Şimdi Ara

Motorin Zamlandı 24:00 'dan sonra geçerli (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
1
Favori
2.299
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ahmet: Motorin 6 kurus zamlanmis iyi mi?

MeHmet: YETMEZ AMA EVETT!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bir millet kendini bu kadarmı sömürtür ya
  • 3 gün önce fullemiştim depoyu.Depodaki yakıt bitene kadar indirim olur.
  • Durmak yok;yol (may) a devam.(Bu kazık)yetmez ama evet.
  • neydi sloganimiz ağlamak yok yola devam hedef 2023

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Armonipark moil de 3,80TL.
  • ne hbrlerde duydk ne de bi altyazi fln,hiç bi kanal vermedi,bu hafta başındaki lpg indiriminide reklamlar gbi zırtpırt her şekilde veriyorlardı.bu memlekette herşey satılmış, normal bu tarz şeyler

• quote:

Orijinalden alıntı: Ragnar Frisch

Malum %50'ye 20 lira olsun

yetmez ama evet

• bence az bile zam yapmışlar şöyle 7 tl olsa da arabaya bınınce kendımı özel hissetsem

artık bu zamlara olumlu tarafından bakmak lazım

tayipdir ne yapsa yeridir
  • quote:

Orijinalden alıntı: drakeblade

ben 50 liralık alıyorum hep, o yüzden sorun olmaz , yine 50 liralık alır geçerim...

+1
  • Sevgili suriyeli misafirlerimize iaşe mi gerekti, yoksa vekillere yapılacak kıyağa kaynak mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeepNote

Sevgili suriyeli misafirlerimize iaşe mi gerekti, yoksa vekillere yapılacak kıyağa kaynak mı

Herkes karşıda arkadaş, ben anlamıyorum nerede bu %50 kesim ? sen bulabildin mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: redloves

quote:

Orijinalden alıntı: DeepNote

Sevgili suriyeli misafirlerimize iaşe mi gerekti, yoksa vekillere yapılacak kıyağa kaynak mı

Herkes karşıda arkadaş, ben anlamıyorum nerede bu %50 kesim ? sen bulabildin mi ?

+1
  • bu 6 kuruşcuk zam yapılmasaydı kim batacaktı soruyorum ? Petrol fiyatlarında ciddi bir artış olmadıkça zırtpırt düşürüp yükseltmenin alemi ne ? Gereksiz yere huzur bozuyorlar..ortalama sabit bir fiyat koyarsın olur biter..

• Ağır vergilerle bir domuzunda insan vücudun da şekil alma imkanı olsaydı oda bir ülkeyi yönetebilirdi sanırım.

Benim bildiğim vergi satın alınan bişeyin yüzdesinden vermesende helal etmesende zorla alınan HARAÇ tır.

Asıl soru şu

Yakıtmı alıyoruz (1.5tl) + vergi (3tl)

Vergimi satın alıyoruz (3tl) vergi + (1.5tl)

Ne satın alıyorsun sen? --> Cevrendekine de sormayı ve bilinçlerdimeyi ihmal etme.
  • Bizim burada motorin 2.35, Premium dizel 2.40 , benzin 95 2.35 benzin 100 oktan 2.45 bu fiyatları görünce insanın içi acıyor. Bu arada aynı araçla İstanbul'da gittiğim yolun tam iki katını gidiyorum, 50 liraya 440 km yol gitmek acı verici.

Fiyatlarda da kaç aydır kıpırdama yok.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Bu sartlarda vatandas kacak yakit kullanmasin da ne yapsin!

Doguda yasasam bir kez bile yerli(!) yakit almazdim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ulaş-ım -- 9 Mayıs 2013; 23:47:31 >
  • Vekillerimiz için yeni kanunlar geliyor. Düğünde nasıl altın takacak zavallılar. Lütfen pamuk eller cebe vekillerimize yardım. Yeter artık bıktık bu kadar ağır vergilerden. Yakıttan %196 vergi alınıyor ama ses çıkaran yok. Ben tepki olarak evlenmeyeceğim ve tek başıma geberip gideceğim.
  • Bu gidisle araci satip 10 numara yag ile en uyumlu araclardan biri olan emekrar MERCEDES 250CDI alacagim.
    Sanayide bir cok ustada bu aractan gordum. Sadece 10 numara yagla gidiyor, biraz da Euro dizelbatarsan ucuyor.

Abi yagin litresi 2-2,3TL

Hem Mercedes keyfi, hem tasarruf... Motora da kolay kolay zarar vermiyor, bunlarin yakit pompasi ve enjektor sistemi 10 NUMARA yaga uygun.

• quote:

Orijinalden alıntı: kesbi

Vekillerimiz için yeni kanunlar geliyor. Düğünde nasıl altın takacak zavallılar. Lütfen pamuk eller cebe vekillerimize yardım. Yeter artık bıktık bu kadar ağır vergilerden. Yakıttan %196 vergi alınıyor ama ses çıkaran yok. Ben tepki olarak evlenmeyeceğim ve tek başıma geberip gideceğim.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.