Şimdi Ara

Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU] (297. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
15.887
Cevap
80
Favori
539.968
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 295296297298299
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam ben ekibe ağırlık veriyorum, ekibe ne kattığına. Yani örneğin bu anlamda en kötü Diamond karakter olarak Raiden'ı görüyorum. Relentless'ı da netherrealm'e uygun ekibim olmadığı için almadım.Tanya-Kitana ekibinin yanında Kano vardı. Onun yerine regen özelliğini görmek istedim. Bu, oyun stilimi değiştirecek ki ilginç olacak. Canı azalanı kenara alıp regenle kendine gelmesini sağlamak değişik bir oynama stili gerektirecek. Bu nedenle hemen aldım Kitana'yı ki ekibe regen kazandırmak kabul etmek gerekir ki ilginç bir özellik. Buna bir de resurrection'a regen vermesini eklersek daha da önemli karakter olduğu ortaya çıkar. Zaten triborglar'dan sonra en fazla ruhu kitana'ya vererek bunu gösteriyor oyun.

Triborg'lara, Jason'lara olduğu gibi, bir türlü ısınamadım. Kalas gibi vurduklarından mıdır nedir bana "ruhsuz" geliyorlar. Eyyorlamam bu kadar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• elinde 3 fuseli classic raiden i olan birisi olarak raiden biraz savunayım bari.

1 fuse milena ve fusesiz scorp ta var..

raiden in pasifi olsa zaten diamond sıfatıda ona yetersiz kalırdı.

raiden oyuna girince rakibin sağlığı kaç olursa olsun yüzde 33 ünü götürüyor.. SP sinin yüzde 66 sını boşaltıyor... küçük bir dokunuşla power 150 oluyor çok seri olduğundan tık tık anında sp1 doluyor vs bloke kırıyor her türlü yediriyor.

oyuna sokup sp1 yapıp oyundan cıkartın 3 karakterede uygulayın adamlar yüzde 50 ile baslasınlar.. düşünün 75 binlik RJV ye karşı oyuna soktugunuz anda 50 bin kalıyor sp1 den sonra 40 k kalıyor. adama dokunmadan 40 k eksiltmek büyük olay bence direk oyundan cekın sonra tekrar cagırın bu yontemle ınanılmaz etkılı oluyor

hem rakibin sp sini boşalt , hem adamın yüzde33 sağlıgını gotur hemde unblock sp1 bas..

ama raiden öööğğğk kaka siz almayın :)

• odyle kullanıcısına yanıt
    Slasher full olduğundan relentlessı fulledim. Ayrıca 200 soula daha iyisi yok. Karşılaştırma yaptığımda slasher hala altın kartların en iyisidir.
    RMileena kesinlikle aşırı güçlü olmuş. %100 sersemletme saçma. Full hali oyuna her girişinde bir kartı tamamen bitiriyor. Kraiden gibi %40 falan değil.
    Son gelen kartlar ise 400 soul fiyatlarla geliyor. Öncekilere göre güçlüler. Marketten Fullemek uzun sürüyor.
    Ben bundan sonra ya indirimleri beklerim ya da elit packi arada bir deneyerek elmas kart alırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erkanak18 -- 23 Ekim 2016; 14:53:27 >
  • Erkanak18 E kullanıcısına yanıt
    slasherin önünde diz çöktüğü birisi var. oyunun en iyi gold kartıda o bana göre :D
  • Aaquilla kullanıcısına yanıt
    Slasherı o kadar güçlü yaptılar ki onu öldürebilmek için bir senedir bir sürü kart çıkardılar. Daha da devam edecek gibi.

• Arkadaşlar takım içi birbirlerini etkileyen birbirlerine yardım eden takımları paylaşabilir misiniz?

Bir kaç tane yapmış olduğum takım

MoS Ermac
    M. Kitana
    Tanya

HW Jax B.
    B. Kenshi
    KW Sonya

KW Scorpion
    Nox. Reptile
    P. Kenshi (Ateş - zehir derken birşeyler oluyordur heralde. )

• Birbirini destekleyen takım deyince ilk aklıma gelen. Karşılaşmalar 30 sn sürüyor.

Hwjb %30 dayanıklılık
    Cocc %25 blok kırma
    Bkenshi 1 bar güç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erkanak18 -- 23 Ekim 2016; 15:42:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erkanak18

Slasherı o kadar güçlü yaptılar ki onu öldürebilmek için bir senedir bir sürü kart çıkardılar. Daha da devam edecek gibi.

Slasher'ın karizması ilk Dark Raiden geldiğinde çizildi, ardından UH Johnny Cage geldiğinde de karizma diye bir şeyi kalmadı. Özellikle UHJC çok fena tokatlıyor slasher'ı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cryomancer -- 23 Ekim 2016; 16:19:50 >
  • Aaquilla kullanıcısına yanıt
    Undead hunter johnny cage , 3lu jason vorhees geldi tek uhjc yetti , quanchi + 2 jason daha da kolay uhjc tamamen bitiriyor onlari :)

• Cryomancer kullanıcısına yanıt
    Oyun öyle ya da böyle hala slasherın etrafında dolanıyor. Sırf slasherın etkisini azaltmak için draiden, uhjc, permac, dotdkitana gibi kartlar geldi. Ayrıca diamond kartların gelmesi ile slasher daha da değerlendi. Gücü artarak iki kere yeniden dirilmesi oyunu lehinize çevirmek için büyük avantaj.

• Arkadaşlar slasheri çok büyütüyorsunuz bence tamam iki kere diriliyo ama azıcık hp ile diriliyo. Ujv bence daha avantajlı 2sp si çok iyi jonny yada ermac itemiyle ölümsüz oluyor.yeni jason da çok iyi sp mp hak getire düz vuruşu iyi bi takım elemanı yoksa uğraş dur ölmüyor ****

• odyle kullanıcısına yanıt
    Siz de benim gibi challenge ları uzun sürede bitiriyorsunuz acaba mantığınız benimki ile aynı mı
    Ben günde on iki tane oynuyorum 3k gold ve 6 soul alıp battle oynamıyorum böylelikle günlük görevi yerine getiriyorum

• xwernediti kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle.

• O değil de O kullanıcısına yanıt
    Senin görüşündür saygı duyarım ama Diamond Raiden tüm takımlara adapte olabilen tek kart. Pasifleri de gayet iyi.

Triborg'lar ise birbirine tamamlayan net anlamıyla bir ekip. Birlikte olduklarında zaten çok güçlü hasarı olan SP1leri hem yakıcı hem de power drainli oluyor. Üstelik power gen'leri %120 olduğundan barları hemen doluyor. Smoke Sp1 yaptığında rakibin powerını takım arkadaşlarına aktarıyor.Bir de crit chance oranları çok yüksek. Adamlar janti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi odyle -- 24 Ekim 2016; 14:20:34 >
  • Beyler day of the kitana challengi kac kere bitirebiliyoruz

• Şu challenge'ların hilesini bulan yok mu ya millet dört beş kere yapıyor hep ://

• musaozalp27 M kullanıcısına yanıt
    2 kere

• quote:

Orijinalden alıntı: FakatTanrıÖldü

Şu challenge'ların hilesini bulan yok mu ya millet dört beş kere yapıyor hep ://

Hilesi yok tamamen tesadüf.

• Sun God packten çıktı 150 soule kapattık bu işi oh çok şükür
  • sabah 220 soul ile uyandım

150 soula packten god sun aldım

kaldı 70

şu anda elimde 233 soul var artı elite packten Hellpawns Scorpion Fuseledim..

birkaç saate haftalık ödüllerde gelince 300 soulü geçer yarın tekrar elite pack acarım :)

bugün aktı maşallah
  • 
Sayfa: önceki 295296297298299
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.