görünümünü ve ekranın görüntü kalitesini bozuyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: the_rion80

quote:

Orijinalden alıntı: L&M

quote:

quote:

quote:

quote:

17-19 eylül arası 500 TL üstüne 100 tl hediye çeki kampanyası var.

Ön siparişle alınan bu ürün de bu kampanya ya dahil mi acaba ?

Bugün alsak ?

dahil ben aldım

Dahil olduğunu nasıl anladıncaba ?

Uyarı mı veriyor hediye çeki kampanyasına katıldınız diye ?

Yoksa katılmışımdır kesin , olmazssa olay çıkarırırm babında mı ?

uyarı veriyor, kampanya katılımınız alınmıştır, kriterleri sağlarsanız çekiniz hesabınıza tanımlanır diye(tam olarak bu şekilde yazmıyor olabilir ama meali bu)...

Siparişi 1 saat önce verdim, şimdi baktım çek yok ortalıkta ama korkum yok, tanımlamazlarsa olay çıkarırım

çekin 50 tl lik ilk kısmı zaten 15 kasım da verilecek miş galiba o yüden tanımlanmamıştır snrm

Yok şöyle oluyor, çek tanımlanıyor sistemde görüyorsun ama kullanım için tarih aralığı veriyor... Yani 15 kasımda tanımlamıyor, 1-2 güne sistemde görürüz

Benim hediye çekim hala gözükmüyor ...

• quote:

Orijinalden alıntı: CagBaBa

Abiler Atrix in arka kapağı açılıyor mu?Açılıyorsa bataryası sabit mi yoksa çıkarılabili yor mu???Lütfen ACİLL CEVAPP!!!

Atrix'in arka kapağı kolaylıkla açılabiliyor ve kapak telefonun köşelerini de muhafaza ediyor, yere düşen telefonlarda en çok köşeler darbe aldığından, kapak değişimi ile telefonu yenilemiş gibi olursunuz.

Batarya sabit değil, rahat çıkartılabiliyor.

Şebeke üzerinden görüntülü konuşma yapamıyorsunuz ki birçok ön kameralı telefonda da durum böyle. Ön kamera Skype, Tango gibi sayısız uygulama ile (ki çoğunluk görüntülü iletişimde şebekeden çok bu tarz programları kullanıyor) görüntülü konuşma yapabilmenizi sağlıyor.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

17-19 eylül arası 500 TL üstüne 100 tl hediye çeki kampanyası var.

Ön siparişle alınan bu ürün de bu kampanya ya dahil mi acaba ?

Bugün alsak ?

dahil ben aldım

Dahil olduğunu nasıl anladıncaba ?

Uyarı mı veriyor hediye çeki kampanyasına katıldınız diye ?

Yoksa katılmışımdır kesin , olmazssa olay çıkarırırm babında mı ?

uyarı veriyor, kampanya katılımınız alınmıştır, kriterleri sağlarsanız çekiniz hesabınıza tanımlanır diye(tam olarak bu şekilde yazmıyor olabilir ama meali bu)...

Siparişi 1 saat önce verdim, şimdi baktım çek yok ortalıkta ama korkum yok, tanımlamazlarsa olay çıkarırım

çekin 50 tl lik ilk kısmı zaten 15 kasım da verilecek miş galiba o yüden tanımlanmamıştır snrm

Yok şöyle oluyor, çek tanımlanıyor sistemde görüyorsun ama kullanım için tarih aralığı veriyor... Yani 15 kasımda tanımlamıyor, 1-2 güne sistemde görürüz

Benim hediye çekim hala gözükmüyor ...

Benim ilk alışverişte bu şekilde oldu, bu sefer ne olur bilemem, ama ben sıkıntı çıkacağını sanmıyorum... Mesela hızlıaldan yaptığım bir alışverişte de kredi kartı puan kampanyası vardı. Açıklanan tarihte puan yüklenmedi kartıma. Müşteri hizmetlerini arayınca ekstremden harcamayı görüp 1 saat içinde puanı yüklemişlerdi karta HB gibi bir kuruluş bu puanların üstüne yatamaz...

• quote:

Orijinalden alıntı: Witchdoktor

quote:

Orijinalden alıntı: CagBaBa

Abiler Atrix in arka kapağı açılıyor mu?Açılıyorsa bataryası sabit mi yoksa çıkarılabili yor mu???Lütfen ACİLL CEVAPP!!!

Atrix'in arka kapağı kolaylıkla açılabiliyor ve kapak telefonun köşelerini de muhafaza ediyor, yere düşen telefonlarda en çok köşeler darbe aldığından, kapak değişimi ile telefonu yenilemiş gibi olursunuz.

Batarya sabit değil, rahat çıkartılabiliyor.

Şebeke üzerinden görüntülü konuşma yapamıyorsunuz ki birçok ön kameralı telefonda da durum böyle. Ön kamera Skype, Tango gibi sayısız uygulama ile (ki çoğunluk görüntülü iletişimde şebekeden çok bu tarz programları kullanıyor) görüntülü konuşma yapabilmenizi sağlıyor.

çok teşekkürler.umarım HB nin kampanyası bitmeden ben de alırım

• hepsiburada ile konusan varmı söledigi tarihte gelıcekmıymıs kesinmiymiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: metamorphoses

Hepsiburada`da telefonun fiyati 950 liraya çıkmış. Nedenini bilen var mı?

http://www.hepsiburada.com/liste/motorola-atrix/productDetails.aspx?productId=telcepmotatrix&categoryId=371946&SKU=TELCEPMOTATRIX

ön sipariş ayagına şu zamana kadar şu fiyattan diye milletten parları arakladı ee ayıp olmasın dıye onden alanlara bakın işte sız onden aldınız kazanclı cıktınız havası verecek....

tabi iki gün sonra fiyatlar düşene kadar

yersen....

• quote:

Orijinalden alıntı: atalay_xxx

quote:

Orijinalden alıntı: metamorphoses

Hepsiburada`da telefonun fiyati 950 liraya çıkmış. Nedenini bilen var mı?

http://www.hepsiburada.com/liste/motorola-atrix/productDetails.aspx?productId=telcepmotatrix&categoryId=371946&SKU=TELCEPMOTATRIX

ön sipariş ayagına şu zamana kadar şu fiyattan diye milletten parları arakladı ee ayıp olmasın dıye onden alanlara bakın işte sız onden aldınız kazanclı cıktınız havası verecek....

tabi iki gün sonra fiyatlar düşene kadar

yersen....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ne oldu şimdi stoklarına girdi mi ? Ürünü kargoya verilen var mı ?
  • Bu ne fiyat şimdi?bir işide ..kunu çıkarmadan yapın..
  • quote:

Orijinalden alıntı: l3g3nt

quote:

Orijinalden alıntı: warlordz1984

arkadaslar hızlıal ile konustum butun herkezin eline 27 sinde gelicekmıs hepsiburada ve ereyonda dahıl yakında tarihleri guncelliceklerdir

Önsipariş verenlerin ne karı oldu :) veya ilk sipariş verenlerin. Hatta korkuyorum ilk sipariş verene son gönderi yapılacak diye (^_^) bence firmalar ön sipariş yapanlara birer ekran koruyucu extra hafıza kartı veya kılıf gibi şeyler ile yollamalı.

Ilk alanlardanim 529 tl ye geldi bu telefon bir daha bu fiyati gormez karimiz o oldu 600 gorur ama 500 e dusmez ve stok konusunu hb ye sordum cumartesi stoklara girdigini pazartesi kargolanacagini belirtti musteri hizmetleri ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hediye çeklerini fiyattan düşmeden kaça satıldı telefon? yani cepten ne kadar çıktı
  • quote:

Orijinalden alıntı: rebellious86

hediye çeklerini fiyattan düşmeden kaça satıldı telefon? yani cepten ne kadar çıktı

YKB Play kartı olanlar 30 tl wp(play torpil kampanyası sanırım)+50 wp hepsiburada wp+100 lira hepsiburada çek ile 499 liraya aldılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadirekinci -- 22 Eylül 2012; 22:41:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rebellious86

hediye çeklerini fiyattan düşmeden kaça satıldı telefon? yani cepten ne kadar çıktı

• Kaçıranlar üzülmesin, kağıt üzerindekini yansıtamıyor.. Yazılım ve rom işleriyle çok uğraşırsınız.. Arkadaşım bu yılın başlarında aldı.. Ona sordum bu fiyata ne dersin diye.. uzak dur diyor..

Bench testlerinde benim Neo'yu yerden yere vuruyor ama gündelik hayatta tırt.. Kendi launcher'ı performans olarak çok kötü olduğu için sürekli değişik launcher'lar yüklüyor..

Geçen iş yerinde canımız sıkıldı.. 3D park etme oyunu vardı, onu kurduk.. S3, benim cihaz. Ray, S2 birçok telefon vardı.. aynı anda başlatıp en hızlı park edeni bulucaz.. (kelli felli adamlarız yaptığımıza bak)

Bi tek atrix olan arkadaş katılamadı.. oyunu kurdu ama grafiklerde hatalar vardı.. zaten sonradan kitlendi.. O gün zaten telefon iyice gözümden düştü..

Yoksa sırf şu dahili hafıza uyuzluğundan dolayı benim telefonu bırakıp bunu alabilirdim, s^baktığım şu günlerde..

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.