Şimdi Ara

MORTAL KOMBAT 9 VE MK ARCADE COLLECTION (350. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.490
Cevap
4
Favori
285.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 348349350351352
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tabiki alıcaz fakat keşke daha doğrudüzgün birşeyler yapsalardı
    birde gameplay görüntüleri ortaya çıkmış nasıl çıktıysa
  • quote:

Orijinalden alıntı: Affliction

Herseye ragmen alınır cıksın yeterkı.

aynen hocam katılıyorum sana eski serilere hasret bıraktılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: olizvel

quote:

Orijinalden alıntı: coolme112

3d televizyon aldım. mortal'ı 3 boyutlu oynayabiliyor muyuz?

Mortal kombat 3 boyutlu değil ki ses düzeni 3 boyutlu sen psn den 3d oyunları indir dene killzone vs

Mortal Kombat 3 boyutlu oluyor hocam, yanlış bilgi vermeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karpuzcu. -- 24 Ağustos 2011; 17:51:56 >
  • Bende şöyle bir video izledim.Görüntü HD gibi.

• Hayal kırıklığına uğradım. Mame den devam.
  • Resmi açıklama olmadan hiçbir ss'e güvenmem açıkcası
  • Vıdeo lınklerını yazıyla yazabılırmısınız ? Mobılden gırınce gozukmuyo.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zack06

Resmi açıklama olmadan hiçbir ss'e güvenmem açıkcası

Neco'nun eklediği video'yu çek et istersen , şahsım adına mame'den devam :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: leonheart07

Pape, kardeşim ne güzel oynuyorduk dün yav session hatası gene baltaladı oyunu. Oyundan koptum, ardından densizin teki laf attı ona daldım pataküte, sizinle oyunumuz yarıda kaldı yav

Vay selam kardesim evet dun oyun hata verdi vallaha iyikide verdi dun haşat ettin bizi vallaha :D
  • HD olmayacaksa, kenarlardan kırpılmış şekilde olacaksa hiç çıkarmasalarmış ya.. Belkide teknik olarak olanaksız olabilir ama yinede sırf online oynamak için alınabilinir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leonheart07 -- 24 Ağustos 2011; 18:27:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pape

quote:

Pape, kardeşim ne güzel oynuyorduk dün yav session hatası gene baltaladı oyunu. Oyundan koptum, ardından densizin teki laf attı ona daldım pataküte, sizinle oyunumuz yarıda kaldı yav

Vay selam kardesim evet dun oyun hata verdi vallaha iyikide verdi dun haşat ettin bizi vallaha :D

Yok yav ben de öyle çok rahat alamadım maçları:D. Siz zorlu bir ikili olmuşsunuz valla, tag skorunuzdan da belli zaten..Bu arada doğru söyle o ermac hanginizdi?

• Bırı vıdeo lınklerını text olarak atacak mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Yok yav ben de öyle çok rahat alamadım maçları:D. Siz zorlu bir ikili olmuşsunuz valla, tag skorunuzdan da belli zaten..Bu arada doğru söyle o ermac hanginizdi?

Yok haci ya vallaha dun iyiydin yaw masallahin vardi :-) ermac bendim noldu ya kotumu oynadim cok ermacla :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Affliction

Bırı vıdeo lınklerını text olarak atacak mı ?

http://www.youtube.com/watch?v=LmMs8uu7NdQ&feature=player_embedded
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Yok haci ya vallaha dun iyiydin yaw masallahin vardi :-) ermac bendim noldu ya kotumu oynadim cok ermacla :D

Yok yav tam tersi iyidin. Sağlam bir kombo yedirmiştin banada Yanlış hatırlamıyorsam eskiden ermac ı seçmezdin, iyi oynuyorsun onunla. Üstüne gidersen 1. karakterin olur diye düşünüyorum

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Yok yav tam tersi iyidin. Sağlam bir kombo yedirmiştin banada Yanlış hatırlamıyorsam eskiden ermac ı seçmezdin, iyi oynuyorsun onunla. Üstüne gidersen 1. karakterin olur diye düşünüyorum

evet kardeşim bu aralar ermac a sardım diyebilirim, tam damage adamı rakibin kombosunu kırmazsa en az yedirdiği kombo %40

müsait olduğun bir akşam oynarız gene

• quote:

evet kardeşim bu aralar ermac a sardım diyebilirim, tam damage adamı rakibin kombosunu kırmazsa en az yedirdiği kombo %40

Aynen kesinlikle tam damage adamı. Geçen gün bir ermac a daha denk geldim, o adamda sıkı ermac cıydı. Yaptığı bir kombo vardı middlescreen de tam yüzde 52 alıyordu. O komboyu bir araştır belkide biliyorsundur ama bilgin yoksa eğer youtube den filan bak. 1 kere yedinmi raundu yarı yarıya kaybediyorsun zaten

Müsait oldugumuzda oynarız gene. ben akşamları hep takılıyorum iyi sardı bu aralar, oynarız

• geçenlerde bi cafedeydim. Kocaman ekranı görünce dayanamadim oynayayim dedim. Oyuna girdim ama inanir misiniz bi hareket bile yapamadım. Oyun mu bozuk hareket sistemi mi değişti?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Aynen kesinlikle tam damage adamı. Geçen gün bir ermac a daha denk geldim, o adamda sıkı ermac cıydı. Yaptığı bir kombo vardı middlescreen de tam yüzde 52 alıyordu. O komboyu bir araştır belkide biliyorsundur ama bilgin yoksa eğer youtube den filan bak. 1 kere yedinmi raundu yarı yarıya kaybediyorsun zaten

Müsait oldugumuzda oynarız gene. ben akşamları hep takılıyorum iyi sardı bu aralar, oynarız

Ermac çok üstün bir karakter K.Lao yu bile zorlayabilir o derece üstün, ilk en iyiler 5 e rahat girer

• quote:

Orijinalden alıntı: spiegel

geçenlerde bi cafedeydim. Kocaman ekranı görünce dayanamadim oynayayim dedim. Oyuna girdim ama inanir misiniz bi hareket bile yapamadım. Oyun mu bozuk hareket sistemi mi değişti?

Oyun JB lidir ve 1.01 update yapılamamıştır. Ondan çıkmamıştır hareketler, oyun ilk çıktığında böyle bir sorun vardı. Sorun ve problemler silsilesidir Mortal Kombat 9 . Sabır ister.
  • 
Sayfa: önceki 348349350351352
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.