Şimdi Ara

Mosso Legarda 1721 MSM V hakkında (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
1
Favori
9.963
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bisikleti 2 gün önce aldım sadece bir kere bindim.katlanır bisiklet alacağım için satıyorum.bursada.
    Mosso Legarda 1721 MSM V hakkında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mazzho -- 8 Kasım 2017; 11:5:9 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: thesoulshaker

1721 mdm v için 750tl peşin ödemede anlaştım,
    Kullanılacak yol cok bozuk değilse msm ye gerek yok bence, çünkü amortisör sizin pedala uyguladığınız kuvvetin bir kısmını sönümleyerek fazla enerji harcamanıza sebep olur-daha cok yorar.

hocam mosso bisiklet.net ten mi anlasmistiniz.? yiba carsisinda yeni motor diye bi yer var oradan mi? bana peşin 800 dediler de ondan soruyorum

• Mazzho kullanıcısına yanıt
    kaça satıyorsun?
  • mode maşa nasıldır sizce?

• quote:

Orijinalden alıntı: first9

mode maşa nasıldır sizce?
    Bu konuda bilgi bulabildiniz mi hocam 1821 modelini satın almayı düşünüyorum fakat herhangi bir inceleme bulamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: cezzar58

Bu konuda bilgi bulabildiniz mi hocam 1821 modelini satın almayı düşünüyorum fakat herhangi bir inceleme bulamadım

Alıntıları Göster
    bahsi geçen modeli kullanıyorum hocam şu an. ilk defa profesyonel bisiklet kullandığım için kıyaslama yapamıycam ama şu anlık bi sıkıntım yok. düz yolda amartisörü kilitliyorum, çukurluk olan yerlerde açıyorum.

f/p bisiklet tavsiye ederim

• first9 kullanıcısına yanıt
    bilgilendirmeniz için teşekkür ederim. Hangi rengini tercih ettiniz acaba. Bende daha önce hiç profesyonel bir bisiklet kullanmadım. Bu sebeple düz maşa mı yoksa amortisörlü mü alsam kararsızım. Bisikleti nereden kaç paraya aldınız acaba. Ankaradaki bir satıcıda 1100TL olarak bulabildim en ucuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cezzar58

bilgilendirmeniz için teşekkür ederim. Hangi rengini tercih ettiniz acaba. Bende daha önce hiç profesyonel bir bisiklet kullanmadım. Bu sebeple düz maşa mı yoksa amortisörlü mü alsam kararsızım. Bisikleti nereden kaç paraya aldınız acaba. Ankaradaki bir satıcıda 1100TL olarak bulabildim en ucuz.
    1724 modelini aldım. 24 vitesli. n11'de 1250 tl. lime rengini aldım. mosso yazısı falan limon rengi.

• Arkadaşlar LEGARDA 1721 MSM V modelini 1 seneden aşkındır kullanıyorum toplam 4800 km yol yaptım en uzunu 110km olan turlar şeklinde. Fakat ağırlıklı olarak işe gidip gelmeden kullandım. Hemen hemen 5bin km dır başıma gelen sorunları yazıyorum.
    1) Frenler 4bin km ye yaklaştığımda bozuldu 2. el fren taktırdım. (Papuçlar değil onları vakti geldiğind edeğiştiriyorum zaten)
    2) 4700 km de göbek gitti rulmanlar dağılmış onu değiştirdim.
    3) Türkiye şartlarından dolayı 1 kere de jantları ayarlattım.
    Fakat şunu belirtmek isterim bisikleti zıplayıp sıçratmam gayet düzenli kullanıyorum fakat yağmur çamur hiç fark etmiyor her şartta kullanıyorum. Onun için bu sorunların çıkmış olabileceğiniz düşünüyorum.
    Zinciri 300-400km de bir temizleyip yağladığım için şu ana kadar bir sorun yaşamadım. Bütçesi kısıtlı olan veya yeni başlayacak olana öneririm. Size hem bisikleti sevdirir hem çebinizden çok para almaz. Zamanla daha iyi bir bisiklet alırsınız zaten :D

• 1721 mdm v almıştım. Düşmeler, takla atmalar vb çok.badire atlattık. Düzenli olarak bakımını yaptım. Ciddi pek bir sıkıntı yaşamadım. Performansından memnunum.

Sadece,

İzmir Sundu bisikletten aldigim Mosso'nun sele kelepçesinin dişleri 3.ay'ında eridi ve sele aşağı yukarı oynamaya başladı. Eski bir Mosso servisiyle sohbet ederken bu durumdan bahsettim. Kendisi bu kelepçelerin artık pek kullanılmadığını, Mosso'nun ise selelerinde o tip kelepce kullanmadığını o işte başka bir sıkıntı olduğunu söyleyince aklıma kurulumda bisikletin başında durmadığım geldi.

Mosso Legarda 1721 MSM V hakkında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zggypop -- 2 Temmuz 2018; 22:9:42 >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.