Şimdi Ara

Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU] (296. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.888
Cevap
79
Favori
539.788
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 294295296297298
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam bu ekip aynı zamanda Relentless'a birebir. Ver Mileena'yı ver Possessed'i kanasın yansın Jason'ların alayı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi O değil de -- 22 Ekim 2016; 10:31:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • R.jason yenmek için bi öneri klasik scorpionla canını azalt sonra geri çekildiğinde sp1 ile onu tekrar sahaya getir kanama etkisi canını azaltacaktır üstüne r.mileena çağırdın mı zaten adamı sersemletiyo o da sp kullana biliyor

• Karşımda 7 saniye kalabildi
     Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU] Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU] Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU]

• Son durum. Bayagi bi coin de birikti harcamam lazim ama zaman yok
     Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU] Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU]

• Fatalityler'i yapabilmek için ne olması gerekiyor? Bilgi verebilir misiniz.

• Söylediğin iyi oldu beni çok sinir eden bir durumdu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ozgurj4-26 O kullanıcısına yanıt
    3 barda dolu olması gerekiyor

• Elite Pack'ten çıkarmışlar herhalde Raiden'ı. Dün geceden beri uğraşıyorum çıkmadı ya la Raiden. 720 ruh var. Artık offline pack açma olayından çok sıkıldım. Az kalsın DOTD Kitana'yı fuseleyecektim dedim bi de forumdakilere bi sorayım. Tanya ve Kitana'nın yanına koyacam beyler. Mantıklı mı? Outworld'e 5 saniyelik regen hakkı veriyor.

Ben bu saatten sonra saatlerce pack açmak istemiyorum artık ya. Hayır oyun da oynamıyorsun ki. Bundan sonra ruh yavaş yavaş biriksin store'dan alacam ne alacaksam ya nedir.

• O değil de O kullanıcısına yanıt
    Evet çok sıkıcı oluyor ben olsam Dod kitanayi fuselerdim

• İyi günler arkadaşlar. Ben oyunu son bir aydır oynuyorum, mobil*konsol arasındaki karakterleri yeni fark ettim, acaba birisi bu konuda yardım edebilir mi? Ayrıca iki sorum var. Birincisi fw oynarken bazen rakibe vuruyorum ama benim canım gidiyor, bu hem temel hem de özel saldırılarda oluyor. Özellikle özel saldırılarda rakibe sp yaparken ben de savunmada olmadığım için canım 15-20 k gidiyor, bunun nedeni ne? İkinci sorum ise free coins souls ile ilgili, get souls üzerine tıklıyorum ama hiçbir şey olmuyor? Telefondan mı kaynaklanıyor (lg g4) yoksa ayarlarla ilgili bir durum mu anlamadım.
  • I_S_A I kullanıcısına yanıt
    Hocam o bahsettiklerin rakibinin sahip olduğu equipmentlarla ilgili. Bu özellik mesela kitana ve jax'ın eq'ında var. Başka eq'larda da vardır. Eq'ların özelliklerinde yazılı bunlar.

Free souls özelliği ise çok sorunlu. Ben birçoğunu alamadım ve sonra da denemeyi bıraktım.

Bu arada beyler ne Relentless ne Klassic Raiden. Kitana reyize yatırdım 410 ruhu. Sülalem rahat. Pazartesi günü 1 tane daha almış olacağım inşallah ve 3 fuselü olacak. Zamanla da arttıracam fuse'ünü.

Bence DOTD Kitana diğer ikisinden çok daha iyi bir ekip elemanı. Regen işe yarıyor, hızlı. İkinci SP zehir de iyi. Bakalım artık.

Artık offline'la saatlerce uğraşmayı kafam götürmüyor ya. Kard pack açmak gibi bir şey değil ya çok farklı.

• uzay11uzay U kullanıcısına yanıt
    Sizin bahsettiğiniz xray. Fatality sadece battle modeda bölüm sonlarında var.

• uzay11uzay U kullanıcısına yanıt
    Şu "Finish him" leri sormuştum aslında.
    Onları yapmanın ayrı bir yolu mu var?

• ozgurj4-26 O kullanıcısına yanıt
    Mobilde " finish him " yada " finish her " diye bi kavram yok kardeş :)

• Relentless'ı 2Fuse yaptıktan sonra (bence) yanlıştan döndüm ve devam etmekten vazgeçtim. Gereksiz yatırım. Overrated bir kart olduğunu düşünüyorum. Yine de beğenip soulları basana saygım var. Sadece olan benim 600 soulüme oldu. Slasher çok çok daha iyi. Haloween'de muhtemelen store'da arzı endam edecektir. Bende 2Fuse var. Tamamlamayı düşünüyorum.
    Diamond Kartlardan halen Scorpion'a ulaşamadım. Raiden'da Mileena'da çok güçlü. Mileena'yı zaten sık sık öve öve bitiremiyorlar ancak Raiden'da gayet iyi. Oyuna girer girmez %40 health, %66 power alması muhteşem. Üstelik her grup takıma girebiliyor.
    Şu an en mantıklı yatırım Diamond Kartlar doğal olarak ancak bunlardan sonra kesinlikle Triborg üçlüsü. Birbirini bu kadar tamamlayan bir takım yok. Çok çok güçlüler.
    Kan yakutlarım birikti DE Lui Kangi 7fuse yaptıktan sonra Tanya'ya ısınamadığımdan kartını açmadım. Aslında direk 7 fuse alabilirim ama bir umut yeni karakter eklenir diye bekliyorum. Tanya SP2'si haricinde tırt bir kart bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi odyle -- 23 Ekim 2016; 8:26:46 >

• Merhabalar herkese karakterlerin pasiflerini tam olarak bilip de yazabilecek var mi birde ekipmanlarin özelliklerini bilip de yazabilecek bir hayirsever var midirr aramizda

• odyle kullanıcısına yanıt
    Relentles Jason Voorhees'i overrated yapmayalım. bence o kadar da değil. hakikaten sp yapmadan dövmek çok zor oluyor karakteri.
    3lü jason takımı veya revenant kung laodan oluşan bir takım ile çok güzel iş yapabiliyor.
    ben unstopable jason voorhees bile seven birisi olarak RJV karakterinide beğendiğimi söyleyebilirim.
    tabi ki slasher jason voorhees ile kıyaslamamak gerekiyor ama yerin de dibine sokulmamalı :)

uygun bir zamanımda uzunca bir yazı ile bende en iyiler kötüler takım oyuncuları en iyi ekipmanlar ile ilgili yazı yazacağım. hakikaten uzun olacağı için boş bir zaman arıyorum.
  • odyle kullanıcısına yanıt
    Hocam tanya çok sağlamdır. Vuruşu çok güçlü. Eq'ı sp'leri gardsız yakalatıyor ki çok gösterişli ve güç götürüyor. Bu arada ben de Relentless'ı overrated buldum ve hiç almadım. Onun yerine DOTD Kitana'dan 2 tane daha alıp 3 fuse yaptım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Aaquilla

Relentles Jason Voorhees'i overrated yapmayalım. bence o kadar da değil. hakikaten sp yapmadan dövmek çok zor oluyor karakteri.
    3lü jason takımı veya revenant kung laodan oluşan bir takım ile çok güzel iş yapabiliyor.
    ben unstopable jason voorhees bile seven birisi olarak RJV karakterinide beğendiğimi söyleyebilirim.
    tabi ki slasher jason voorhees ile kıyaslamamak gerekiyor ama yerin de dibine sokulmamalı :)

uygun bir zamanımda uzunca bir yazı ile bende en iyiler kötüler takım oyuncuları en iyi ekipmanlar ile ilgili yazı yazacağım. hakikaten uzun olacağı için boş bir zaman arıyorum.

Haklısın ama şu an "Bas Bas Paraları Relentless'a" akımı bence doğru değil. Halloween 30-31 Ekim olduğuna göre soulları saklayıp o gün atağa geçmek daha mantıklı. Sonuçta Relentless paketinin bitişi 2 gün sarkıyor. Baktık Halloween'de cazip bir şey yok zaten 200 soula Relentless alınabilir. Yani yerin dibine soktuğum yok :) Dediğin doğru, Sp kullanmadan öldürmek sorun ama takımda Ravenous Mileena varsa, ya da DELK in başlangıcına denk gelmişse çok da sorun değil. Bir de Mortal Kombat FW'de rakip belirlerken genelde ters eşleştirme yapıyor. Relentless'li takımın karşısına sık sık Ravenous Mileena gelecek. Resurrect olsaydı o zaman başkaydı. Yani kısacası Relentless iyi de bi Alex değil..
    DODKitana konusunda şu an kararsızım. Regen özelliği iyi ama ben sağlıktan ziyade atak gücüne önem veriyorum. Challenge'ı günde 12 galibiyetle sindire sindire bitirdiğim için daha temin edemedim. Oynanabilirliği iyiyse ok, ama yine de store fiyatı çok yüksek. Triborglar ya da Diamond Pack varken onları 7fuse yapmadan dönüp bakmam.

• quote:

Orijinalden alıntı: O değil de

Hocam tanya çok sağlamdır. Vuruşu çok güçlü. Eq'ı sp'leri gardsız yakalatıyor ki çok gösterişli ve güç götürüyor. Bu arada ben de Relentless'ı overrated buldum ve hiç almadım. Onun yerine DOTD Kitana'dan 2 tane daha alıp 3 fuse yaptım.

Tanyayı alıcam sonunda :) Ama ben yine de şu Halloween'e kadar hiçbir şey harcamayacağım. Ne olur ne olmaz. 12000 küsur kan yakutu, 1200 soul bekliyor.
    DOTD Kitana konusunda düşüncelerimi yukarıda yazdım. Bence biraz acele etmişsin.

• 
Sayfa: önceki 294295296297298
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.