Şimdi Ara

MotoGP 14 Video İnceleme (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • INCELEMELER HIZLI GELİYO TMMDA KALİTEDEN TAVİZ VERİLİYO 6-5 DK NEDİR YAHU
    ŞUNU ESKİSİ GİBİ YAPSANIZA GRAFİK/SES/OYNANABİLİRLİK SEKLİNDE HEM ANLATACAK DAHA COK SEY BULURSUNUZ HEM ŞU ANKİ SEKİLDE UCU BASI BELLİ OLMUYO BEN GRAFİK BOLUMUNU SEVERİM OTEKİ OYNUN SESLERİNİ MERAK EDER BOYLE NEYİN NE OLDUGU BELLİ OLMUYO
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemecem21

Kapaktaki yazı güzeldi. Sabah sabah(Ramazan ile birlikte sabahım öğlen oldu) görünce güldüm.

ee bundan bize ne?...
  • neden hala eskisi gibi yapmamakta ısrar ediyosunuz. kim dediki size incelemeleri 3 bölümde,
    grafik/ses/oynanabilirlik şeklinde yapmak kotu, asıl bu sekilde daha kotu oluyo hem bu şekilde inceleme sureleride duşuyo 5-6dk ya cunku anlatacak seyler bulamıyosunuz. bnce onceki formata geri donun.
  • kısa olmuş video vede şunu ses grafik oynanabilirlik yapın artık

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • puanlama nasıl yapılıyor bilmiyorum ama bu oyunun eder 6-7 daha fazla değil grafik 4 desek oynabilirlik 8 desek ses 8 desek 6.5 eder oyun daha fazla değil

• quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

neden hala eskisi gibi yapmamakta ısrar ediyosunuz. kim dediki size incelemeleri 3 bölümde,<br>grafik/ses/oynanabilirlik şeklinde yapmak kotu, asıl bu sekilde daha kotu oluyo hem bu şekilde inceleme sureleride duşuyo 5-6dk ya cunku anlatacak seyler bulamıyosunuz. bnce onceki formata geri donun.

dediğin gibi yaparlarsa inceleme süresi uzar ve daha fazla çalışmak zorunda kalırlar :D

• quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

ee bundan bize ne?...

Şayet yazı ile sorduysan görüşümü yazmandan sana ne?

Şayet parantez içindeki yazı hakkında söylüyorsan ben oraya sabah yazdığımı söyledim ama aslında öğlen 2'den sonra yazdığım için senin gibi tipler gelip boş yorum atan olur diye düşündüm ama yine engelleyemedim galiba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemecem21 -- 11 Temmuz 2014; 18:14:03 >
  • biraz fazla puan verilmis ama inceleme guzel olmus
  • Sesler berbat( videoda iyi deniyor fakat 125r bile daha iyi ses veriyor.)
    Grafik...
    Oynanış dinamiklerini özellikle virajları sevdim çok gazlayınca fırlatmalar falan.

Gidin gerçek MotoGP izleyin yada belirli yerlerden eğitim alıp tam korumalı bir şekilde hacim yükselte yükselte 600rr veya r6 ile piste çıkın. Bırakamayacaksınız :) Pistin tadını hiçbir şey vermiyor. Bence her insan el verdiğince supersport motosiklet denemeli :) Hep oyun hep oyun bir yere kadar :)

• Moto GP2den beridir doğru düzgün bir MotoGP oyunu bekliyorum.Gelmedi, bu gidişlede gelmiycek sanırım.

• İncelemenin uzunluğuna takmış millet. Herkesin ne kadar çok boş vakti var. Böyle bir oyuna 5 dk yeterlidir zaten uzatmanın pek manası yok. 5 dk'lık bir inceleme için iki sayfaya yakın metin gerekiyor bunu gözardı etmeyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: caneycaney

quote:

Orijinalden alıntı: ravelogy

quote:

Orijinalden alıntı: caneycaney

oyun resmen çöp ama puanı 8 şaka gibi

hersey grafik degil gandalf

oynadın da mı konuşuyorsun?Oyunda olağan üstü bug var çarpışma olayı berbat sesler bazılarının ki iyiyken bazıları dozer sesi gibi.

Oynanış leş grafikler leş sesler idare eder ama puan 8 oldu biz kalkalım

varsa motogp gibi bi oyun alalım hazretleri

• İnceleme için teşekkürler öncelikte. Açıklamada motorsiklet yazılmış doğrusu motosiklet olacak.

• Nasil 8 puan verdiniz hayret ettim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hep aynı şeyler

• Oyun saçmalıktan ibaret ama verilen puan saçmalığında ötesine geçmiş.
    Ben uzun zamandır bu kadar kötü bir puanlama görmemiştim BSC'de. :/

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.