Şimdi Ara

Mosso Legarda 1721 MSM V hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
1
Favori
9.963
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mosso Legarda 1721 MSM V için 850 TL fiyat aldım. Hobi olarak bineceğim normal kullanıcıyım. Uzun yıllar kullanmak istiyorum. Bu bisiklet hakkında düşünceleriniz nedir?

• 825 TL'ye satın aldım
  • Selamlar

Ben 12.40kg ağırlığından dolayı 1721 mdm v almayı düşünüyorum.

Msm v modeli daha ağır olmasına rağmen hangi farklardan dolayı tercih ettiniz arkadaşlar?

Teşekkürler, iyi sürüşler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zggypop

Selamlar

Msm v modeli daha ağır olmasına rağmen hangi farklardan dolayı tercih ettiniz arkadaşlar?

Mosso tercih edenlerin %90'i, dusuk fiyattan dolayi tercih ediyorlar. Ayni ozelliklere sahip baska markalar 1200-1500 TL arasinda geziyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Victor Branco -- 11 Temmuz 2017; 1:53:10 >
  • Başta fiyat özellikleri dikkatimi çekti sonrasında kullanıcı yorumlarından edindiğim performans bilgisi ile markaya güvenim arttı.

Carraro Sportive 220 ile karşılaştırıyordum fakat yaklaşık 2, 2.5 kilo farkından dolayı Mosso marka da karar kıldım.

Şimdi de 1721 mdm ve msm arasındayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zggypop -- 11 Temmuz 2017; 13:38:14 >
  • quote:

Başta fiyat özellikleri dikkatimi çekti sonrasında kullanıcı yorumlarından edindiğim performans bilgisi ile markaya güvenim arttı.

Carraro Sportive 220 ile karşılaştırıyordum fakat yaklaşık 2, 2.5 kilo farkından dolayı Mosso marka da karar kıldım.

Şimdi de 1721 mdm ve msm arasındayım.

Mosso'nun cogu bisikletinde Zoom marka masa var. Bu masalar da gercekten vasat denilebilecek kalitede. Carraro ile Mosso'yu karsilastiriyorsaniz, Carraro hem kadro hem de komponentler acisindan daha kaliteli bir bisiklet. Asli Italyan markasi ama burada Accell Bisiklet tarafindan uretiliyor. Ayni fabrikadan Bianchi ve Whistle'da cikiyor.
  • quote:

Selamlar

Kadrodan yana sıkıntın olacağını düşünmüyorum zaten dünyada ender kadro üreticilerinden birisi. MSM modelinde kilitlenebilir ve sertliği ayarlanabilir maşa var. Başka donanım olarak fark yok diye biliyorum. Eğer bütçeniz elveriyorsa MSM modeline bakmanızı öneririm. 1 kg aşırı fark etmez. Mosso F/P ürünü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bi tylol hot içer miyiz -- 12 Temmuz 2017; 5:1:18 >
  • Teşekkürler arkadaşlar,

Dün Mdm'yi aldım.

Özellikle ince teker bisikletlerle amortisörsüz kullanımın ne zor olduğunu bir kez daha hatırladım.

Tavsiyem maşası yaylı bisikletlerin asfalt bile olsa Türkiye yollarına daha uygun olduğudur.

İyi sürüşler.
  • zggypop kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun, iyi pedallamalar.
  • Arkadaslar bisikletten memnunmusunuz yarin almayi dusunuyorum 830 tl ye nerdn aldiniz bende aliyim izmirden aldiysaniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: izmirli90

Arkadaslar bisikletten memnunmusunuz yarin almayi dusunuyorum 830 tl ye nerdn aldiniz bende aliyim izmirden aldiysaniz.

Bisikletten çok memnunum yağ gibi akıp gidiyor herhangi bir sıkıntısı yok. Geçenlerde lastiğine diken batmıştı patlamadı :) Ben Ankara'dan aldım hocam. Güle güle binin.
  • Sağolun peşn 840 tl ye anlaştık yarın geliyor bisikletim
  • quote:

Orijinalden alıntı: izmirli90

Sağolun peşn 840 tl ye anlaştık yarın geliyor bisikletim

Merhaba,
    Memnun kaldınız mı ? İzmir'de nereden aldınız ?
    Ben de çok araştırdım ama daha yüksek fiyatlar buldum hep. Listenin altında denk gelemedim.

Teşekkürler
  • Bisiklet çok güzel ben çankayadan aldim bayiden.
  • merhabalar hayırlı olsun hepinize. ben de bugun 1721 msm aldım. Netten aldığım için kurdurmam gerekti ancak ufak hatalar oldu takmıyor basıtçe halledılebılır. bısıklete uyumlu aldım çok yakıştı cuk oturdu diyebileceğiniz aksesuar önerisi olan var mı acaba
  • yzyyilmaz Y kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun iyi pedallamalar. Bende legarda 1624 var. Aksesuar olarak kilometre sayacı, arkaya uyumlu küçük bagaj, iyi bir Led fener, jelli sele kılıfı,kadro çantası,arka ledli ve lazerli ışık ve çanta takılabilir. Mosso Legarda 1721 MSM V hakkında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ufradirisi01 -- 7 Ekim 2017; 0:9:2 >
  • 1721 mdm v için 750tl peşin ödemede anlaştım,
    Kullanılacak yol cok bozuk değilse msm ye gerek yok bence, çünkü amortisör sizin pedala uyguladığınız kuvvetin bir kısmını sönümleyerek fazla enerji harcamanıza sebep olur-daha cok yorar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thesoulshaker

1721 mdm v için 750tl peşin ödemede anlaştım,
    Kullanılacak yol cok bozuk değilse msm ye gerek yok bence, çünkü amortisör sizin pedala uyguladığınız kuvvetin bir kısmını sönümleyerek fazla enerji harcamanıza sebep olur-daha cok yorar.

1 ay önce msm v yi 800 e aldım gg den. Fiyata göre bayağı memnun kaldım. Tekerleri beğendim. tam f/p ürünü . çamurluk almadıysanız ae de coolchange nin çamurluğunu öneririm 10dolar fiyatı var. fener olarak da gaciron un 400 lümenlik feneri güzel.

Mosso Legarda 1721 MSM V hakkında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM -- 28 Ekim 2017; 2:43:6 >

• quote:

Orijinalden alıntı: thesoulshaker

1721 mdm v için 750tl peşin ödemede anlaştım,

nerden aldiniz?
  • Can Verip Nam Alırız kullanıcısına yanıt
    20' kadro boyu stoklarında kalmadığından alamadım, salcano 70v aldım
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.