Şimdi Ara

Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU] (402. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
15.887
Cevap
80
Favori
539.951
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 400401402403404
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: aragorn34

quote:

Orijinalden alıntı: Destan1010

quote:

Orijinalden alıntı: aragorn34

quote:

Orijinalden alıntı: Destan1010

Şu k.sonya challengesini kaldırsalar iyi olcak bu ne abi ya büyük bir ihtimal kendi düşüncem bu kenshi challengesinden sonra güncelleme gelecek çünkü challenge için başka adam kalmadı diye düşünüyorum o yüzden güncelleme yapacaklar ve güncelleme geldiğinde büyük bi ihtimal hanzo hasashi - takeda - goro - bu bide sub-zero'nun klanından karakterler gelir güncelleme gelene kadar anca tahmin gerisi meçhul

Hocam düşünceleriniz güzel fakat o challengelerin gelme ihtimali düşük bence

Hanzo hasashi kesin gelir de diğerleri meçhul

hanzo hasasi gelir gibi gözüküyor da oyun scorpion oyunu olmuş başka karakterleri bekliyoruz oyun aynı adam çevresinde dönüp dolaşıyor

Aynen ya iyice sıkıcı olmaya başladılar mesela yapsınlar bi hikaye modu ve online karşılaşma on numara olur ama nerdeee adamlarda bunu yapacak iş yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar 57 geçe denen şey ödüllerin verilmesinden 3 dakika öncesidir. Ben 59 geçe oyunu açıyordum, şaşırtıcı biçimde nerdeyse birkaç hafta ödülleri mükerrer verdi. (Ergenler kusura bakmayın.) Ama bir süre sonra durdu bu.

İki ödül önce galiba bu defa 10 kere üst üste aldım. Ki benim için rekordu. 59 geçe oyunu açtığımda en fazla 3 kere tekrar ediyordu. Ama bu defa 02.20 gibi açmıştım. Buradan, tekrar etmesi için 59 ya da 57 geçe girmenin şart olmadığı sonucu çıkıyor. Biri daha yazmıştı benzer bir şeyi.

Herkes tecrübelerini yazsın ama benim tecrübelerimde değişmeyen şeyler şunlar:

1-Hepsi mobil veride oldu.

2-Hepsi de mobil verinin iyi çekmediği yerlerde oldu.

Bi ara tekrar etmesi azalınca tuvalette falan açtım ödülleri ama tekrar etmedi. Velhasıl % 100 çalışacak bir formül yok.

Bende de çelınçlar bir kere bile tekrar etmedi. Bazılarında o da tekrar ediyor. Yani hard mode oynanıyor, sonra kuleler yeniden açılıyor. Böylece hem soul kazanılıyor hem de çelınçta verilen karakter 2 fuse oluyor. 4 kere oynayanı bile gördüm burada. Bu da bence yine kalitesiz mobil veriyle ilgili. Çünkü yazan köye gittiğinden falan bahsediyordu.

O değil FakatTanrıÖldü 18 kere tekrar ettiğini söylemiş, bana böyle bir şey olsa dine dönerdim. :)

Ne olur ne olmaz en azından bi champion olmakta fayda var beyler.

• quote:

Orijinalden alıntı: O değil de

Arkadaşlar 57 geçe denen şey ödüllerin verilmesinden 3 dakika öncesidir. Ben 59 geçe oyunu açıyordum, şaşırtıcı biçimde nerdeyse birkaç hafta ödülleri mükerrer verdi. (Ergenler kusura bakmayın.) Ama bir süre sonra durdu bu.

İki ödül önce galiba bu defa 10 kere üst üste aldım. Ki benim için rekordu. 59 geçe oyunu açtığımda en fazla 3 kere tekrar ediyordu. Ama bu defa 02.20 gibi açmıştım. Buradan, tekrar etmesi için 59 ya da 57 geçe girmenin şart olmadığı sonucu çıkıyor. Biri daha yazmıştı benzer bir şeyi.

Herkes tecrübelerini yazsın ama benim tecrübelerimde değişmeyen şeyler şunlar:

1-Hepsi mobil veride oldu.

2-Hepsi de mobil verinin iyi çekmediği yerlerde oldu.

Bi ara tekrar etmesi azalınca tuvalette falan açtım ödülleri ama tekrar etmedi. Velhasıl % 100 çalışacak bir formül yok.

Bende de çelınçlar bir kere bile tekrar etmedi. Bazılarında o da tekrar ediyor. Yani hard mode oynanıyor, sonra kuleler yeniden açılıyor. Böylece hem soul kazanılıyor hem de çelınçta verilen karakter 2 fuse oluyor. 4 kere oynayanı bile gördüm burada. Bu da bence yine kalitesiz mobil veriyle ilgili. Çünkü yazan köye gittiğinden falan bahsediyordu.

O değil FakatTanrıÖldü 18 kere tekrar ettiğini söylemiş, bana böyle bir şey olsa dine dönerdim. :)

Ne olur ne olmaz en azından bi champion olmakta fayda var beyler.

Hocam bana geldi ama ben hala dine dönmüş değilim :))) Seni de pek etkilemezdi emin olabilirsin. Tanrı ile aramı kimse düzeltemez :)))))

• Bu kadar basit bisey icin dine donecekseniz donmeyin zaten :D

• 18 kere bana verdi ya ödülü rekor bende karistirmayin

• Cryomancer kullanıcısına yanıt
    Ne videosu cekeyim :D

• Enes Bahadır kullanıcısına yanıt
    Nasıl ödülleri çok kere aldığının videosunu, tam olarak nasıl yapılıyor ben de merak ettim

Ödülleri kabul ettikten sonra veriyi mi kapatıyorsunuz yoksa açarken mi ödülleri kapatıyorsunuz? Ödülleri ne zaman ve ne yaparak tekrardan veriyor bunlar lazım bana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cryomancer -- 5 Şubat 2017; 16:0:32 >
  • FakatTanrıÖldü kullanıcısına yanıt
    oduller saat kacta veriliyor ? 2 de mi ? yani 01:57 de mi girmemiz gerekiyor ?
  • Cryomancer kullanıcısına yanıt
    Hic bisey yapmiyorum ya mobil veri ile giriyorum , gelirse geliyo gelemzse yaocak bisey yok ekipman veriyo para veriyo soul veriyo yakur veriyo tekrsr ekipmana donuyo surekli veriyo yani soz bisey yapmiyosunuz

• Uzun zamandır dark empress kitana lı takımıma karşı elder god kenshi gelmesini bekliyordum sonunda geldi ve elder god kenshi yi aldım beğendim seri ve full ekipman ile 40k atak 85k can sahibi oluyor seri ve kullanışlı bir karakter

• 50 küsür Offline denemesi sonrası Ravenous Mileena'ya kavuştum. Tabi bunu yaparken işssiz gibi 50 kere denemedim 3 gün sonra şükür geldi. Muazzam bir karakter olmuş ve kesinlikle oyunun iyisi.

Şimdi bir 360 soulüm daha var sizce Mileena'yı fuselesem yoksa Diamond'lardan Raiden veya Erron Black'i mi almalıyım?

• Farmer Jax F kullanıcısına yanıt
    Hocam Raiden al bence. Revenous'a karşı "baygınken alınan hasarı rakibe iletme" gibi bir talent geldi. Yani Revenous bazen SP2'de bana vuruyor ama vurduğu kadarı da kendinden gidiyor. Ama Raiden'da benzer bir durum yok. Kaldı ki joker gibi her ekibe girer vs. vs.

Erron'ı ben hiç almadım.

• Farmer Jax F kullanıcısına yanıt
    R.m oyunun en iyi kartı ancak raidenda oyunun en iyi 2. Kartı özellkleri saymakla bitmiyor.

Her takımda yer almasımı dersin

Sp 1-2 blok kırmasımı dersin

Girdiğin %60 sp %40 can indirmesi mi dersin...

Kesinlikle alınması gereken kartların başında geliyor.

Amaaaa sakın ha sakın diamond erronu alma harcama yazık günah soule.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • DOTD Kitana ve Dark Lord Kotal Kahn'dan sonra Marksman Kung Jin'i de fulledim. High Tech Jacquie diyordum ama Spec Ops takımım iyi durumda sanki. Ya da çelınç karakterleri fullemekten sıkıldım.

Şimdiki hedefim Ninjitsu Scorpion. + % 30 Attack veren diğer karakterleri kullanan var mı? Mesela Sonya ya da Sun God Kotal Kahn'ı? + % 30 health veren Cyromancer ve Reptile'ın işlevsel olduğunu; takımın health'inin, rakamlara yansımasa da, arttığını bariz fark ediyorum. Acaba + % 30 attack'te de böyle oluyor mu? Kafamdaki ekip Ninjitsu-Marksman-Cyromancer. Ninjitsu'yu fullersem, full Cyromancer'ı da ekibe ekleyip hemen her Martial Arts karakterin attack ve health'ini + % 30 arttırabilirim ki bu mütüş bir şey.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi O değil de -- 7 Şubat 2017; 14:57:44 >
  • Beyler 5 6 açışta elite packten r.milena çıktı acaip karizma karakter ya bu 😂

• O değil de O kullanıcısına yanıt
    Herhalde ninjutsu scorpion u kullanan tek kişi benim ve oldukça memnunum 20k vuran bir karakter 25k vuruyor ninjutsu scorpion ve demolition sonya blade yazan değerlerin üzerinde bir performansa sahipler daha önce de söylediğim gibi elder god kenshi ronin kenshi ve ninjutsu scorpion lu bir takım kuracağım

Kağıt üstünde muazzam bir saldırı gücü olan martial artist takımı bakalım öyle olacak mı

• selam.

Bu Slasher ve Relentless Jason Voorhees hangi paketlerden çikiyor. Kombat Pack çok denedim çikmadi ötekileride denedim gelmedi bir türlü :( Bilen varsa yardimci olabilir mi .

• Hangi takim sizce ... :) Scorpion & Subzero

Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU]

Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU]

• xwernediti kullanıcısına yanıt
    Eyvallah dostum, fulleyeceğim. Demolitian'la birlikte gümüş Kenshi bile abad olur. Ninjitsu-Demolitian ortaklığı K. Raiden ve Spec Ops Scorpion'u da uçurur.

• xwernediti kullanıcısına yanıt
    Hocam bir de şunu fark ettim: Gümüş Cassie'nin Sonya'yla aynı ekipte olması ona zaten attack kazandırırken bunun Demolitian Sonya olması, D. Sonya zaten Spec Ops'a + %30 attack de verdiğine göre, Gümüş Cassie'yi 25K üstüne taşır sanki. Health veren Cage'le eşleştirilirse aynı şey health için de geçerli.

Benzer bir durum gümüş Kenshi için de geçerli. Adam martial arts'la eşleşince zaten + %40 attack alıyor. E bu martial arts bi de ekipteki martial artslara + % 30 attack veren Ninjitsu olursa...

Çarşı karıştı. Hadi bakalım. Bunun hesabı nasıl yapılacak? %40 + %30= %70 değildir herhalde.

• 
Sayfa: önceki 400401402403404
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.