Şimdi Ara

Motorlu Araçlar Dünyası Bölümlerine Yönetici Alımı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
533
Cevap
4
Favori
16.517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yönetim olarak düşüncemiz bölüm içinde genel yöneticilerden daha çok bölüm yöneticilerinin olmasını sağlamak. Bu nedenle bölüme bu konuyu açarak üyelerimizi konu hakkında bilgilendirmek ve gönüllü olarak yöneticilik yapmak isteyen arkadaşlarımız varsa başvurularını ne şekilde yapmalarını anlatmak istedik. İstediğimiz kriterleri sıralayacak olursak:

1- İlk tercihimiz uyarı puanı yada ceza alınmamış olmasıdır. Ancak bu tek bir uyarısı yada cezası var diye başvuru yapamayacak anlamına gelmemektedir. Yapılan başvuruda inceleme yaparken cezanın zamanı ve nedeni belirleyici kriterler arasında olacaktır.

2- Bölüm modlarının amacı bölüm içinden gelen şikayetlere bakmanın yanında bölümdeki üyelerle sürekli iletişim halinde olarak onların bölümle ilgili isteklerini, sıkıntılarını üst yönetime bildirmek ve bölümün nasıl daha aktif ve düzenli olabileceğini araştırıp bunun hayata geçirilmesini sağlamak olacaktır. Yani başvuru yapmak isteyen üyemizin bu görevleri yapabileceğine inanması gerekir.

3- Başvuruda bulunmak isteyen üyelerimiz başvurularını gkara@donanimhaber.com adresine:
    İsim:
    Soyisim:
    Kullanıcı adınız:
    Eğitim durumu:
    Forumda bulunduğu zaman dilimleri:
    İletişim kurulabilecek msn ve skype adresi ile birlikte mail atması gerekmektedir.

Yapılan başvuruların değerlendirilmesi sonucu üyelerle genel olarak msn/skype üzerinden iletişime geçilecektir. Başvurunuza yanıt gelmediyse bu kabul edilmemiş olduğu anlamına gelebilir.

Yöneticiliğe başvuracak üyelerimizin bilmesi gereken birkaç husus bulunmakta. Yetki aldığınız andan itibaren tamamen tarafsız davranmanız ve yetkinizi kesinlikle kötüye kullanmamanız gerekiyor. Eğer ki bu vb. bir durumla karşılaşılırsa yetkiniz ile birlikte üyeliğinizi de kaybedebilirsiniz.
    İlginiz için teşekkürler.

DH Yönetimi
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Benim bir ricam olacak,
    Lütfen bu sefer üye alımında, şart olmasa da en azından hukuk kökenli birisi; bir avukat, olmadı hukuk okuyan bir öğrenci, olmadı en azından mübaşirlik yapmış biri öncelikli olsun.
    Gerçekten faydası olacak çünkü en büyük sıkıntıyı yargılamada çekiyoruz.
    Yeni bir üye sayılmam, vaktimi de hep bu forumda geçirdim, dolayısıyla az biraz yönetim sıkıntılarını biliyorum ve hep tutarsız yargılardan ötürü sıkıntılar yaşanıyor.
    Ya çok katı, ya da çok geç kalan yaptırımlarla karşı karşıya kalınıyor.
    Ben cezaların, foruma koyulan müstehcen içerik, argo kelime ya da geyik muhabbeti konusunda biraz daha gevşek olması gerektiğini düşünüyorum.
    Sıkı tutulması gereken hususlar da hakaret ve aşağılama gibi hareketler olmalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi funkmaster -- 14 Mart 2013; 10:03:17 >
  • Kaç kişi alınacak acaba ? Tek kişi mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: funkmaster

Benim bir ricam olacak,
    Lütfen bu sefer üye alımında, şart olmasa da en azından hukuk kökenli birisi; bir avukat, olmadı hukuk okuyan bir öğrenci, olmadı en azından mübaşirlik yapmış biri öncelikli olsun.
    Yeni bir üye sayılmam, vaktimi de hep bu forumda geçirdim, dolayısıyla az biraz yönetim sıkıntılarını biliyorum ve hep tutarsız yargılardan ötürü sıkıntılar yaşanıyor.
    Ben cezaların, foruma koyulan müstehcen içerik, argo kelime ya da geyik muhabbeti konusunda biraz daha gevşek olması gerektiğini düşünüyorum.

Eğer ki durum hukuki bir iş ise hukuk ile alakalı bir sürü forum var

Ayrıca hukuk okuması veya avukat olması doğru karar alacağı manasına'da gelmez ki günümüzde haklıyı'da haksızı'da savunanlar mevcut

Önemli olan mantık , gerisi teferruat

Aklı olan adam da bedavaya , keyfe değil artık zaruriyet olduğundan uğraşırmı bilemem

• quote:

Orijinalden alıntı: Narc0s3

quote:

Benim bir ricam olacak,

Ayrıca hukuk okuması veya avukat olması doğru karar alacağı manasına'da gelmez ki günümüzde haklıyı'da haksızı'da savunanlar mevcut

Aklı olan adam da bedavaya , keyfe değil artık zaruriyet olduğundan uğraşırmı bilemem

Hukukla uğraşan birinin mi yargıda hata yapması daha olasıdır yoksa bilgisayar programcısının mı?
    Hata payını nasıl minimuma indirirsin?
    Haksızı savunmak sadece avukata mahsus mu? Ben avukat sadece haklıyı savunur dedim mi?
    Eleştirmek kolay, mühim olan çözüm üretebilmek.
    Memlekette Hıncal Uluç'tan, Rasim Ozan Kütahyalı'dan bol ne var?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Narc0s3

quote:

Benim bir ricam olacak,

Hukukla uğraşan birinin mi yargıda hata yapması daha olasıdır yoksa bilgisayar programcısının mı?
    Hata payını nasıl minimuma indirirsin?
    Haksızı savunmak sadece avukata mahsus mu? Ben avukat sadece haklıyı savunur dedim mi?
    Eleştirmek kolay, mühim olan çözüm üretebilmek.
    Memlekette Hıncal Uluç'tan, Rasim Ozan Kütahyalı'dan bol ne var?

Kafası kimin az çalışıyorsa o hata yapar , olay sadece öss'de matematik türkçe çözüp avukat olmak değildir

Ayrıca bilgisayar programcılığı'da küçümsencek bir meslek değil çağımızın başta gelen gerçekten kafa isteyen gruplardan

• quote:

Orijinalden alıntı: Dominic Toretto

Kaç kişi alınacak acaba ? Tek kişi mi ?

Aklımızda sabit bir sayı yok. Ancak sadece bir-iki kişi olmayacağını söyleyebilirim. 5 olur, 10 olur, genişleyeceğiz. :)
  • Otomotiv bölümünde gerçekten büyük bir yönetici sıkıntısı var, açtığım bir şikayet 2 günde anca işleme alındı.
  • Kişinin mesleğinden veya ne okuduğundan çok, insanlara karşı nasıl bir tutum içerisinde olduğu önemli..

Forumda insanlarla polemiğe girmeyen, genelde "ağabey" rolünü üstlenen kişiler seçilmeli..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İşte büyük atılım destekliyorum

Ayrıca lütfen MOTORSPORLARI BÖLÜMÜDE açılsın
  • iyi olur.
  • Yetkiyi alacak yeni yöneticilere başarılar diliyorum şimdiden.

TARAFSIZ olmak en önemlisi.
  • Yönetici olmak isterdim. Ancak hiç vaktim yok. Elektrik, devreler, bilmem neler uğraşıp duruyoruz bütün gün.

Yeni göreve gelecek arkadaşımız,arkadaşlarımız, görevlerini layıkıyla yerine getirirler inşallah.
  • Vosvos fanboyu olmasin da ne olursa olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şahsen ben başvuruyorum. Uyarı puanım olmasına rağmen.

• umut hocam dualarımız ve desteğimiz seninle...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akustik

umut hocam dualarımız ve desteğimiz seninle...

Hayırlısı olsun. Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: umutsirvan

Şahsen ben başvuruyorum. Uyarı puanım olmasına rağmen.

Hayırlı olsun. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ncap

Yaş kısıtlaması da gelir umarım, 19 yaşında yöneticiden laf yemek sıkıntılı olabiliyor futbol forumundaki gibi 30lu yaşlarda 8-10 tane alınırsa illa ki denk gelecektir birine.. Hani uzunca birsüre online kalmaya gerek kalmadan iş halledilir böylece..kolay gelsin

Siz haklıysanız niye laf yiyesiniz ?

• forumu sürekli takip ediyorum ofis çalışanı olmam bunu dahada kolaylaştırıyor eğer birkaç arkadaşım bu konuda bana olumlu mesajlar atarsa başvurmak isterim ancak dediğim gibi arkadaşlarım isterse.Saygılar
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.