Şimdi Ara

MOTORLU ARAÇLAR GENEL BÜYÜK BULUŞMASI (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
210
Cevap
1
Favori
4.310
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: joushkun

quote:

Orijinalden alıntı: osmanlı13

@joushkun

Torklarımı toparsın arkamdan

benim iddiam yok zaten..

şöyle geniş katılımlı buluşma yapalım da, afedersin sidik bile yarıştırırız.

Öyle atraksiyonlar da olur tabi

Ankaradan abanta boluya gidecek arkadaşlar dert etmesin yanıma 5 kişi daha alırım zannediyorum.Ayrıyetten bu genel buluşmadan önce ankara ve istanbulda da buluşmalar olsunki millet biribirini tanısın.Hatta iki buluşmada aynı anda olsun 3g nin nimetlerinden yararlanırız

• Böyle önemli bir buluşma tertiplenecekse ciddi bir organizasyon kesinlikle şart, yaza doğru çayır çimen etkinlikleri dahilinde ben size kilyosu öneririm hem araçlarımız için yeteri kadar yer olur hemde keyifli vakit geçirmek için güzel biryer, isteyen mangalını yapar isteyen diğer arabalarla ilgilenir isteyen maç bile yapabilir, hem de kilyos yolunda konvoyun ihtişamı başka olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilker67

Ankara'da da az kişi yok. Herkesi İstanbul'a taşıyacağınıza ki zor, buluşmayı ikisinin arasında yani Bolu'da yapsanız nasıl olur?
    Örneğin Abant buluşma noktası olur, Ankara- İstanbul ve bir çok yerden günü birlik gidip gelmeye de uygun bir nokta

+1

evet arada bir yer olması ,
    ailece piknik havasında geçirilebilir.
  • temmuz olursa aksilik llmazsa benide yazın :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Soylukan

Böyle önemli bir buluşma tertiplenecekse ciddi bir organizasyon kesinlikle şart, yaza doğru çayır çimen etkinlikleri dahilinde ben size kilyosu öneririm hem araçlarımız için yeteri kadar yer olur hemde keyifli vakit geçirmek için güzel biryer, isteyen mangalını yapar isteyen diğer arabalarla ilgilenir isteyen maç bile yapabilir, hem de kilyos yolunda konvoyun ihtişamı başka olur

Ben de Kilyos fikrine katılıyorum. Acaba bir yerde buluşulup daha sonra konvoy şeklinde mi gidilecek yoksa herkes belirlenen noktaya kendisi mi gelecek?
  • Konvoyda trafik kurallarını ihlal eden üyeler sınırsız uzaklaştırılacaktır.
  • coskun sag arka koltugu ayir bana, nobetim olursa da ekerim insallah

Sapanca fikri guzelmis
  • Çekmeköy, Şile civarları da olur bence yeşillik bol, trafik yok...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilker67

Ankara'da da az kişi yok. Herkesi İstanbul'a taşıyacağınıza ki zor, buluşmayı ikisinin arasında yani Bolu'da yapsanız nasıl olur?
    Örneğin Abant buluşma noktası olur, Ankara- İstanbul ve bir çok yerden günü birlik gidip gelmeye de uygun bir nokta

katılıyorum sapanca kilyos güzel fikirler ama ankara ve çevre illerden de katılım olur sanırım. Ortak bi nokta daha güzel ve katılımı yüksek tutarız diye düşünüyorum
  • Konvoy Aksaray'dan geçerse eşlik ederim elbet Siz iyisi DH Tr turu organize edin üyelerinin olduğu şehirlerde mola verirsiniz
  • Ben bu pazar seatclubworld'den arkadaşlarla gidicem sapanca'ya. Bir kaç resim de buraya eklerim oralardan. istanbul ve ankaranın ortası. bursalı izmitli eskişehirli filan varsa onlar da gelir hem, 1-2 saatlik yok max.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quadrifoglio

Konvoyda trafik kurallarını ihlal eden üyeler sınırsız uzaklaştırılacaktır.

Konvoy düzeni işini ben hallederim.
    O kadar koca koca arabalarla defalarca yüzlerce km yol gittik konvoy halide.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RqJnr

quote:

Orijinalden alıntı: Quadrifoglio

Konvoyda trafik kurallarını ihlal eden üyeler sınırsız uzaklaştırılacaktır.

Konvoy düzeni işini ben hallederim.
    O kadar koca koca arabalarla defalarca yüzlerce km yol gittik konvoy halide.

Zaten Acmat'la gelirsen kimsenin kurallara uymamayı göze alabileceğini zannetmiyorum.

• Herkese selamlar.

Bu fikre sıcak bakmanız ve çok güzel, mantıklı fikirlerin gelmesi beni çok mutlu etti. Evet Temmuz'a daha var dedik ama atıyorum Sapanca'daki organizasyon için erken değil. Yakın da olsa şehirdışı. İşi gücü olan lisesi üniversitesi olan bir sürü insan var. Ve bunlara ek olarak, İstanbul, Ankara; katılım olursa ki çok isteriz; Bursa, Eskişehir, İzmit, Bolu, Çankırı, Bilecik, Çanakkale, Balıkesir gibi yakın illerimizde de tanışma toplantıları düzenlemek çok mantıklı olacaktır.

Hadi arkadaşlar, bu işin peşini bırakmayalım. Sonuçta herkesin keyifle vakit geçirebileceği, yeni insanlar tanıyabileceği, eğlenebileceği bir dostluk ortamı yaratmaya çalışıyoruz.

WV Caddy aracım 5 kişilik. Emre tamam, gelen arkadaşları da beklerim.

Ek olarak, tişort ve sticker işleri Tubo'nun da yazdığı gibi çok kolay işler. Zilyon tane tanıdık tekstilci, baskıcı, ozalitçi, matbaa var etrafta.

Herkese saygılar sevgiler.

• Organizasyon konusunda elimden gelen yardımı yaparım:)

Sapanca fikri de güzel. Baba tarafım Sakarya-Kayalar'lı. Çok güzeldir Sakarya, bu aralar çok sık gidip geldim arabasız zor oluyor trenle yolculuk nedir unutmuşum.(çarşısı falan kötü hiç sevmem ama köyleri ve doğal ortamı güzeldir)

Yakın zamanda orta ölçekli bir İstanbul buluşması yapalım, ben son buluşmayı kaçırdım. Pazar günü bir nargile falan içelim ne bileyim
  • bende varım arkadaşlar

zaman yer önemli değil

sapanca fikri güzel

toplu olarak yolda gitmek ayrı güzel olacaktır
  • Yusuf çiçek önümüzdeki pazartesi proje teslimi yapaceğim. Ondan sonraki pazar olabilir.
  • Tamam caddy dili bisküvili pastam ararım ben seni bir ara. Bu aralar çok yoğundum, Pazar günü de ÜDS sınavı var bu hafta şimdi aklıma geldi Ayarlarız bir şeyler:)

quote:

Yusuf çiçek önümüzdeki pazartesi proje teslimi yapaceğim. Ondan sonraki pazar olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: atiyba

Tamam caddy dili bisküvili pastam ararım ben seni bir ara. Bu aralar çok yoğundum, Pazar günü de ÜDS sınavı var bu hafta şimdi aklıma geldi Ayarlarız bir şeyler:)

quote:

Yusuf çiçek önümüzdeki pazartesi proje teslimi yapaceğim. Ondan sonraki pazar olabilir.

kardeşim okulun biter sınavın başlar o biter master başlar. bıktık artık yusuf bir işe gir çalış ekmeğini kazan artık

• Ankaradaki arkadaşlar dan hiç ses çıkmıyor bi ben mi varım kendi kendimemi bulaşcam
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.