Şimdi Ara

Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU] (107. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.887
Cevap
80
Favori
539.968
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu adamlar challenge unuttu herhalde

• Update den sonra cikma olasiligi baya artti bunun 😀
     Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU]

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • En alttaki briggs görevini tamamlamışım Nasıl tamamladığımıda anlamadım karakterde gelmedi bu iş Nasıl oluyor bilen var mı arkadaşlar ?
    Bu mesaja eklenen görseller:

• Skaan87 kullanıcısına yanıt
    Briggs ile 3 multiplayer yanı faction kulesi tamamlamanı istiyor sende yapmissin ama mobilde yaptıgın için karakteri konsoldan aliyorsun eğer konsolda yapmış olsan mobilde alirdin

• Arkadaşlar sizce bu team nasıl?
    Bu mesaja eklenen görseller:

• Nedimm1235 N kullanıcısına yanıt
    Bu görevleri konsoldan birine yaptırsam mobile gelecek diyorsun yani teşekkürler

• Challenge beklemek çok sıkıcı hale geldi. sadece faction ile takılıp gün içinde gıdım gıdım soul ilerletmek ayrı çile monotonlaştı iyice

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Surkan S kullanıcısına yanıt
    Güya challenge'ların süresi kısalmıştı. Faction Wars'ta artık sıkmaya başladı sarjımı sömürmeside cabası. En kötü bir 40 soul falan geliyordu.

• Arkadaşlar bu kart pack ten gold kart çıkıyordu ya bugün sabahtan beri en az 100 kutu açtım çıkmadı. Kaldırdılar mi bunu bugün acaba yoksa dün 2 tane çıkarttım diye hakkım mi doldu

• Valla güncelleme olmadan önce çıkıyordu güncelleme olduktan sonra günde 5 6 tane açıyorum çıkmıyor artık

• Muhammet1993 M kullanıcısına yanıt
    Çıkmaya devam ediyor. son iki gündür çıkma aralığı şöyle:
    Sayılar kaçıncı açılışta çıktığını gösteriyor. Sayılarda da görüldüğü gibi ortalama 30 kard packte 1 tane gold kart çıkıyor.

32 NR
    17 ALjC
    64 ALJC
    9 NR
    23 CMSZ
    51 ALJC

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erkanak18 -- 7 Mart 2016; 15:47:31 >
  • Ben de challenge süresi kısaldı diye umutlanmıştım. Ama öyle olmadı. Challenge bitince ara verdiler.
    Fw bir süre sonra sıkıyor. Battle mode bittiği için görevler için BM oynamakta sıkıcı. Challengeların arası kesinlikle kısaltılmalı.
  • Challenge kısaldı diye sevindik 5 gündür Reptile yok
  • Ödülleri aldık ve Jason ekipmani fulledik

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Bu arada illa ki fark eden vardır ama, Bojutsu Kung Jin pasifi sebebiyle Dark Raiden vari hareketler yapıyor. Az önce kanama efektinin power olarak geri döndüğünü fark ettim. Canavar gibi bar dolduruyor resmen.
    Oyunun en underrated karakteri Bojutsu Kung Jin bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: AntiFrezee

Bana göre grafiği bir çok mobil oyundan öte.Elbette oyunda hata vardır (hiç görmedim) ve evet oyunu açınca telefonla ısınabilirsiniz

Meraktan soruyorumda yanlış anlamayın posessed kenshinin kılıcını fark etmedinizmi

• quote:

Orijinalden alıntı: Erkanak18

Bende de 280 soul. Ama başka forumlarda da fiyatı arttığıni söyleyenler var. Kimi 320 soul, kimi 350 soul oldu diyor. Fiyatı düşüreceklerine yükseltmeyi mi düşünüyorlar. zaten mortal kombat yerine mortal kombat jason yapmışlar. En güçlü kart sub zero scorpion olacağına jason olmuş.
    280 soul da pahalı. İstediklerim çıkana kadar Kombat pack e devam.

kardeş %100 haklısın ben hasın sevmiyorum bide en güçlü o bence bi kendhi veya scorpion u geçmemeli jason

• Oyundayken bana güncelleme mesajı geldi fakat baktığımda play store da herhangi bir şey yoktu acaba sizlere de geldi mi

• Yanlış görmediysem, Undead Hunter Johnny Cage'in pasifi ile ilgili enteresan bir şey keşfettim dün. Rakip takımda Quan-Chi ile birlikte yer alıyordu ve Quan-Chi'nin pasifi ile dirilince bir anda güç barı X-Ray'e çıktı. Pasif açıklamasında "rakip takım" ifadesi geçiyor ama kendi dirildiğinde de bu özellik işlerlik kazanıyor mu acaba? Koleksiyonunda Quan-Chi olan birisi deneyip sonucunu yazabilir mi? Eğer öyleyse, dengeleri öngörülenden daha fazla değiştireceği kesin...
  • 
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.