Şimdi Ara

motor alacağım 2300-3000 tl arası tavsiyelerinizi bekliyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
838
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ilk motorum olacak marka model önerilerinizi beklilyorum
    edit:
    listemde sunlar var simdilik:
    kuba xcg 150
    125 mx grumble
    100 mg prince. bu arada boyum 1.83 kilom 70 . varsa baska tavsiyelerinizi ve bunlar hakkindaki yorumlarinizi bekliyorum. simdiden tesekkurler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _CONTRA_ -- 26 Haziran 2014; 2:36:03 >

• ilk motorun olucaksa hem ögrenmen hemde alışman açısından çok pahalı olmasına gerek yok. Benim ilk motorum matrix 150 idi iyi kötü bakımdı ayardı dalan öğrendim satıp rks titanic 150 aldım kardeşime de apache 150 aldım.

Yerinde olsam motor hakkında bilgim varsa sym agaly city , süper 8 olabilir.
  • scooter tarzi dusunmuyorum. rks titanic e bugun baktim bayide guzel duruyor ancak 3.800 tl

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Motor tecrüben fazla yoksa sıfır almana gerek yok. Rks iyi ama ybr gibi modellere yönelirsen senin için daha iyi veya beat fizz gibi modellerde işini görür sıfır almaktansa 2. el hem alırken hemde satarken zarar etmezsin. Kıçı kırık fizz lere bile 5 bin lira istiyorlarken o para o motorlara verilmez.
  • hocam 2.el ybr lere bakiyorum zaten. bir de kuba xcg150 var tavsiye eder misin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • özellik olarak bilmiyorum da mx grumble daha güzel geliyor bana
  • Ybr her acidan isini gorur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • acikca motordan pek anlamadigim icin simdilik 2.elden biraz uzak durmak istiyorum.

• Dostum bu piyasa honda ve yamaha çok iyi motorlar üretiler o konuda sıkıntı olmaz. Kalitesi ortalamanın üzerindedir. Ama kanuni , küba , mondial dersen çok uzun süreli sıkıntısız binmen çok zor. Sana tavsiyem aşağıdaki sırlamaya göre hareket etmen olucaktır.

1-honda- yamaha
    2-kymco - sym
    3-kanuni - mondial - kuba
  • hocam iyi hos diyon da butce malum bir de sifir almak istiyorum.

• Hocam gel beni dinle o fiyata alıcagın sıfırı motordan çok şey bekleme 2. el alacağın ybr , cbf ve apache gibi motorlar 0 alacağın kanuniden mondialden iyidir. Ben 0 rks 150 cc aldım kendime kardeşime apache 150 aldım şuan 2. el aldıgım motordan çok memnunum ve alırken uygun fiyata aldığımdam satarken de iyi fiyata satabilirim.
  • apache ve ybr icin sahibindene uzun zaman baktim ama konyada bulamadim sehir disindan getirme imkanim da yok mesela su nasildir m.sahibinden.com/classifiedDetail.html?id=120324302

• Hocam konya da motor yok ya neredeyse tüm markalara baktım fiyatlar çok uçuk. Ayrıca motor çok az yerinde olsam çevre illerden alırım.
  • malesef konya oyle suan icin cevre illerden alma sansim yok. ben mx grumble 125 sifir almayi dusunuyorum. beni bir kac sene goturse yeterli olur.zaten baslangic motorum olacak.ileri de alirim bi honda

• 2.el ybr alınabilir.
  • Asya motor swift 150 dusunuyorun bende
    kullanan varmi acaba

• mx i arastirdim da vazgectim . xcg150 benim isimi gorur gibi

• 2.el ybr usta
    hiç bulaşma çine

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Stmax ve Motoran'da tavsiye edebilirim ikinci ele girmeden idare edebilicek acemiliğini atabileceğin iyi bir scooter olabilir.Bence düşün derim.Kazasız belasız kullanman dileğiyle...

• arkadaslar onerileriniz icin tesekkurler. ama yine de çin alacagim galiba

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.