Şimdi Ara

Motorola Atrix 649 TL + 100 TL Çek - Hepsiburada (17-19 Aralık 2012 - Güncel) (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
774
Cevap
7
Favori
51.720
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: the_rion80

quote:

Orijinalden alıntı: freefalcon

Telefonu 850-900 tl ler de iken hic tasvip etmesem de su anda hb nın kampanyaları ile 530-580 tl gibi bir rakamla alınabilmesi bu fiyatıyla alınabilecek en iyi telefonlardan birisi yapıyor. Ama gercek su ki mevcut piyasada abartıldıgı gibi telefonun ederi 700 tl den fazla da degil.. Telefonda görünüme ve kameraya önem verenler ise motoluxe modelini tercih etmeli.

Hiçbir şekilde motoluxe seçmem, yurtdışı incelemelerinde motoluxe performansını yerden yere vuruyorlar...

Performans demedim zaten. Herkes oyun icin de almıyor telefonu. Ama puan kampanyaları ile 450-500 tl ye bu telefon galaxy ace gibi bir telefonun yerine tercih edilebilir. Hatta iphone 3gs ye sırf tipini sevdigi icin 700-800 tl yi cok muthis! fırsat olarak gorup veren insanların oldugu ulkemizde onlar icin motoluxe gayet iyi bir alternatif olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: L&M

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

17-19 eylül arası 500 TL üstüne 100 tl hediye çeki kampanyası var.

Ön siparişle alınan bu ürün de bu kampanya ya dahil mi acaba ?

Bugün alsak ?

dahil ben aldım

Dahil olduğunu nasıl anladıncaba ?

Uyarı mı veriyor hediye çeki kampanyasına katıldınız diye ?

Yoksa katılmışımdır kesin , olmazssa olay çıkarırırm babında mı ?

uyarı veriyor, kampanya katılımınız alınmıştır, kriterleri sağlarsanız çekiniz hesabınıza tanımlanır diye(tam olarak bu şekilde yazmıyor olabilir ama meali bu)...

Siparişi 1 saat önce verdim, şimdi baktım çek yok ortalıkta ama korkum yok, tanımlamazlarsa olay çıkarırım

çekin 50 tl lik ilk kısmı zaten 15 kasım da verilecek miş galiba o yüden tanımlanmamıştır snrm

Yok şöyle oluyor, çek tanımlanıyor sistemde görüyorsun ama kullanım için tarih aralığı veriyor... Yani 15 kasımda tanımlamıyor, 1-2 güne sistemde görürüz

Süper !!!

Tanımlamazlar ise geri iade edebiliyorum yani ...

Saolasın

Alıyorum !!!

ALıyım demi iyi cihaz sıkıntı çıkarmaz ???

Ben temmuz başından beri kullanıyorum şahane cihaz, bugün aldığımı eşime aldım yakalamışken, evin 2. atrixi olacak anlayacağın, umarım bu gelen de sıkıntısız olur

Bende alımı gerçekleştirdim.

Saol verdiğin bilgiler için ...

Hepimize hayırlı uğurlu ossun

• nokia 5800 telefonum eskimişti bende katıldım 100 tl hediye çeki+ ykb 40tl puan +30 tl play dan puan+50 tl hb den puan 220 tl avantajım var bakalım ne kadarı yansıyacak sadece sipariş verdim başka birşey yapmam gerekmiyor değil mi? arkadaşlar inşallah eski telefonumu aratmaz kafamızı duvara vurmayalım sonra
  • quote:

Orijinalden alıntı: dost acı söyler

nokia 5800 telefonum eskimişti bende katıldım 100 tl hediye çeki+ ykb 40tl puan +30 tl play dan puan+50 tl hb den puan 220 tl avantajım var bakalım ne kadarı yansıyacak sadece sipariş verdim başka birşey yapmam gerekmiyor değil mi? arkadaşlar inşallah eski telefonumu aratmaz kafamızı duvara vurmayalım sonra

yapı kredi'nin 40 TL puanı nedir acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: wadet

quote:

Orijinalden alıntı: robotica

quote:

Orijinalden alıntı: wacker@

Şu çek olayını açık seçik yazan olmamış. World kart ile taksitli alınca 100 tl puan veriyor mu? Yani totalde 50 tl puan ile 150 tl kazanabilecek miyiz?

Hakikaten birisi anlatsın, ona göre sipariş geçeceğiz. Mesela bende YKB World ve Vakıf World var, birinden 301, diğerinden 378 çektirsem toplamda kaç puan gelir?

Bu şekilde yaparsanız hiçbir puan kazanamazsınz. Vakıfın da Yapı Kredi'nin de hepsiburada kampanyası 500 TL üzeri harcamalarda geçerli. (kişiye özel ve play kampanyalarını hariç tutuyorum) Vakıf ve Yapı kredi ile 75 tl kazanacağını iddia eden arkadaş var ama bence alamayacak. kampanya kişi bazında çünkü kart bazında değil. Sonuç olarak;

680 liralık alışverişi herhangi Yapı kredi world ile (veya vakıf) yaparsanız;

50 Tl world puan kazanırsınız
    50+50 olmak üzere 2 adet hepsiburada çeki kazanırsınız (puan değil). Haliyle kasım ayında ve aralık ayında bu çeklerş harcamanız gerekecek.

ŞAyet yapı kredi kartınızı world play'e çevirip, facebook üzerinden internet harcamaları kampanyasına katılırsanız ve alışverişi o şekilde yaparsanız ayrıca 30 TL worldpuan kazanırsınız. Toplamda 80 TL puan ve 50+50 olmak üzere 2 ayrı hediye çekiniz olur.

World kartım play zaten, onda sorun yok. 80 lira puan alacağız, tamam.

Yalnız!

Bu 75 lira kazanacağını söyleyen arkadaş 2 kart kullanıp 75+75 mi kazanacak, eğer öyleyse nasıl yapacak, dediğini yapabilmesi için 300 ve üzeri harcaması gerekmiyor mu?

Ayrıca, ben bu alışverişi 500 play card + 179 vakıf kart şeklinde yapsam yine 50+50 hepsi burada çeki kazanır mıyım? (play'in limit 500)

Son olarak hb'nin 50+50 çeklerinde alt limit var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi robotica -- 19 Eylül 2012; 20:01:48 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Designer83

quote:

nokia 5800 telefonum eskimişti bende katıldım 100 tl hediye çeki+ ykb 40tl puan +30 tl play dan puan+50 tl hb den puan 220 tl avantajım var bakalım ne kadarı yansıyacak sadece sipariş verdim başka birşey yapmam gerekmiyor değil mi? arkadaşlar inşallah eski telefonumu aratmaz kafamızı duvara vurmayalım sonra

30 eylüle kadar 700 tl harcamaya 40 puan veriyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Designer83

quote:

30 eylüle kadar 700 tl harcamaya 40 puan veriyor

Kişiye özel kampanya tanımlamış YK size :) Bizde yok ne yazık ki :(

• quote:

quote:

quote:

quote:

Şu çek olayını açık seçik yazan olmamış. World kart ile taksitli alınca 100 tl puan veriyor mu? Yani totalde 50 tl puan ile 150 tl kazanabilecek miyiz?

Hakikaten birisi anlatsın, ona göre sipariş geçeceğiz. Mesela bende YKB World ve Vakıf World var, birinden 301, diğerinden 378 çektirsem toplamda kaç puan gelir?

Bu şekilde yaparsanız hiçbir puan kazanamazsınz. Vakıfın da Yapı Kredi'nin de hepsiburada kampanyası 500 TL üzeri harcamalarda geçerli. (kişiye özel ve play kampanyalarını hariç tutuyorum) Vakıf ve Yapı kredi ile 75 tl kazanacağını iddia eden arkadaş var ama bence alamayacak. kampanya kişi bazında çünkü kart bazında değil. Sonuç olarak;

50+50 olmak üzere 2 adet hepsiburada çeki kazanırsınız (puan değil). Haliyle kasım ayında ve aralık ayında bu çeklerş harcamanız gerekecek.

ŞAyet yapı kredi kartınızı world play'e çevirip, facebook üzerinden internet harcamaları kampanyasına katılırsanız ve alışverişi o şekilde yaparsanız ayrıca 30 TL worldpuan kazanırsınız. Toplamda 80 TL puan ve 50+50 olmak üzere 2 ayrı hediye çekiniz olur.

Yalnız!

Bu 75 lira kazanacağını söyleyen arkadaş 2 kart kullanıp 75+75 mi kazanacak, eğer öyleyse nasıl yapacak, dediğini yapabilmesi için 300 ve üzeri harcaması gerekmiyor mu?

Ayrıca, ben bu alışverişi 500 play card + 179 vakıf kart şeklinde yapsam yine 50+50 hepsi burada çeki kazanır mıyım? (play'in limit 500)

hacı bu kadar soruyu cevaplamak için ya kpss yada ygs ye girmek gerek

• Bende teli elime almadan görmeden aldım hayırlısı bakalım ınsallah yeterlı sayıda urun gelırde herkese ulasır bu urun
  • quote:

Orijinalden alıntı: righteous@

quote:

quote:

quote:

quote:

Yalnız!

hacı bu kadar soruyu cevaplamak için ya kpss yada ygs ye girmek gerek

can limiti ile alinan alisverislerde hediye ceki gecerli deil arkadasim..

senin islem can simitine giriyor:)

• quote:

nickin ve 5800 eskidi demeden durumumu özetliyor sanırım
    yalnız 5800 fotoğraf kalitesi olarak tatmin edici değildi, o yüzden kamerası iyi bir android cihaz bakıyorum.
  • Abiler Atrix in arka kapağı açılıyor mu?Açılıyorsa bataryası sabit mi yoksa çıkarılabili yor mu???Lütfen ACİLL CEVAPP!!!
  • Hizlial tedarik süresini 27 Eylül yaptı. Ereyon Distirbitörü Brightstar yaptı. Bakalım inşallah problem olmaz.
  • Merhaba bu cihazda görüntülü görüşme var mı yani önde kamera var mı?
  • quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: The Anonymous

quote:

Orijinalden alıntı: fidelio76

quote:

Orijinalden alıntı: The Anonymous

Arkadaşlar, Yapı Kredi World ile 6 taksitle aldığımda, 100TL çek ve 50TL worldpuandan yararlanabiliyor muyum?

Arkadaşım,
    Ben de senin gibiyim insan cesaret edemiyor.
    Benim anladığım. Türkçe'm iyidir.
    100 Tl hediye çeki, 50 şer 50 şer kullanılacak. Alt limit yok.
    50 tl world puan bir de joker vadaa yı tıklarsan 2 ay taksit öteleme var.
    Hiç smart phone'um olmadı. Alayım mı yav?
    Yav yeni Panasonic 50gw30e aldım darty'den.
    Bu sıcak fırsatlar adamı mal sahibi yapar.
    Son bir saatim malum evde internet yok.
    Son 7 saat. kampanya bitiyor.

İşin garibi kart limitim yetmiyor, dışarı çıkıp bankaya gidip karta para yükleyip öyle alacağım. Şurada bu şekilde alışveriş yapan biri varsa yazsın yahu?

Atrix'i temmuzdan beri kullanıyorum, 869tl'ye 100tl hediye çekiyle almıştım. Ne ısınma ne resetleme hiçbir sıkıntım yok. Ama custom rom işine girmedim stock rom ile orijinal halinde kullanıyorum. Ben bu kadar memnun olunca ve benim hanım da az bişey kullanıp beğenince fırsattan istifade 679tl HB kampanyasından YKB Play kartımla 1 adet daha aldım biraz önce Sipariş verdikten sonra tebrikler HB kampanyasına katılımız alındı, alışveriş kriterleriniz incelenip puanınız tanımlanacak gibi bir uyarı çıktı(tam metin bu şekilde olmayabilir)... worldpuanlar hesaba tanımlanana kadar görüntülenemiyor maalesef ama ben 6 taksitle aldım, taksit ertelemeyi de işaretledim, bir sıkıntı çıkacağını düşünmüyorum Tüm puanlar tanımlanırsa cihaz bana 530tlye gelmiş olacak bedava resmen

hocam facebook play kampanyasına da kayıt olursan 1 30 tl puan da gelir bence kaçırma.

hocam bence başvur yüklerler diye düşünüyorum. alışveriş öncesi diye bir şart yok çünkü

• verdik bakalım siparişi..
  • arkadaslar hızlıal ile konustum butun herkezin eline 27 sinde gelicekmıs hepsiburada ve ereyonda dahıl yakında tarihleri guncelliceklerdir
  • alanlara hayırlı olsun. bir ara düşündüm almayı, çek ve puanlarla 500'e geliyor, çok iyi fiyat. sonra da vazgeçtim, galaxy s3 1000 tl civarına düşerse s3 almayı düşünüyorum nasip olursa. 2013 'te bu fiyatlara gelebilir diye tahmin ediyorum.
    diyebilirsiniz ki, s2 halen 1200 tl. s2 ile s3 arasındaki durum farklı bence. s3 piyasada çok tutulan ve rağbet gören bir model olduğu için, paralel ithalat dahi olsa benim şimdiye kadar görmediğim çoklukta birçok farklı firma tarafından ithalatı yapılıyor. o yüzden s3'de rekabet daha fazla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eranyumm -- 20 Eylül 2012; 1:32:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serseri26

Merhaba bu cihazda görüntülü görüşme var mı yani önde kamera var mı?

ön kamera var ama şebekeden görüşmeyi desteklemiyor. skype vb. programlarla internet üzerinden görüntülü görüşmeye müsait.
  • quote:

Orijinalden alıntı: warlordz1984

arkadaslar hızlıal ile konustum butun herkezin eline 27 sinde gelicekmıs hepsiburada ve ereyonda dahıl yakında tarihleri guncelliceklerdir

Önsipariş verenlerin ne karı oldu :) veya ilk sipariş verenlerin. Hatta korkuyorum ilk sipariş verene son gönderi yapılacak diye (^_^) bence firmalar ön sipariş yapanlara birer ekran koruyucu extra hafıza kartı veya kılıf gibi şeyler ile yollamalı.
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.