Şimdi Ara

MOTORLU ARAÇLAR GENEL BÜYÜK BULUŞMASI (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
211
Cevap
1
Favori
4.310
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: osmanlı13

Ankaradaki arkadaşlar dan hiç ses çıkmıyor bi ben mi varım kendi kendimemi bulaşcam

Ankara olursa ben gelirim demiştim,bir arkadaş ben de demişti..İlk sayfada kaldı sanırım
  • ünalKorkmaz, osmanlı13, dranov, şahbaba, levent--.

geleceklerini düşündüğüm ankaralılar...

Ankaralı fazla var mı ki forumda?
  • Evet Ankara'daki ve diğer illerimizdeki arkadaşlardan da tanışma organizasyonları bekliyoruz. osmanli13 hocam, rica etsem Motorlu Araçlar Konu Dışı'nda Ankara Buluşma Konusu açsanız nasıl olur? Kendi karar vereceğiniz bir tarihte buluşup tanışırsınız. Ben de İstanbul Buluşma konusu açacağım. Diğer illerdeki arkadaşlardan da aktif katılım bekliyoruz.

Bunun yanında özellikle Ankara'daki arkadaşlar için Sapanca fikri nasıldır? Yorum ve görüşleriniz bizim için çok önemli. Abant'a da kaydırabiliriz çoğunluk sağlandığı taktirde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: joushkun

Evet Ankara'daki ve diğer illerimizdeki arkadaşlardan da tanışma organizasyonları bekliyoruz. osmanli13 hocam, rica etsem Motorlu Araçlar Konu Dışı'nda Ankara Buluşma Konusu açsanız nasıl olur? Kendi karar vereceğiniz bir tarihte buluşup tanışırsınız. Ben de İstanbul Buluşma konusu açacağım. Diğer illerdeki arkadaşlardan da aktif katılım bekliyoruz.

Bunun yanında özellikle Ankara'daki arkadaşlar için Sapanca fikri nasıldır? Yorum ve görüşleriniz bizim için çok önemli. Abant'a da kaydırabiliriz çoğunluk sağlandığı taktirde.

Abanta kaydıralım mümkünse abantın doğal yapısı çok daha güzel ayrıca bize çok uzak

• İstanbul ve çevresi olursa katılmak sizlerle tanışmak isterim.
  • Abantta 30-40 kişiyi eğlendirebilecek, ağırlayabilecek sosyal tesis var mı? Ben olup olmadığını bilmiyorum, imkanlarımız neler ona da bir bakalım.
  • bende ankaralıyım ortada bi yerde olursa gelebilirim.
    ama kesin soz veremem
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quadrifoglio

Abantta 30-40 kişiyi eğlendirebilecek, ağırlayabilecek sosyal tesis var mı? Ben olup olmadığını bilmiyorum, imkanlarımız neler ona da bir bakalım.

Piknik alanı olarak oldukça yeterli doğa harikası biyer ancak sosyal tesis 30-40 kişiyi ağırlayabilcek vardır ama eğlendiririmi bilmem
  • Ben ortada dönecek muhabbetin herkesi yeteri kadar eğlendireceğini düşünüyorum.

Bu arada İstanbul-Sapanca 140km, Ankara-Sapanca 320km. İstanbul-Abant 276km, Ankara-Abant 230km. Aklınızda bulunsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: joushkun

Ben ortada dönecek muhabbetin herkesi yeteri kadar eğlendireceğini düşünüyorum.

Bu arada İstanbul-Sapanca 140km, Ankara-Sapanca 320km. İstanbul-Abant 276km, Ankara-Abant 230km. Aklınızda bulunsun.

30 km ninde lafını yapmassınız heralde

Ayrıca şu şehir buluşmalarını yapalım en azından gelecek olanlar tanışır kaynaşır plan program yapılır abant buluşmasından 2 hafta önce buluşma yapılır tekrardan herkes kesin işini ayarlar birde haziran sonu yada temmuz sonu olsun temmuzun başındaki takvim başka şehirlerde.

Ha birde buluşmaları mümkünse aynı vakit de yapalım 3g nimetlerinden yararlanıp hiç değilse yüzlerimizi tanıyalım

@joushkun

Ankara İstanbul buluşma konularını istediğin/istediğimiz zaman açalım.

• Olur hocam farketmez. Sen msn kullanıyorsan beni ekler misin? nickim@live.com
  • AYVALIK nasil yazin güzel olur hem arabayla gelirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceyhunberber

AYVALIK nasil yazin güzel olur hem arabayla gelirim

Çok uzak Cey.
  • sapanca iyidir
  • Katilim boyutu nasil olacak yalnizmi gelecegiz. Hanim ve 1.5 yasinda oglum var, duruma gore gelirler yada gelmezler.

Sütten agzi yanan yogurdu ufleyerek yer misali baska bir platfromda marka bulusmasi oldu hic lezzet almadim. Araba yer itibari ile toz toprak icinde kaldi, mangalda pisen etler hic guzel olmadi.

En onemliside bir birini taniyanlar kendi arasinda gulduler sohbet ettiler, benim gibi bir kac kisi sap gibi kaldik ve ictigim 1 paket sigara kar kaldi yanima.

En sonunda dayanamadim ayrildim ama ayrildigimida farketmediler.

Yani bu tarz bulusmada organizasyon ve paylasim ust seviyede olmali. Yaza kalmamali baharda olmali.

Su an icin soru isareti katilip katilmiyacagim.

Saygilar
  • bende gelimmi

not: smileyi koyduğum mesaj yüzünden 2 uyarı puanı veren 4 gün ceza aldıran dizi forumu modunu kınıyorum , sonunda geldim
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemele

Katilim boyutu nasil olacak yalnizmi gelecegiz. Hanim ve 1.5 yasinda oglum var, duruma gore gelirler yada gelmezler.

Sütten agzi yanan yogurdu ufleyerek yer misali baska bir platfromda marka bulusmasi oldu hic lezzet almadim. Araba yer itibari ile toz toprak icinde kaldi, mangalda pisen etler hic guzel olmadi.

En onemliside bir birini taniyanlar kendi arasinda gulduler sohbet ettiler, benim gibi bir kac kisi sap gibi kaldik ve ictigim 1 paket sigara kar kaldi yanima.
    En sonunda dayanamadim ayrildim ama ayrildigimida farketmediler.

Yani bu tarz bulusmada organizasyon ve paylasim ust seviyede olmali. Yaza kalmamali baharda olmali.

Su an icin soru isareti katilip katilmiyacagim.

Saygilar

benimde bu soru aklıma takılıyor valla

• quote:

Orijinalden alıntı: plantamax

over and under

attraction

taner göde

buluşmaya katılacakmsınız ???

istanbulda yada adanada yapılsa güzel olur....fakat istanbul olursa diğer illerden araba ile gelenler tahminim az olacaktır....keşke herkes araçları ile gelse ve yazın konvoy olarak 3 günlük ege turuna çıkılsa.......

Sen gelecek misin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: conquête

benimde bu soru aklıma takılıyor valla

Taniyanlar bir grup, tanimayanlarda kendi arasinda bir grup olusturur
  • quote:

Orijinalden alıntı: plantamax

olabilir yaz aylarına doğru olursa......ama kimlerin gelip gelmeyeceği önemli.

Tanidiklariniz gelirsemi katilacaksiniz?
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.