Şimdi Ara

Motor tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
629
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar cok uzun sure dusundukten sonra motorsiklet almaya karar verdim. bunda en buyuk etkenim ikinci el araba almak istememem oldu. 2.el hicbir seye guvenemiyorum sonucta kesin bir sikinti cikartiyor. 3 yil boyunca scooter kullandim ama debriyaj muhabbetini arabadan biliyorum. 125 cc veya 250 cc bir motor ariyorum, aklimda hondanin cbr125-250 r veya kawasakinin ninja 250sl var. yani benim icin gereken ozellikleri. yol tutusu saglam olsun, uzun yolda yorulmiyim cunku yilda iki defa kibristan izmire gidip geliyorum. 125lik motor alsam ustune 3 5 daha ekleyip 250 lilik alabiliyorum. o kadar veren adam devaminida bir sekilde verir. olmusken saglam olsun diye dusundum. nacizane yorumlarinizi bekliyorum. simdiden tesekkurler.

• bu arada boyum 180 ve 70 kiloyum. genellikle iki kisi kullaniyorum motoru. ayrica bana hiz lazim degil dedigim gibi, beni yari yolda birakmasin. bastigim zaman gitsin ve ekonomik olsun bana yeter. bu ozellikleri de goz onune alip bir kiyaslama yaparsaniz sevinirim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cysice -- 10 Eylül 2016; 13:45:02 >
  • Ayrica kawasakinin sitesinde absli ve abssiz fiyatlari ayri olarak yer verilmekte. ancak hondanin sitesinde boyle bir durum yok. acaba abssiz satisi yok mu hondanin veya tam tersi?
  • merhaba
    2 kişi ve uzun yol durumunuz için illa racing tarzı isterseniz kawasaki ye hiç bakmayın yeni başlıyorsunuz vitesli ye ve racing motora üzülürsünüz parça pahalılığı vs.
    racinglerden uzun yol olmaz değil olur ama diğer motorlara göre çok daha az rahat edersiniz cbr gibi çokta yatık olmayan bir pozisyonda olsanız dahi.
    cbr 250 ye bakılabilir lastiklerde değişince yol da tutar. boy ve kilolarımız yakın ve cbr 250 kullanıyorum. Uzun yolda şahsen ben rahatsız olurum.
    racing dışı mt25 gibi motorlara da bakabilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JEANT

merhaba
    2 kişi ve uzun yol durumunuz için illa racing tarzı isterseniz kawasaki ye hiç bakmayın yeni başlıyorsunuz vitesli ye ve racing motora üzülürsünüz parça pahalılığı vs.
    racinglerden uzun yol olmaz değil olur ama diğer motorlara göre çok daha az rahat edersiniz cbr gibi çokta yatık olmayan bir pozisyonda olsanız dahi.
    cbr 250 ye bakılabilir lastiklerde değişince yol da tutar. boy ve kilolarımız yakın ve cbr 250 kullanıyorum. Uzun yolda şahsen ben rahatsız olurum.
    racing dışı mt25 gibi motorlara da bakabilirsin

hocam birde bajaj pulsar gordum. hint mali baya ucuz ama fiyat performans olayini cok iyi ayarlamislar. 200luk baya guzele benziyor cbr 125den bir tik daha iyi ve daha ucuz. ama ben seyi merak ettim piyasadaki butun cbrler absli mi?

• pulsar da mantıklı olur uzun süre kullanmadım ama senin için ideal

• cbr da abs yok bu arada

• yani dedigim gibi benim icin 140 yapmis 150 yapmis onemsiz. 0-100 arasi iyi hizlansin yeter. o zaman eger param bulabilirsem daha dediginiz gibi cbr250 yerine mt25 eger param olmazsa pulsara yonelirim.
  • parca olarak hangi marka daha uygun ve ekonomik bulunur peki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 666Yusuf666

parca olarak hangi marka daha uygun ve ekonomik bulunur peki?

pulsarda parça fiyatı araştır karşılaştır çamurluk far vs.
    pulsar da işini görür mt25 de senin tercihin

• pulsarin parcalari bulunuyor ve fiyatlarida iyi. hocam acaba 2017yi yeni modeli beklesem fiyatlar nasil olur? yani bu gidisle hepsine zaman gelecek gibi...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.